Cummins 6CT8.3-GM129
POA
Spausdinti
INFORMACIJA
Prekių grupė
Varikliai
Gamintojas / modelis
Cummins 6CT8.3-GM129
Registracijos metai
2015
Papildomos galimybės
Naujas/nenaudotas
Šalis
Kinija
Bendras įvertinimas
Mascus ID
8A8E51D7
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Visa aptarnavimo istorija
Taip
Gamybos šalis
Jungtinės Valstijos
Kita informacija
Engine model 6CT8.3-GM129
Engine type 6 Cylinders in Line
Displacement 8.3 L
Rated Power (KW@RPM) 129 kW/173HP @ 1800rpm
Standby Power (KW@RPM) 142 kW/190HP @ 1800rpm
Cummins diesel engine 6CT8.3-GM129 Technique Specification
Bore*stroke 114mm *135mm
Intake method Turbocharged
Fuel systeme BYC A Pump/GAC Governor
Cooling method Fluid Cooling 10 L
Governor Type Mechanical Control
Idel Speed 750-950 rpm
Starting System Electrical Starting Motor 12V/24V
Cummins diesel engine 6CT8.3-GM129 Trade Information
Warranty time 1year or 1500h
Engine Size(L*W*H): 1360mm*780mm*988mm