Skelbimų skaičius: 14

Naudoti žemės ūkio technika ir įranga Dynapac pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Dynapac žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Dynapac žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Dynapac DF 45 C, 2001, Kita žemės ūkio technikaDynapac DF-45C

  Kita žemės ūkio technika
  2001 3 415 h
  Lenkija, Nakło n/Notecią

  POA
 • Dynapac CC 524 HF, 2009, Kita žemės ūkio technikaDynapac CC 524 HF

  Kita žemės ūkio technika
  2009
  Lenkija, Staszów

  27 354 EUR
 • Dynapac CC 122 C, 2005, Kita žemės ūkio technikaDynapac CC 122 C

  Kita žemės ūkio technika
  2005 4 088 h
  Lenkija, Staszów

  11 220 EUR
 • Dynapac CC 422, 2006, Kita žemės ūkio technikaDynapac CC422

  Kita žemės ūkio technika
  2006 5 465 h
  Lenkija, Nakło n/Notecią

  POA
 • Dynapac DF 125 P/D, 2010, Kita žemės ūkio technikaDynapac DF 125 P/D

  Kita žemės ūkio technika
  2010 7 535 h
  Lenkija, Nakło n/Notecią

  44 000 EUR
 • Dynapac F141 C, 2003, Kita žemės ūkio technikaDynapac F 141 C

  Kita žemės ūkio technika
  2003 11 000 h
  Lenkija, Staszów

  37 185 EUR
 • Dynapac CP 142, 2006, Kita žemės ūkio technikaDynapac CP 142

  Kita žemės ūkio technika
  2006 1 331 h
  Lenkija, Staszów

  30 346 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Dynapac CC 122, 2001, Kita žemės ūkio technikaDynapac CC122

  Kita žemės ūkio technika
  2001 1 567 h
  Lenkija, Staszów

  10 472 EUR
 • Dynapac DFP9X, 2021, Kita žemės ūkio technikaDynapac DFP9XDarbinis plotis: 50

  Kita žemės ūkio technika
  2021
  Vokietija, Tuntenhausen
  7d

  POA
 • Dynapac DR7X, 2021, Kita žemės ūkio technikaDynapac DR7XDarbinis plotis: 28

  Kita žemės ūkio technika
  2021
  Vokietija, Tuntenhausen
  7d

  POA
 • Dynapac DR6X, 2021, Kita žemės ūkio technikaDynapac DR6XDarbinis plotis: 23

  Kita žemės ūkio technika
  2021
  Vokietija, Tuntenhausen
  7d

  POA
 • Dynapac D.ONE, 2021, Kita žemės ūkio technikaDynapac D.ONE

  Kita žemės ūkio technika
  2021
  Vokietija, Tuntenhausen
  7d

  POA
 • Dynapac -, TraktoriaiDynapac -Traktoriaus tipas: Ūkio traktorius

  Traktoriai

  Danija, Sjørup Group A/S tel. +45 97 54 83 00

  2 420 EUR
 • Dynapac CC 222, VolaiDynapac CC222

  Volai

  Ukraina, Житомир

  21 667 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.