Skelbimų skaičius: 689

Parduodami CLAAS derliaus nuėmimo kombainai

Kai kurios įmonės itin didžiuojasi savo darbu sukurta istorija. Tokia yra ir įmonė CLAAS, kuri nuo pat savo įkūrimo pradžios – 1913-ųjų metų – pradėjo skleisti žemės ūkio svarbą pasauliui. CLAAS visuomet gebėjo profesionaliai atnaujinti žemės ūkio kombainų asortimentą ir iki šiol nuolat vykdo savo mašinų ir įrenginių kūrimo programą, remdamasi naujausiomis pažangiomis technologijomis. Kur slypi žemės ūkio kombainų gamintojos CLAAS paslaptis? Nuolat tobulinamos jau išbandytos, ištestuotos technologijos ir sėkmingai pritaikomos visiškai naujos technologijos. Kas lemia iki šiol klestinčios CLAAS sėkmę? Atsakymas paprastas – naudojamos naujausios technologijos ir didesnė kaip 75 metų patirtis žemės ūkio inžinerijos srityje.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

CLAAS veiklos istorija

CLAAS kūrėjai savo istoriją išskiria į kelis etapus: 1913 – 1929 m.: viskas prasidėjo nuo mažų mazgelių, kuriais buvo rišamos šieno kupetos. Techninis CLAAS mazgelių patikimumas ir tvirtumas leido itin kokybiškai ir patvariai surišti šiaudus. O kadangi tuo metu buvo stipriai išaugęs stipriai ir tvirtai rišamų šiaudų poreikis, tai toks CLAAS išradimas neabejotinai paklojo pamatus tolesnei įmonės veiklos sėkmei.1930 – 1945 m.: žemės ūkio kombainai sukėlė revoliuciją žemės ūkio srityje. Remdamasi žemės ūkio kombaino kūrimo vizija, kurią numato Europos derliaus nuėmimo gairės, ir išnaudodama tuo metu turimas galimybes, 1936 m. jauna ir ambicinga CLAAS komanda pristatė pirmąjį puikiai veikiantį ir gerai sukomplektuotą kombainą.

1946 – 1968 m.: smarkiai pakilo žemės ūkio kombainų gamintojų prestižas. Ir šiuo pokario laikotarpiu kombainų populiarumas nuolat augo. SUPER, EUROPA ir MATADOR – tik keli pavadinimai, kurie pasakoja apie CLAAS virsmą į vieną iš pasaulyje pirmaujančių žemės ūkio kombainų gamintojų.

1969 – 1988 m.: CLAAS tapo itin vertinamais žemės ūkio specialistais. Šiuo laikotarpiu CLAAS stipriai išplėtė savo produktų asortimentą ir jį sudarė ne tik žemės ūkio kombainai, bet ir šienapjovės, vikšrai, savaeigiai pašarų vagonai ir pašarų kombainai.

1989 – 2017 m.: CLAAS naudojasi moderniausiomis ir pažangiausiomis priemonėmis, kad išlaikytų svarbiausius savo principus: augimą, internacionalizaciją, skaitmeninimą.

Žemės ūkio kombainų CLASS klasifikacija

CLAAS žemės ūkio kombainų modelių yra įvairių: CONSPEED, DOMINATOR, LEXION, MEDION, MAXFLEX, MEGA, ORBIS, TUCANO, VARIO ir kt. Tačiau didžiausią paklausą turi tik kai kurie pagrindiniai CLASS

žemės ūkio kombainų modeliai.

DOMINATOR CLAAS komanda, kurdama žemės ūkio kombainus, į jų konstrukciją įtraukė naują derliaus nuėmimo mechanizmą. Buvo atsižvelgta į tai, kad pastaraisiais metais pastebima dvejopa tendencija: viena vertus atsiranda vis didesnių ir stambesnių ūkių, gausesnių derlių, kita vertus ir mažų ūkių savininkai pradeda suprasti, kad jiems nebūtina patiems nuiminėti derlių ir sutaupyti savo laiko jie gali pasinaudodami šiuolaikine technika, kuri kai kuriuos žemės ūkio darbus gali padaryti už juos. CLAAS žemės ūkio kombainų gamintojai ieškojo perspektyvių sprendimų ir pradėjo kurti galingesnius žemės ūkio kombainus, kurie būtų itin patogūs naudotojams.

LEXION. Su šiuo modeliu CLAAS įžengė į naują galios dimensiją. APS kūlimo sistema, kuri buvo naudojama gaminant MEGA kombainus, su žymiai didesniu būgnu buvo pritaikyta LEXION kombainams. Taip pat kartu su LEXICON buvo įdiegti papildomi patogumo, kabinos komforto ir aplinkos kokybės standartai.

MEDION. Tai lankstus, ekonomiškas ir universalus modelis. Šis CLAAS žemės ūkio kombainas turi standartinę kūlimo sistemą. Neabejotinai MEDION – tai lankstumu pasižyminti technika, kuri tinkama darbui mažuose žemės sklypuose ir skirtinguose derliaus tipuose – pradedant favos pupelėmis, baigiant dobilų sėklomis. MEDION buvo sukurta visų pirma ūkiams, siekiantiems išlaikyti savo derliaus gausą, arba tiems ūkiams, kuriuose buvo naudojami žemės ūkio kombainai tam, kad būtų pagerinti darbiniai pajėgumai.

MEGA. Šis kombaino modelis buvo sukurtas pagal DOMINATOR kombainų modelį. Jo veikimo esmė – tradicinė CLAAS kūlimo sistema, kurios darbą pagreitina akseleratorius su savo valymo įduba. Viršuje esantis būgnas išlygina pasėlių srautą ir užtikrina, kad mašina veiktų sklandžiai. MEGA kūlimo įrenginys pagerino kūlimo procesą ir padidino darbų našumą iki 30 proc.

Renkantis CLAAS žemės ūkio kombainus, apskritai reikėtų atkreipti dėmesį į jų techninius parametrus (variklio galią, maksimalų greitį, atliekamas funkcijas ir pan.) ir papildomus įrengimus (grūdų talpos dangčio valdymą, peilių skaičių, skleistuvo tipą, sieto reguliavimą ir kt.). Patikimumas, konkurencingumas ir profesionalumas – pagrindinės CLAAS žemės ūkio kombainų savybės, leidžiančios dirbti efektyviau, sklandžiau ir pasiekti našesnius darbo rezultatus.