Skelbimų skaičius: 15

Naudoti žemės ūkio technika ir įranga Egholm pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Egholm žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Egholm žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Egholm Mulchmähwerk 1610 mm, 2010, Ganyklų šienapjovės / rėžtuvėsEgholm Mulchmähwerk 1610 mmPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 161

  Ganyklų šienapjovės / rėžtuvės
  2010
  Vokietija, 85551 Kirchheim

  3 800 EUR
 • Egholm 2100, 2006, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2100Variklio galia: 21, Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Kita žemės ūkio technika
  2006 1 920 h
  Danija, Tinglev

  5 110 EUR
 • Egholm 2100, 2004, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2100 basismaskineVariklio galia: 21

  Kita žemės ūkio technika
  2004 2 819 h
  Danija, Ringe

  3 765 EUR
 • Egholm PowerFlex, Kita žemės ūkio technikaEgholm Powerflex Med kostBendras įvertinimas (1-5): 2

  Kita žemės ūkio technika

  Danija, Høng

  POA
 • Egholm 2200 T, 2009, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2200T

  Kita žemės ūkio technika
  2009 2 500 h
  Danija, Horsens

  5 365 EUR
 • Egholm Salt- og grusspreder, Kita žemės ūkio technikaEgholm Salt- og grussprederBendras įvertinimas (1-5): 3

  Kita žemės ūkio technika

  Danija, Tinglev

  2 353 EUR
 • Egholm 2250, 2019, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2250Variklio galia: 35

  Kita žemės ūkio technika
  2019
  Danija, Tinglev

  POA
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Egholm 2100, 2005, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2100Variklio galia: 20, Bendras įvertinimas (1-5): 2

  Kita žemės ūkio technika
  2005 2 492 h
  Danija, Hadsten

  8 001 EUR
 • Egholm 2200, 2010, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2200Variklio galia: 34, Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Kita žemės ūkio technika
  2010 1 250 h
  Danija, Hadsten

  9 399 EUR
 • Egholm S65 Gylleomrører, Srutų cisternosEgholm S65 GylleomrørerBendras įvertinimas (1-5): 3

  Srutų cisternos

  Danija, Egtved

  807 EUR
 • Egholm 2100, 2006, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2100Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika
  2006 2 200 h
  Danija, Hadsten

  4 841 EUR
 • Egholm Førerhus, Kita žemės ūkio technikaEgholm Førerhus

  Kita žemės ūkio technika

  Danija, Tinglev

  2 662 EUR
 • Egholm 2100, 2006, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2100Variklio galia: 21, Bendras įvertinimas (1-5): 2

  Kita žemės ūkio technika
  2006 2 685 h
  Danija, Havdrup

  5 648 EUR
 • Egholm 2100, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2100

  Kita žemės ūkio technika

  Danija, Hadsten

  POA
 • Egholm 2250, 2015, Kita žemės ūkio technikaEgholm 2250Variklio galia: 35, Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika
  2015 700 h
  Danija, Tinglev

  15 437 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.