Skelbimų skaičius: 18

Naudoti žemės ūkio technika ir įranga pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Agrex žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Agrex žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Agrex AGD 10 ME, 2019, Grūdų džiovinimo įrangaAgrex AGD 10 MEBuvusių savininkų skaičius: 0, Priedai: • Dual function drive (PTO or electric). • We can dry major cereals and seeds with simple setting modifications. • External auger keeps or

  Grūdų džiovinimo įranga
  2019
  Lietuva

  27 900 EUR
 • Agrex XDI, 2016, Mineralinių trąšų barstytuvaiAgrex XDIBendras įvertinimas (1-5): 5, Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2016
  Lenkija, Bielawy

  3 938 EUR
 • Agrex KYLO-DDI, 2012, Mineralinių trąšų barstytuvaiAgrex KYLO-DDIDarbinis plotis: 2400

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2012
  Estija, Tartu

  3 500 EUR
 • Agrex XA500, 2018, Mineralinių trąšų barstytuvaiAgrex XA500

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2018
  Estija

  500 EUR
 • Agrex XTL Sandspridare, Smėlio ir druskos barstytuvaiAgrex XTL Sandspridare

  Smėlio ir druskos barstytuvai

  Švedija, Rinkaby

  1 375 EUR
 • Agrex XL-400 SPRIDARE, 2016, Mineralinių trąšų barstytuvaiAgrex XL-400 SPRIDARE

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2016
  Švedija, Kungälv

  979 EUR
 • Agrex S 805 saltspridare, Mineralinių trąšų barstytuvaiAgrex S 805 saltspridarePrijungimo tipas: Pakabinamas

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Švedija, Stavröd Hörby

  1 563 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Agrex XL400 GÖDNINGSSPRIDARE, Mėšlo barstytuvaiAgrex XL400 GÖDNINGSSPRIDARE

  Mėšlo barstytuvai

  Švedija, Skövde

  1 088 EUR
 • Agrex MAXI 6000, 2011, Smėlio ir druskos barstytuvaiAgrex MAXI 6000Prijungimo tipas: Velkami

  Smėlio ir druskos barstytuvai
  2011
  Belgija, WINGENE
  24h

  15 000 EUR
 • Iškeltas
  Agrex PRT 200, Grūdų džiovinimo įrangaAgrex PRT 200Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Grūdų džiovinimo įranga

  Austrija, 4283 Bad Zell

  22 500 EUR
 • Agrex PRT 75, Grūdų džiovinimo įrangaAgrex PRT 75

  Grūdų džiovinimo įranga

  Ukraina

  POA
 • Agrex PRT300 МE, Grūdų džiovinimo įrangaAgrex PRT300 МETransporto svoris: 7000

  Grūdų džiovinimo įranga

  Ukraina

  POA
 • Agrex Элеваторы, Grūdų valymo įrangaAgrex Элеваторы

  Grūdų valymo įranga

  Ukraina

  POA
 • Agrex PRT400 МE, Grūdų džiovinimo įrangaAgrex PRT400 МETransporto svoris: 7000

  Grūdų džiovinimo įranga

  Ukraina

  POA
 • Agrex PRT300, Grūdų džiovinimo įrangaAgrex PRT300Transporto svoris: 6300

  Grūdų džiovinimo įranga

  Ukraina

  POA
 • Agrex Gödselspridare, 2011, Mineralinių trąšų barstytuvaiAgrex GödselspridareBendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2011
  Suomija, Åland

  2 490 EUR
 • Agrex PRT 120, Grūdų džiovinimo įrangaAgrex PRT 120

  Grūdų džiovinimo įranga

  Ukraina

  POA
 • Agrex PRT 200, Grūdų džiovinimo įrangaAgrex PRT 200

  Grūdų džiovinimo įranga

  Ukraina

  POA

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.