Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 1 997

  naudota kelių ir sniego technika

  Tvarkant, lyginant kelius ar valant sniega žiemos sezonu neišsiverciama be keliu ir sniego technikos. Dažnai ilgai svarstoma, kokia technika geriausia pasirinkti, todel žinomi keliu ir sniego technikos gamintojai – Epoke, Fjärås, Hydromann, Holms, John Deere, Limas, Pronar, Rauch, Samasz, Schmidt, Tokvam, Unimog, Vama, Vreten ir kt. – siekdami palengvinti apsisprendimo procesa, siulo kokybiškus ir patvarius gaminius:
  • Smelio ir druskos barstytuvus
  • Sniego pustuvus
  • Keliu valytuvus
  • Sniego peilius ir valytuvus
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis

  Smėlio ir druskos barstytuvai

  Ypač žiemos periodu tampa aktualus kelių kokybės klausimas, t. y. nuo važiuojamosios dalies turi būti nuvalytas sniegas, kad transorto priemonių eismas būtų saugus ir nepertraukiamas. Tačiau ne mažiau svarbus ir pėsčiųjų eismas, kad eiti būtų patogu, neišaugtų nelaimingų atsitikimų tikimybė, keliai barstomi smėliu ar druska. Tinkamai barstant smėlį ar druską gerinama tiek važiuojamosios, tiek pėstiesiems skirtos kelio dalies būklė. Žinomi smėlio ir druskos barstytuvų gamintojai – Epoke, Fjärås, Hydromann, Holms, John Deere, Limas, Pronar, Rauch, Samasz, Schmidt, Tokvam, Unimog, Vama, Vreten ir kt. – ragina pasirūpinti, kad kelio danga nebūtų slidi ir barstyti ją smėliu bei druskos mišiniais.

  Sniego pūstuvai

  Naudotos kelių ir sniego valymo technikos kategorija apima ir sniego pūstuvus, kurie puikiai šalina sniego sankaupas kelio pakraščiuose, valo įvairios paskirties aikštes. Vienas iš svarbių sniego pūstuvo privalumų – pakraščiuose nekaupiamas sniegas. Dažniausiai žinomi kelių ir sniego valymo technikos gamintojai, tokie kaip Epoke, Fjärås, Hydromann, Holms, John Deere, Limas, Pronar, Rauch, Samasz, Schmidt, Tokvam, Unimog, Vama, Vreten ir kt., siūlo sniego pūstuvus, kurie pučia sniegą tiesiai į priekabą, todėl jį išgabenti būna itin paprasta. Be to, svarbus sniego pūstuvų privalumas – jie gali būti montuojami prie įvairios technikos, pavyzdžiui, traktoriaus (priekinėje arba galinėje jo dalyje), nuo hidraulinės ar mechaninės pavaros. Tai neabejotinai veiksminga priemonė siekiant tvarkos gatvėse, aikštelėse ar kituose plotuose.

  Kelių valytuvai

  Nieko nebestebina, kad dabartinių kelių ar kitų teritorijų valymas vykdomas mechanizuotu būdu. Keliai dažniausiai valomi su tokiais valytuvais, prie kurių primontuota šluota. Tokie kelių valytuvai apačioje turi guminį peilį ir spyruoklinę apsaugą, kuri itin reikalinga keliams su defektais bei įvairiais įsikišimais. Prireikus kelių valytuvo, tinkamą variantą galima rasti kelių ir sniego technikos gamintojų – Epoke, Fjärås, Hydromann, Holms, John Deere, Limas, Pronar, Rauch, Samasz, Schmidt, Tokvam, Unimog, Vama, Vreten ir kt. – asortimente.

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Sniego peiliai dažnai būna montuojami greiderių apačioje ir gali turėti keturis skirtingų tipų peilius, standartinį lygų peilį ir karpytą peilį. Itin svarbią funkciją atlieka galinis peilis – išlygina paviršių, nustumdamas sniego sluoksnį nuo kelio dangos ir kelkraščio. Be to, vertėtų atkreipti dėmesį, kad profesionaliam sniego valymui tinkamiausi prikabinami ir pakabinami greideriai, kuriuos siūlo žinomi kelių ir sniego technikos gamintojai – Epoke, Fjärås, Hydromann, Holms, John Deere, Limas, Pronar, Rauch, Samasz, Schmidt, Tokvam, Unimog, Vama, Vreten ir kt. Pristatant prikabinamus greiderius, svarbu akcentuoti, kad jie sujungiami su traktoriumi ir valdomi iš kabinos. Taip pat jie turi hidrauliškai pasukamą grąžulą, hidrauliškai reguliuojamą greideriavimo aukštį ir atakos kampą. Pakabinami greideriai nepamainomi žiemos sezono metu, kai reikia atlikti sniego valymo darbus ir nugramdyti ledą. Šio tipo greideriai prijungiami prie traktoriaus galinės tritaškio pakabinimo sistemos ir valdomi hidrauliškai.

  Prieš naudojant sniego valymo techniką, reikėtų atminti, kad veiksmingiausia sniegą valyti tuomet, kai jis tik iškrenta. Ilgiau pabuvęs ant paviršiaus jis gali sušąlti, suledėti ir tapti privažinėtas, todėl jį ne tik bus sunkiau išvalyti, bet ir laiko užtruks daugiau. Epoke, Fjärås, Hydromann, Holms, John Deere, Limas, Pronar, Rauch, Samasz, Schmidt, Tokvam, Unimog, Vama, Vreten ir kt. kelių ir sniego valymo technikos gamintojai siūlo sniego valytuvus, kurie skirti puriam sniego sluoksniui nuo kelio dangos ir kelkraščio nustumti. Šių gamintojų sniego valytuvai pasižymi tam tikromis savybėmis – yra tiesaus ir kintamo profilio, valdomi hidrocilindrų pagalba, gali turėti įmontuojamą šluotą.

  Beje, tinkamam sniego valytuvui išsirinkti, reikia įvertinti kelis valymo plotų aspektus. Pavyzdžiui, sudėtingų teritorijų valymui labiausiai tinka U formos sniego valytuvai, nes dėl galimybės jų verstuves pasukti 180° kampu, darbas su šia technika tampa itin patogus, o iš tvirto ir lengvo metalo pagamintas rėmas suteikia sniego valytuvui tvirtuvo ir atsparumo. Taip pat svarbu žinoti, kad tokiuose keliuose, kurių plotis dažnai kinta, geriausia dirbti su šarnyriniais sniego valytuvais, nes jie turi net keturias darbines padėtis ir iš kabinos, hidrauliniu būdu valdomus sparnus.

  Vis dėlto, jei norite patvarios, kokybiškos, ilgaamžiškos priemonės, rinkitės pripažintų gamintojų, tokių kaip Epoke, Fjärås, Hydromann, Holms, John Deere, Limas, Pronar, Rauch, Samasz, Schmidt, Tokvam, Unimog, Vama, Vreten ir kt., siūlomą kelių ir sniego valymo techniką.