Skelbimų skaičius: 210

Naudoti žemės ūkio technika ir įranga Bogballe pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Bogballe žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Bogballe žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Bogballe M, Kita tręšimo technikaBogballe MKita informacija: Barsto 18-24m. Paruošta darbui.

  Kita tręšimo technika

  Lietuva, Radviliškis

  2 700 EUR
 • Bogballe 1000, Kita tręšimo technikaBogballe 1000Kita informacija: Pirmasis Bogballe 600L su hidro valdymu 850eur. Antrasis 1000L. 850eur. Abu tręštuvai išbandyti.

  Kita tręšimo technika

  Lietuva, Radviliškis

  850 EUR
 • Bogballe EX, Kita tręšimo technikaBogballe EXKita informacija: Mėlyna treštuvė Bogballe E1500 beria 12-24m,kompiuteriu reguliuoja isberimo norma nepriklausant nuo greicio-2 300 Eur Raudona treštuvė BogbPriedai: Mounted Kompiuterizuotas

  Kita tręšimo technika

  Lietuva, Radviliškis

  2 350 EUR
 • Bogballe EX, 2005, Kita tręšimo technikaBogballe EXW TKita informacija: Su svarstyklemis.

  Kita tręšimo technika
  2005
  Lietuva, Skaudvilė

  4 200 EUR
 • Bogballe D, Kita tręšimo technikaBogballe DKita informacija: Paruošta darbui.

  Kita tręšimo technika

  Lietuva, Radviliškis

  1 750 EUR
 • Bogballe M2, 2007, Kita tręšimo technikaBogballe M2WKita informacija: Su svarstyklemis.

  Kita tręšimo technika
  2007
  Lietuva, Skaudvilė

  5 200 EUR
 • Bogballe L2, 2015, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe L2Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2015
  Latvija, Jēkabpils

  7 000 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Bogballe 700, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe 700Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija, Jaunrauna

  529 EUR
 • Bogballe C II, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe CII1000

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija, Jaunrauna

  1 529 EUR
 • Bogballe D 600, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe D600

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija, Jaunrauna

  1 446 EUR
 • Bogballe D 1000, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe D1000

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija, Jaunrauna

  1 198 EUR
 • Bogballe C II 2000, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe CII2000

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija, Jaunrauna

  2 066 EUR
 • Bogballe BL600, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe BL 600/800/1000Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija, Jaunrauna

  661 EUR
 • Bogballe DZ1250, 2001, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe DZ 1250

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2001
  Latvija, Jaunrauna

  2 231 EUR
 • Bogballe B700, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe B700

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija, Jaunrauna

  529 EUR
 • Bogballe C2 1000, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe C2 1000Darbinis plotis: 24, Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija

  1 499 EUR
 • Bogballe BL600, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe BL 600Gamybos šalis: LV

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Latvija, Priekuļu pag. Jaunrauna

  702 EUR
 • Bogballe M2, 2008, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe M2 BasePrijungimo tipas: Pakabinamas

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2008
  Lenkija, euromat21
  7d

  4 000 EUR
 • Bogballe M2, 2006, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe M2WPrijungimo tipas: Pakabinamas, Gamybos šalis: DK

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2006
  Lenkija

  3 600 EUR
 • Bogballe M3, 2008, Mineralinių trąšų barstytuvaiBogballe M3 QBendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 2400

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2008
  Estija, Tartu

  4 000 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.