Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Mascus tinklaraščio naujienos
  Skelbimų skaičius: 785

  mėšlo barstytuvai

  Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo mėšlo barstytuvai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose mėšlo barstytuvai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • UM 105 SLS, Mėšlo barstytuvai

   UM 105 SLSPriedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai

   Lietuva, Radviliškis

   7 000 EUR
  • FMGR10, 2018, Mėšlo barstytuvai

   FMGR10Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai
   2018
   Lietuva, Šiauliai

   17 900 EUR
  • CynkoMet N-235/7, 2019, Mėšlo barstytuvai

   CynkoMet N-235/7Kita informacija: Kratytuvas N-235 yra naudojamas mažuose ir vidutinio dydžio ūkiuose. Kaip ir visu Cynkomet gaminių, rėmas padarytas iš vientisų, uždarų, cinPriedai: Trailing Available for leasing Warranty

   Mėšlo barstytuvai
   2019
   Lietuva, Vilnius

   7 300 EUR
  • CynkoMet N-264, 2019, Mėšlo barstytuvai

   CynkoMet N-264Kita informacija: N-264 kratytuvas yra didžiausias Cynkomet gamoje. Skirtas mėšlo, kalkių, durpių, komposto ir vištų mėšlo paskleidimui. Profesionalus įrengiPriedai: Trailing Available for leasing Warranty

   Mėšlo barstytuvai
   2019
   Lietuva, Vilnius

   21 700 EUR
  • Bunning ST 140, Mėšlo barstytuvai

   Bunning ST 140Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai

   Lietuva, Radviliškis

   14 500 EUR
  • Metal-Fach N275, 2016, Mėšlo barstytuvai

   Metal-Fach N275Transporto svoris: 14000, Maksimalus kėlimo svoris: 1.2e+007, Gamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2016
   Lietuva

   18 000 EUR
  • Samson 908, 1998, Mėšlo barstytuvai

   Samson 908Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai
   1998
   Lietuva, Radviliškis

   8 000 EUR
  • Samson 1210, Mėšlo barstytuvai

   Samson 1210Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai

   Lietuva, Radviliškis

   5 700 EUR
  • Samson 6000 kg., 1996, Mėšlo barstytuvai

   Samson 6000 kg.Kita informacija: Keliamoji galia: 6000 kg. 2 vertikalūs mėšlo iškratymo volai. 2 transporteriai. 1 ašis. Reikalingas remontas. Lietuvoje neeksploa

   Mėšlo barstytuvai
   1996
   Lietuva

   2 750 EUR
  • JF ST 55, Mėšlo barstytuvai

   JF ST55

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   1 999 EUR
  • Jol-Met N250/1/2,5, 2018, Mėšlo barstytuvai

   Jol-Met N250/1/2,5

   Mėšlo barstytuvai
   2018
   Latvija, Ozolnieki, Ozolnieku novads

   3 471 EUR
  • Jumbo 1500, Mėšlo barstytuvai

   Jumbo 1500

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   2 234 EUR
  • Ekengard ekengard, Mėšlo barstytuvai

   Ekengard ekengard

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   2 152 EUR
  • JF 70, Mėšlo barstytuvai

   JF 70

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   2 469 EUR
  • JF ST 70, Mėšlo barstytuvai

   JF ST 70

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   2 940 EUR
  • Roltrans Manure spreader 8t/Dungstreuer/Rozrzutnik, 2019, Mėšlo barstytuvai

   Roltrans Manure spreader 8t/Dungstreuer/RozrzutnikPaskutinis patikrinimas: Taip, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Garantija: Taip, Gamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2019
   Lenkija, Białystok

   6 733 EUR
  • Roltrans Manier spreader 10t/Düngerstreuer, 2019, Mėšlo barstytuvai

   Roltrans Manier spreader 10t/DüngerstreuerPaskutinis patikrinimas: Taip, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 4000, Maksimalus kėlimo svoris: 1e+007, Garantija: Taip, Gamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2019
   Lenkija, Białystok

   16 020 EUR
  • Unia Tytan 7 PLUS, 2009, Mėšlo barstytuvai

   Unia Tytan 7 PLUSGamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2009
   Lenkija, Stawiski

   2 786 EUR
  • Annaburger HTS 20.04, 2015, Mėšlo barstytuvai

   Annaburger HTS 20.04

   Mėšlo barstytuvai
   2015
   Lenkija, Śrem

   49 220 EUR
  • Metal-Fach N 272/3 Viking Manure Spreader, 2018, Mėšlo barstytuvai

   Metal-Fach N 272/3 Viking Manure SpreaderBendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2018
   Lenkija, Ul. Ściegiennego 266, 25-116 Kielce

   26 235 EUR

  Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

  Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

  Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

  Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

  • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
  • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
  • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
  • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

  Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

  Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

  1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
  2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
  3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
  4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
  5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
  6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.