Skelbimų skaičius: 76

Naudoti žemės ūkio technika ir įranga Becker pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Becker žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Becker žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Becker Aeromat 6, Sėjimo technikaBecker Aeromat 6Prijungimo tipas: Pakabinamas, Priedai: With Fertilizer

  Sėjimo technika

  Lietuva

  3 300 EUR
 • Becker 170-42, 1990, Tiksli sėjimo technikaBecker 170-42

  Tiksli sėjimo technika
  1990
  Latvija, Jaunpils

  1 500 EUR
 • Becker Aeromat, 1993, Tiksli sėjimo technikaBecker AEROMAT M 8 ZBendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 600

  Tiksli sėjimo technika
  1993
  Vokietija, 17209 Leizen
  24h

  1 950 EUR
 • Becker Aeromat, 1990, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiBecker Aeromat II

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  1990
  Vokietija, Pfarrkirchen
  7d

  1 471 EUR
 • Becker Aeromat 4, Tiksli sėjimo technikaBecker AEROMAT 4Bendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 300

  Tiksli sėjimo technika

  Vokietija, 49688 Lastrup
  7d

  POA
 • Becker Aeromat 4, Sėjimo technikaBecker AEROMAT 4

  Sėjimo technika

  Vokietija, 2084
  7d

  1 300 EUR
 • Becker Aeromat, 1999, Tiksli sėjimo technikaBecker Aeromat+ Typ T6ZBendras įvertinimas (1-5): 4

  Tiksli sėjimo technika
  1999
  Vokietija, L

  5 980 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Becker Aeromat T 6, 2004, Tiksli sėjimo technikaBecker AEROMAT T 6 Z TELESKBendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 450

  Tiksli sėjimo technika
  2004
  Vokietija, 27793 Wildeshausen

  4 900 EUR
 • Becker CENTA SUPER, 1996, Tiksli sėjimo technikaBecker CENTA SUPER

  Tiksli sėjimo technika
  1996
  Vokietija, Rietberg

  2 200 EUR
 • Becker P8Z, 1996, Tiksli sėjimo technikaBecker P8ZBendras įvertinimas (1-5): 4

  Tiksli sėjimo technika
  1996
  Vokietija, -

  POA
 • Becker Aeromat P 8, 1998, Sėjimo technikaBecker AEROMAT P 8 Z HKP

  Sėjimo technika
  1998
  Vokietija, 189079

  5 500 EUR
 • Becker Centra Super, Sėjimo technikaBecker CENTRA SUPER

  Sėjimo technika

  Vokietija, 2038

  3 500 EUR
 • Becker Aeromat, 2003, Tiksli sėjimo technikaBecker AEROMAT VW 8 HKBendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 600

  Tiksli sėjimo technika
  2003
  Vokietija, 27793 Wildeshausen

  5 750 EUR
 • Becker GRUBBER 270 #499, KultivatoriaiBecker GRUBBER 270 #499

  Kultivatoriai

  Vokietija, Schönau b.Tuntenhausen

  1 252 EUR
 • Becker Aeromat, 1997, Tiksli sėjimo technikaBecker AEROMAT

  Tiksli sėjimo technika
  1997
  Vokietija, Sittensen

  2 900 EUR
 • Becker 2,80 m, KultivatoriaiBecker 2,80 mPrijungimo tipas: Velkami, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 280

  Kultivatoriai

  Vokietija, L

  980 EUR
 • Becker P8Z HKP, Tiksli sėjimo technikaBecker P8Z HKPBendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 600

  Tiksli sėjimo technika

  Vokietija, 48480 Spelle

  4 500 EUR
 • Becker Aeromat 8 T, Tiksli sėjimo technikaBecker Aeromat 8TBendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 600

  Tiksli sėjimo technika

  Vokietija, 48480 Spelle

  3 950 EUR
 • Becker MAISDRILL P8ZSHKP, 2006, Sėjimo technikaBecker MAISDRILL P8ZSHKPPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Sėjimo technika
  2006
  Vokietija, 29439 LÜCHOW

  10 000 EUR
 • Becker Aeromat, 1996, Sėjimo technikaBecker AEROMAT T 8 Z

  Sėjimo technika
  1996
  Vokietija, 181714

  3 490 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.