Skelbimų skaičius: 269

kita sėjamoji technika ir jos priedai

Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo kita sėjamoji technika ir jos priedai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose kita sėjamoji technika ir jos priedai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Väderstad Papildomi ratai sėjamajai, 2016, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVäderstad Papildomi ratai sėjamajaiKita informacija: Naujas originalus pilnas komplektas. Yra visos reikiamos dalys ir varžtai. Skirtas iš 4 prispaudimo ratų padaryti 6. Padangų išmatavimai

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2016
  Lietuva

  1 400 EUR
 • Väderstad El. normos reguliatorius, 2001, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVäderstad El. normos reguliatoriusKita informacija: Tvarkingas. Veikiantis. Lietuvoje neeksploatuotas. Iš Danijos. Speak in english, taler pa dansk, govoriu po ruski: +370 656 24532.

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2001
  Lietuva

  100 EUR
 • Väderstad Pavarų dėžės sėjamajai, 2012, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVäderstad Pavarų dėžės sėjamajaiKita informacija: Tvarkingos. 2012 m. Šiuo metu turime 2 vnt. Lietuvoje neeksploatuotos. Iš Danijos. Speak in english, taler pa dansk, govoriu po rus

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2012
  Lietuva

  850 EUR
 • Nordsten Sėjamųjų dalys, 1996, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiNordsten Sėjamųjų dalysKita informacija: Sėjamųjų dalys. Dėl reikiamų dalių pateikite užklausą telefonu arba el. paštu. Speak in english, taler pa dansk, govoriu po ruski: +37

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  1996
  Lietuva

  POA
 • Nordsten Pavarų dėžė sėjamajai, 1996, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiNordsten Pavarų dėžė sėjamajaiKita informacija: Tvarkinga. Restauruota, pakeistos įvorės, dantratis. Šiuo metu turime 1 vnt. Lietuvoje neeksploatuota. Not used in Lithuania. Nemokama

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  1996
  Lietuva

  350 EUR
 • Vermeer Duplex Drum, 2014, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVermeer Duplex Drum

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2014
  Lenkija, Grójec
  7d

  POA
 • Other Spirit Strip Drill 400C, 2016, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiOther Spirit Strip Drill 400CLikęs priekinių padangų protektorius: RearTyreCondition%

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2016
  Lenkija, CHEŁMNO

  54 503 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Özdöken Dichtung fuer Saegeraet /sealing for seeding unit, 2020, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiÖzdöken Dichtung fuer Saegeraet /sealing for seeding unitPaskutinis patikrinimas: nie dotyczy, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto matmenys (IxPxA): 0.2 x 0.2 x 0.01 , Transporto svoris: Taip, Padangų gamintojas: brak, Garantija: producenta, Gamybos šalis: TR

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2020
  Lenkija, Białystok

  11 EUR
 • Unia IBIS VARIO S4, 2017, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiUnia IBIS VARIO S4

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2017
  Lenkija, Słomczyn

  POA
 • Expom TYTAN 1808, 2015, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiExpom TYTAN 1808

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2015
  Lenkija, Grójec

  POA
 • Other RAPI 2010, 2010, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiOther RAPI 2010Darbinis plotis: 140

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2010
  Estija, Harjumaa

  4 650 EUR
 • Versatile AC 315, 2017, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiVersatile AC 315Gamybos šalis: CA

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2017
  Rusija

  POA
 • He-Va Max-Throw Frösåmaskin TILLFÄLLE, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiHe-Va Max-Throw Frösåmaskin TILLFÄLLE

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai

  Švedija, Floby

  1 048 EUR
 • He-Va, 2013, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiHe-VaPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 400

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2013
  Švedija, Vara

  22 773 EUR
 • Lely Centerliner, 1996, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiLely Centerliner konstgödelspridare

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  1996
  Švedija, Vännäsby

  1 731 EUR
 • Hardi Växtskyddsspruta, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiHardi Växtskyddsspruta

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai

  Švedija, Skellefteå

  638 EUR
 • Trima Växtskyddsspruta 550, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiTrima Växtskyddsspruta 550

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai

  Švedija, Skellefteå

  638 EUR
 • Hardi 1500, 1995, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiHardi TY1500

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  1995
  Švedija, Vännäsby

  9 018 EUR
 • Sulky DX30+, 2020, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiSulky DX30+

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai
  2020
  Švedija, Skellefteå

  12 197 EUR
 • JF AV 50, Kita sėjamoji technika ir jų priedaiJF AV 50

  Kita sėjamoji technika ir jų priedai

  Švedija, Skellefteå

  1 731 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.