Mascus tinklaraščio naujienos
Skelbimų skaičius: 55

Naudoti Kuhn kita žemės ūkio technika pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Kuhn kita žemės ūkio technika pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Kuhn kita žemės ūkio technika pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų kita žemės ūkio technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Kuhn EuroMix, 2004, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn Euromix 1 2270Priedai: OtherInformation

  Kita žemės ūkio technika
  2004
  Lietuva, Radviliškis

  6 900 EUR
 • Kuhn Primor, 2002, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn PrimorPriedai: OtherInformation

  Kita žemės ūkio technika
  2002
  Lietuva, Radviliškis

  4 400 EUR
 • Kuhn KRAUSE 5635, 2013, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn KRAUSE 5635Gamybos šalis: US

  Kita žemės ūkio technika
  2013
  Rusija

  POA
 • Kuhn GMD 8730, 2013, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn GMD8730 BUTTERFLY ROTORSLÅTTERTransporto matmenys (IxPxA): FrontTyreCondition, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%

  Kita žemės ūkio technika
  2013
  Švedija, Åsarp

  14 858 EUR
 • Kuhn GMD 8730, 2011, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn GMD8730 BUTTERFLY ROTORSLÅTTERTransporto matmenys (IxPxA): FrontTyreCondition, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%

  Kita žemės ūkio technika
  2011
  Švedija, Åsarp

  9 251 EUR
 • Kuhn GMD 310 F-FF, 2017, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn GMD 310 F-FFBendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika
  2017
  Vokietija, 95213 Münchberg

  POA
 • Kuhn GMD 9530-FF, 2016, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn GMD 9530-FFBendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika
  2016
  Vokietija, 95213 Münchberg

  24 000 EUR
 • Kuhn VKD 190, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn VKD 190

  Kita žemės ūkio technika

  Vokietija, Sittensen

  4 779 EUR
 • Kuhn BPR 30, 2018, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn BPR 30Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika
  2018
  Vokietija, Herkensen

  6 050 EUR
 • Kuhn GMD 3511-FF, 2017, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn GMD 3511-FFBendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika
  2017
  Vokietija, 95213 Münchberg

  POA
 • Kuhn GMD 24, 2017, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn GMD 24Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika
  2017
  Vokietija, 95213 Münchberg

  POA
 • Kuhn BPR 28, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn BPR 28

  Kita žemės ūkio technika

  Vokietija, Sittensen

  6 646 EUR
 • Kuhn Planter 3, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn PLANTER 3 TS

  Kita žemės ūkio technika

  Vokietija, Sittensen

  25 874 EUR
 • Kuhn PRI2060 M, 2008, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn PRI2060 MBendras įvertinimas (1-5): 4

  Kita žemės ūkio technika
  2008
  Vokietija, 27239 Twistringen

  8 500 EUR
 • Kuhn HR 4002 M, 1994, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn HR4002 med Accord DAPrijungimo tipas: Velkami, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Darbo plotis, eilių skaičius: 400, Gamybos šalis: FR

  Kita žemės ūkio technika
  1994
  Danija, Snertinge

  8 704 EUR
 • Kuhn Vision T 75, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn Vision T75

  Kita žemės ūkio technika

  Danija, Give

  1 272 EUR
 • Kuhn BP 30, 2018, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn BP 30Paskutinis patikrinimas: FrontTyreCondition, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%

  Kita žemės ūkio technika
  2018
  Danija

  7 472 EUR
 • Kuhn RM 320, 2004, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn RM320 MULCHPaskutinis patikrinimas: FrontTyreCondition, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%

  Kita žemės ūkio technika
  2004
  Danija

  5 222 EUR
 • Kuhn Evolis Q80, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn EVOLIS Q80 4M BOM Pakkepris med bom og slangeoprul

  Kita žemės ūkio technika

  Danija, Holstebro

  2 142 EUR
 • Kuhn BPR 240, 2011, Kita žemės ūkio technika

  Kuhn BPR240Paskutinis patikrinimas: FrontTyreCondition, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%

  Kita žemės ūkio technika
  2011
  Danija

  5 289 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.