Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 358

  kita sėjamoji technika ir jos priedai

  Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo kita sėjamoji technika ir jos priedai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose kita sėjamoji technika ir jos priedai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Fiona 3 m., 2000, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiFiona 3 m.Kita informacija: Įsėlio dėžė sėjamajai. Komplektuojama su sėklavamzdžiais. Dangtis bunkerio uždengimui. El. pavara. Tvarkinga. Veikianti. Lietuvoje ne

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2000
   Lietuva

   500 EUR
  • Väderstad Papildomi ratai sėjamajai, 2016, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVäderstad Papildomi ratai sėjamajaiKita informacija: Naujas originalus pilnas komplektas. Yra visos reikiamos dalys ir varžtai. Skirtas iš 4 prispaudimo ratų padaryti 6. Padangų išmatavimai

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2016
   Lietuva

   1 400 EUR
  • Väderstad El. normos reguliatorius, 2001, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVäderstad El. normos reguliatoriusKita informacija: Tvarkingas. Veikiantis. Lietuvoje neeksploatuotas. Not used in Lithuania. Nemokamas pristatymas Lietuvoje. Speak in english, taler

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2001
   Lietuva

   100 EUR
  • Väderstad Pavarų dėžės sėjamajai, 2012, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVäderstad Pavarų dėžės sėjamajaiKita informacija: Tvarkingos. 2012 m. Šiuo metu turime 2 vnt. Lietuvoje neeksploatuotos. Not used in Lithuania. Nemokamas pristatymas Lietuvoje. Spe

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2012
   Lietuva

   850 EUR
  • Nordsten Sėjamųjų dalys, 1996, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiNordsten Sėjamųjų dalysKita informacija: Sėjamųjų dalys. Dėl reikiamų dalių pateikite užklausą telefonu arba el. paštu. Speak in english, taler pa dansk, govoriu po ruski: +37

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   1996
   Lietuva

   POA
  • Spirit Strip Drill 400C, 2016, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiSpirit Strip Drill 400C

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2016
   Lenkija, CHEŁMNO

   75 317 EUR
  • Özdöken Dichtung fuer Saegeraet /sealing for seeding unit, 2020, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiÖzdöken Dichtung fuer Saegeraet /sealing for seeding unitPaskutinis patikrinimas: nie dotyczy, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto matmenys (IxPxA): 0.2 x 0.2 x 0.01 , Transporto svoris: Taip, Padangų gamintojas: brak, Garantija: producenta, Gamybos šalis: TR

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2020
   Lenkija, Białystok

   11 EUR
  • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
  • UNIA-FAMAROL POZNANIAK 420/3, 2016, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiUNIA-FAMAROL POZNANIAK 420/3

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2016
   Lenkija, Grójec

   POA
  • Garmach Hand cultivator (weeder) KR-1, 2019, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiGarmach Hand cultivator (weeder) KR-1Bendras įvertinimas (1-5): 5

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2019
   Lenkija, 58-330 Jedlina-Zdrój

   POA
  • Pronar T 023, 2017, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiPronar Sp. z o.o. Poland PRONAR T023

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2017
   Lenkija, Słomczyn

   POA
  • Versatile AC 315, 2017, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVersatile AC 315Gamybos šalis: CA

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2017
   Rusija

   POA
  • Stegstedt Såmaskin 250 Frölåda, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiStegstedt Såmaskin 250 Frölåda

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai

   Švedija, Vännäsby
   7d

   853 EUR
  • JF ST 70, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiJF Gödselvagn ST 70

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai

   Švedija, Skellefteå

   2 454 EUR
  • Vestas Fastgödselspridare, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVestas Fastgödselspridare

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai

   Švedija, Skellefteå

   748 EUR
  • Bogballe BL-500, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiBogballe BL-500

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai

   Švedija, Skellefteå

   559 EUR
  • Danfoil Växtskyddsspruta, 1997, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiDanfoil Växtskyddsspruta

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   1997
   Švedija, Skellefteå

   6 632 EUR
  • International M, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiInternational McCormick 6-7

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai

   Švedija, Skellefteå

   711 EUR
  • He-Va, 2013, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiHe-VaPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 400

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai
   2013
   Švedija, Vara

   23 686 EUR
  • Trima Växtskyddsspruta 550, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiTrima Växtskyddsspruta 550

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai

   Švedija, Skellefteå

   663 EUR
  • Stegstedt Drabant 2,50M 21R, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiStegstedt Drabant 2,50M 21RDarbinis plotis: 250

   Kita sėjamoji technika ir jų priedai

   Švedija, Skellefteå

   654 EUR

  Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

  Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

  Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

  Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

  • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
  • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
  • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
  • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

  Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

  Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

  1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
  2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
  3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
  4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
  5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
  6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.