Skelbimų skaičius: 14

Naudoti žemės ūkio technika ir įranga Capello pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Capello žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Capello žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Capello F 12, 2018, Derliaus nuėmimo kombainų galvosCapello Corn Flow 6 rows [ Demo ]Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Derliaus nuėmimo kombainų galvos
  2018
  Lenkija

  32 548 EUR
 • Capello Spartan 610, 2019, Derliaus nuėmimo kombainų priedaiCapello Spartan 610

  Derliaus nuėmimo kombainų priedai
  2019
  Vokietija, Regensburg

  47 500 EUR
 • Capello Spartan 610, 2020, Derliaus nuėmimo kombainų priedaiCapello Spartan 610Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Derliaus nuėmimo kombainų priedai
  2020
  Vokietija, Kunde

  POA
 • Capello Diamant, 2011, Derliaus nuėmimo kombainų galvosCapello DIAMANT HS8-75

  Derliaus nuėmimo kombainų galvos
  2011
  Belgija, Gistel

  20 000 EUR
 • Capello Spartan 520, 2018, Savaeigių pašarų ruošimo mašinų priedaiCapello Spartan 520Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 2850

  Savaeigių pašarų ruošimo mašinų priedai
  2018
  Suomija

  32 500 EUR
 • Capello 630, 1998, Derliaus nuėmimo kombainų galvosCapello 630

  Derliaus nuėmimo kombainų galvos
  1998
  Rumunija, Tarcea, Bihor

  6 500 EUR
 • Capello GS530, 2008, Derliaus nuėmimo kombainų priedaiCapello GS530Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Derliaus nuėmimo kombainų priedai
  2008
  Prancūzija, Les Rosiers-sur-Loire

  12 000 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Capello Quasar, 2006, Derliaus nuėmimo kombainų priedaiCapello QuasarBendras įvertinimas (1-5): 4

  Derliaus nuėmimo kombainų priedai
  2006
  Prancūzija, Les Rosiers-sur-Loire

  15 000 EUR
 • Capello Diamant, 2018, Derliaus nuėmimo kombainų galvosCapello Diamant

  Derliaus nuėmimo kombainų galvos
  2018
  Vengrija, Kisbér

  POA
 • Capello Helianthus, 2018, Derliaus nuėmimo kombainų galvosCapello Helianthus

  Derliaus nuėmimo kombainų galvos
  2018
  Vengrija, Kisbér

  POA
 • Capello Evo, 2018, Derliaus nuėmimo kombainų galvosCapello Grain System Evo

  Derliaus nuėmimo kombainų galvos
  2018
  Vengrija, Kisbér

  POA
 • Capello Quasar F 8, Derliaus nuėmimo kombainų galvosCapello Quasar F 8Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Darbinis plotis: 560, Transporto svoris: 2990, Garantija: 12 місяців, Gamybos šalis: IT

  Derliaus nuėmimo kombainų galvos

  Ukraina, Україна, 47144, Тернопільська область, Дедеркали

  27 250 EUR
 • Capello Quasar, 2018, Derliaus nuėmimo kombainų galvosCapello Quasar

  Derliaus nuėmimo kombainų galvos
  2018
  Vengrija, Kisbér

  POA
 • Capello Spartan 610, 2018, Pašarų kombainaiCapello Spartan 610Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Pašarų kombainai
  2018
  Vengrija, Kisbér

  POA

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.