Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 400

  Naudoti žemės ūkio technika ir įranga pardavimui

  Peržiūrėti visus naudotų Grimme žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Grimme žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Grimme Maxtron 620, 2012, Runkelių kombainaiGrimme Maxtron 620Prijungimo tipas: Savaeigiai, Kita informacija: Hektarų skaičius: 1785

   Runkelių kombainai
   2012
   Lietuva

   100 000 EUR
  • Grimme HLS 750, 1990, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme HLS 750Prijungimo tipas: Velkami, Kita informacija: Good working condition, main transporter tecently replaced - new. Steerable axle, steerrable draw bar, electrick control.

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai
   1990
   Lietuva

   5 250 EUR
  • Grimme GH 4, 2014, VagotuvaiGrimme GH 4

   Vagotuvai
   2014
   Latvija, Kuldīga
   7d

   6 000 EUR
  • Grimme HL 750, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme HL 750Prijungimo tipas: Velkami, Darbo plotis, eilių skaičius: Taip

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai

   Latvija, Jaunrauna

   5 645 EUR
  • Grimme 1500, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme 1500Darbo plotis, eilių skaičius: 2

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai

   Latvija, Jaunrauna

   8 595 EUR
  • Grimme DR 1500, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme DR1500Darbo plotis, eilių skaičius: 2

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai

   Latvija, Jaunrauna

   8 595 EUR
  • Grimme LK 650, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme LK 650Darbo plotis, eilių skaičius: Taip

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai

   Latvija, Jaunrauna

   4 293 EUR
  • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
  • Grimme MK 700, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme MK 700Bendras įvertinimas (1-5): 4, Darbo plotis, eilių skaičius: Taip

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai

   Latvija, Jaunrauna

   4 939 EUR
  • Grimme GBST 1500, 1992, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme GBST 1500

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai
   1992
   Lenkija

   5 472 EUR
  • Grimme SE 150-60, 1998, Derliaus nuėmimo kombainaiGrimme SE 150-60Separatoriaus valandos: 2000, Likęs priekinių padangų protektorius: RearTyreCondition%, Priekinių padangų dydis: RearTyreSize

   Derliaus nuėmimo kombainai
   1998 2 000 h
   Lenkija, CZŁUCHÓW

   21 670 EUR
  • Grimme DR 1500, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme DR 1500

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai

   Lenkija

   7 661 EUR
  • Grimme RH 20-24, 2019, Bulvių įranga - KitaGrimme RH 20-24

   Bulvių įranga - Kita
   2019
   Lenkija

   83 177 EUR
  • Grimme SE 260, 2019, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme SE 260Prijungimo tipas: Velkami

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai
   2019
   Lenkija

   125 204 EUR
  • Grimme GL 32 B, 2009, Bulvių sodinamosiosGrimme GL32BPrijungimo tipas: Velkami, Darbo plotis, eilių skaičius: 2

   Bulvių sodinamosios
   2009
   Estija, Paide

   18 000 EUR
  • Grimme KS 1500 A, 1997, Stiebų rėžtuvėsGrimme KS 1500 APrijungimo tipas: Pakabinamas, Gamybos šalis: DE

   Stiebų rėžtuvės
   1997
   Švedija
   7d

   2 277 EUR
  • Grimme CS 150 RotaPower, 2011, Akmenų surinkėjaiGrimme CS 150 RotaPower

   Akmenų surinkėjai
   2011
   Švedija, Rävinge

   38 714 EUR
  • Grimme CS 1500, 1999, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme CS 1500Bendras įvertinimas (1-5): 4

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai
   1999
   Švedija, SKÄNNINGE

   7 971 EUR
  • Grimme SE 170-60, 2009, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme SE 170-60Prijungimo tipas: Velkami

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai
   2009
   Švedija, Kumla

   POA
  • Grimme SE 85-55, 2013, Bulvių kombainai ir ekskavatoriaiGrimme SE 85-55Bendras įvertinimas (1-5): 3, Prijungimo tipas: Velkami

   Bulvių kombainai ir ekskavatoriai
   2013
   Švedija, Kumla

   POA
  • Grimme sten kupare, 2003, VagotuvaiGrimme sten kuparePrijungimo tipas: Pakabinamas

   Vagotuvai
   2003
   Švedija, Norrköping

   2 642 EUR

  Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

  Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

  Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

  Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

  • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
  • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
  • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
  • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

  Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

  Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

  1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
  2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
  3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
  4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
  5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
  6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.