Pitts LB55-22GT
Registracijos metai
2026
Technikos darbo vieta
Lakeland, Florida
Šalis
Jungtinės Valstijos
Mascus ID
1085A204
KAINOS
Pasirinkite valiutą
Kaina
Neįskaičiuotas grąžintinas PVM
IŠSAMESNĖ INFORMACIJA
Vidinis prekės Nr.
TPITLB55GTLAK
Kita informacija
Description: 2026 Pitts LB55-22GT w/ Pony Motor -Lowboy GT 55 Ton Detach 22" Deck Height w/ Pony Motor -53' Length x 8' 6" Wide -26' Deck Length -22" Loaded Deck Height -Hydraulic Detachable Neck -King Pin 50" (5 Position) -102" Swing Clearance -(3) 25,000 LB Axles (Rear Lift) -Boom Trough Cover -Removable Wheel Covered Smooth Steel -Amber Strobes in Bumper and Battery Back-up -11.7 HP Honda Pony Motor W/ Auto Choke and Throttle THE NATIONWIDE HAUL EDGE - We Finance All Equipment! Even If You Didn't Buy From Us! - Free Trucking Insurance Quote & Policy Review For All Customers - Dot For Life - All Equipment We Sell Gets A Free Dot Inspection For Lifetime - Extended Warranty Options On All Equipment - Gap Insurance & Roadside Assistance Is Available - We Accept All Trade Proposals And Pay Top Dollar! - Free Tcs Fuel Card (Save An Average Of 42 Cents Per Gallon) Length: 636.000000000000 Width: 102.0000000000000 Quantity: 10 Suspension: Air Ride Wheels: All Steel Axle: Tri Composition: Steel