Skelbimų skaičius: 12

Naudoti žemės ūkio technika ir įranga pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Bema žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Bema žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Bema 1100/2750, Kita kelių ir sniego technikaBema 1100/2750

  Kita kelių ir sniego technika

  Vokietija, 189068

  2 689 EUR
 • Bema V 800 2600, 2013, Sniego peiliai ir valytuvaiBema V 800 2600

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2013
  Vokietija

  5 462 EUR
 • Bema Schneepflug Typ 700 – 1800, 2013, Sniego peiliai ir valytuvaiBema Schneepflug Typ 700 – 1800

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2013
  Vokietija

  2 752 EUR
 • Bema Schneeschild – bema 700 Typ 1550, 2009, Sniego peiliai ir valytuvaiBema Schneeschild – bema 700 Typ 1550

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2009
  Vokietija

  2 310 EUR
 • Bema Kommunal 520 Dual Kehrmaschine, 2016, Kita žemės ūkio technikaBema Kommunal 520 Dual KehrmaschineBendras įvertinimas (1-5): 5, Prijungimo tipas: Pakabinamas, Buvusių savininkų skaičius: 1, Darbinis plotis: 185, Transporto svoris: 200

  Kita žemės ūkio technika
  2016
  Vokietija

  2 900 EUR
 • Bema SCHNEESCHILD 700-180, Kita žemės ūkio technikaBema SCHNEESCHILD 700-180Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika

  Vokietija, 49661 Cloppenburg

  3 300 EUR
 • Bema, 2020, Kiti naudoti traktorių priedaiBema

  Kiti naudoti traktorių priedai
  2020
  Danija, Rødding

  POA
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Bema 25, 2020, Kiti naudoti traktorių priedaiBema 25

  Kiti naudoti traktorių priedai
  2020
  Danija, Aalborg SV

  6 582 EUR
 • Bema Agrar 2300, 2004, Kita kelių ir sniego technikaBema Agrar 2300Prijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Darbinis plotis: 230

  Kita kelių ir sniego technika
  2004
  Olandijos, Beilen

  750 EUR
 • Bema SNEEUWSCHUIF 1100, 2012, Sniego peiliai ir valytuvaiBema SNEEUWSCHUIF 1100Prijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2012
  Olandijos, Esbeek

  POA
 • Bema SNEEUWSCHUIF 1100, Sniego peiliai ir valytuvaiBema SNEEUWSCHUIF 1100Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Olandijos, Esbeek

  6 250 EUR
 • Bema 2300 Agrar, Kita žemės ūkio technikaBema 2300 Agrar

  Kita žemės ūkio technika

  Olandijos, MIJNSHEERENLAND

  2 000 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.