Skelbimų skaičius: 16

Naudoti žemės ūkio technika ir įranga Beco pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Beco žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Beco žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Beco 140, 1990, Bendrosios paskirties priekabosBeco 140Bendras įvertinimas (1-5): 4, Gamybos šalis: NL

  Bendrosios paskirties priekabos
  1990
  Lenkija, Stara Dąbrowa 3 B

  8 785 EUR
 • Beco Maxxim 260, 2017, Savivartės priekabosBeco Maxxim 260

  Savivartės priekabos
  2017
  Vokietija, Tuntenhausen
  7d

  POA
 • Beco MAXXIM 260 Kauf und Miete, 2020, Savivartės priekabosBeco MAXXIM 260 Kauf und Miete

  Savivartės priekabos
  2020
  Vokietija, Tuntenhausen
  7d

  POA
 • Beco MAXXIM 260 Kauf und Miete, 2020, Savivartės priekabosBeco MAXXIM 260 Kauf und Miete

  Savivartės priekabos
  2020
  Vokietija, Tuntenhausen

  POA
 • Beco Maxxim 260, 2017, Savivartės priekabosBeco Maxxim 260

  Savivartės priekabos
  2017
  Vokietija, Tuntenhausen

  POA
 • Beco MAXXIM 260, 2019, Kitos priekabosBeco MAXXIM 260

  Kitos priekabos
  2019
  Vokietija, Tuntenhausen

  POA
 • Beco Maxxim 220, 2016, Savivartės priekabosBeco Maxxim 220

  Savivartės priekabos
  2016
  Olandijos, Duizel

  POA
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Beco Silagevork, 2020, Kiti krovimo ir kasimo mechanizmai ir jų priedaiBeco SilagevorkBendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 1870, Transporto matmenys (IxPxA): 1.3 x 26504.3 x 1.5 , Gamybos šalis: NL

  Kiti krovimo ir kasimo mechanizmai ir jų priedai
  2020
  Olandijos, Geffen

  12 750 EUR
 • Beco PALLET VORKEN, Važiuoklė ir suspensijaBeco PALLET VORKENBendras įvertinimas (1-5): 4, Gamybos šalis: NL

  Važiuoklė ir suspensija

  Olandijos, Beilen

  POA
 • Beco Super 2000, 2019, Savivartės priekabosBeco Super 2000Krovinių skyriaus matmenys (IxPxA): 75 x 15 x 225 , Padangų gamintojas: BKT 710/50R30.5, Likęs priekinių padangų protektorius: 95%, Likęs galinių padangų protektorius: 95%

  Savivartės priekabos
  2019
  Olandijos, Lemele

  POA
 • Beco Container haakarm carrier, Kitos priekabosBeco Container haakarm carrier

  Kitos priekabos

  Olandijos

  POA
 • Beco SV 4300 (demo), 2019, Kiti krovimo ir kasimo mechanizmai ir jų priedaiBeco SV 4300 (demo)Bendras įvertinimas (1-5): 5, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Transporto matmenys (IxPxA): 2.6 x 1.3 , Gamybos šalis: NL

  Kiti krovimo ir kasimo mechanizmai ir jų priedai
  2019
  Olandijos, Beilen

  POA
 • Beco kuilverdeler, 1989, Kiti galvijų priežiūros įrengimaiBeco kuilverdeler

  Kiti galvijų priežiūros įrengimai
  1989
  Olandijos, WILP

  POA
 • Beco Gigant 200, 2005, Savivartės priekabosBeco Gigant 200

  Savivartės priekabos
  2005
  Olandijos

  16 000 EUR
 • Beco Maxxim 200, 2004, Savivartės priekabosBeco Maxxim 200

  Savivartės priekabos
  2004
  Olandijos, Duizel

  POA
 • Beco Super 2600 Kipwagen, 2012, Kita žemės ūkio technikaBeco Super 2600 Kipwagen

  Kita žemės ūkio technika
  2012
  Olandijos, Rijssensestraat 120, 7642 NM Wierden, Nederland

  42 500 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.