Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 848

  mėšlo barstytuvai

  Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo mėšlo barstytuvai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose mėšlo barstytuvai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Bunning ST 140, Mėšlo barstytuvai

   Bunning ST 140Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai

   Lietuva, Radviliškis

   13 000 EUR
  • UM 105 SLS, Mėšlo barstytuvai

   UM 105 SLSPriedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai

   Lietuva, Radviliškis

   7 000 EUR
  • Samson Flex III 16, 16 m3., 2003, Mėšlo barstytuvai

   Samson Flex III 16, 16 m3.Kita informacija: Talpa: 16 m3. 2 vertikalūs mėšlo iškratymo volai. 2 transporteriai. Hidrauliškai uždaromi iškratymo volai. 1 ašis. Hidraulinė stabdžių siste

   Mėšlo barstytuvai
   2003
   Lietuva

   11 500 EUR
  • Bunning ST 140, Mėšlo barstytuvai

   Bunning ST 140Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai

   Lietuva, Radviliškis

   14 500 EUR
  • Metal-Fach N275, 2016, Mėšlo barstytuvai

   Metal-Fach N275Transporto svoris: 14000, Maksimalus kėlimo svoris: 1.2e+007, Gamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2016
   Lietuva

   18 000 EUR
  • RKM JUMBO 2, Mėšlo barstytuvai

   RKM JUMBO 2Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai

   Lietuva, Radviliškis

   14 500 EUR
  • Samson 908, 1998, Mėšlo barstytuvai

   Samson 908Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai
   1998
   Lietuva, Radviliškis

   8 000 EUR
  • Samson 1210, Mėšlo barstytuvai

   Samson 1210Priedai: OtherInformation

   Mėšlo barstytuvai

   Lietuva, Radviliškis

   5 700 EUR
  • JF ST 55, Mėšlo barstytuvai

   JF ST55

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   1 999 EUR
  • Jumbo 1500, Mėšlo barstytuvai

   Jumbo 1500

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   2 234 EUR
  • Ekengard ekengard, Mėšlo barstytuvai

   Ekengard ekengard

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   2 152 EUR
  • Schouten SPIDERSP6230, Mėšlo barstytuvai

   Schouten SPIDERSP6230Transporto svoris: 2200, Transporto matmenys (IxPxA): 1.5 x 2.5 x 3.5 , Gamybos šalis: LV

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija

   5 600 EUR
  • Unia Apollo 8, 2017, Mėšlo barstytuvai

   Unia Apollo 8Padangų dydis: 18.4 R34, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 4040, Transporto matmenys (IxPxA): 7.1, Maksimalus kėlimo svoris: 9e+006, Garantija: 12 mēneši

   Mėšlo barstytuvai
   2017
   Latvija

   16 500 EUR
  • JF 70, Mėšlo barstytuvai

   JF 70

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   2 469 EUR
  • JF ST 70, Mėšlo barstytuvai

   JF ST 70

   Mėšlo barstytuvai

   Latvija, Jaunrauna

   2 940 EUR
  • Sodimac Rafal 1100, 2008, Mėšlo barstytuvai

   Sodimac Rafal 1100Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Maksimalus kėlimo svoris: 1.2e+007

   Mėšlo barstytuvai
   2008
   Lenkija, 62-105 Łekno, Ludwikowo 1a

   9 314 EUR
  • Unia Tytan 7 PLUS, 2009, Mėšlo barstytuvai

   Unia Tytan 7 PLUSGamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2009
   Lenkija, Stawiski

   3 493 EUR
  • CynkoMet Fertilizer spreader/Epandeur/ Distribuido, 2018, Mėšlo barstytuvai

   CynkoMet Fertilizer spreader/Epandeur/ DistribuidoGamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2018
   Lenkija, Białystok

   17 464 EUR
  • CynkoMet Mono-axial manure spreader/ROZRZUTNIK N-2, 2018, Mėšlo barstytuvai

   CynkoMet Mono-axial manure spreader/ROZRZUTNIK N-2Gamybos šalis: PL

   Mėšlo barstytuvai
   2018
   Lenkija, Białystok

   6 287 EUR
  • Annaburger HTS 20.04, 2015, Mėšlo barstytuvai

   Annaburger HTS 20.04

   Mėšlo barstytuvai
   2015
   Lenkija, Śrem

   49 364 EUR

  Perdavimo įranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai siūlo įsigyti tinkamą perdavimo įrangą, užtikrinančią darbų sklandumą, efektyvumą ir kokybę.

  Rūšiavimo įranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairios rūšiavimo įrangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinėlines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržinės, tinklinės), sietines (plokščių, juostinių arba banguotų sietų) ir būgnines, tačiau visų šios įrangos rūšių paskirtis – atskirti priemaišas (kenkėjų pažeistas sėklas, neišsivysčiusias sėklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindinės sėklos arba išvalytas sėklas (grūdus) surūšiuoti. Geriausia sėklų rūšiavimo būdą pasirinkti atsižvelgiant į sėklų ir jose esančių priemaišų fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalų rūšies, veislės, auginimo sąlygų, brandos ir pan.: sėklos matmenis (ilgį, plotį, storį), skrajumą, tankį, formą, paviršiaus šiurkštumą, elektrines įrangos savybes ir kt.

  Kad rūšiavimo įranga savo funkcijas – liekanų ar įvairių priemaišų nuo sėklų surūšiavimą ir atskyrimą – atliktų kokybiškai, verta rinktis žinomų derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų, tokių kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo įranga. Ilgamečiai derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo įrangą, tinkančią tiek turintiems mažesnį, tiek ir didelį produkcijos kiekį. Šios įrangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti didelį pakavimo greitį, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkciją ir pan.

  Grūdų džiovinimo įranga. Su grūdų džiovyklėmis siekiama iš grūdų pašalinti vandenį ir pagerinti jų išlaikymą sandėliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem būdais: nekeičiant vandens agregatinio būvio arba vandenį paverčiant garais. Be džiovinimo įrangos ūkininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grūdus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkamą įrangą, reikėtų žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovyklės gali būti skirstomos į tam tikras kategorijas: •Pagal džiovinimo agento temperatūrą (žemos ir aukštos temperatūros džiovyklės); •Pagal darbo pobūdį (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovyklės); •Pagal konstrukciją (aruodinės, būgninės ir šachtinės džiovyklės); •Pagal džiovinimo agento pūtimo kryptį (skersinio srauto, besikeičiančio srauto, sutampančio srauto džiovyklės).

  Tinkamai pasirinkus grūdų džiovinimo įrangą, ji suteiks nemažai privalumų: pagerės grūdų kokybė, pagerės grūdų brendimas po nuėmimo, džiovinant aukštoje temperatūroje žus nemažai kenkėjų, bus sumažinta mikrobiologinė tarša.

  Grūdų valymo įranga. Ją pasirinkti vertėtų pagal grūdų fizikines-mechanines savybes: grūdų matmenis (ilgį, plotį ir storį), aerodinamines savybes (skrajumą), paviršiaus šiurkštumą, tankį, formą, standumą ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlo rinktis įrangą pagal: 1. Grūdų matmenis. Čia svarbiausią funkciją atliks grūdų džiovinimo įrangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutėmis). 2. Oro srautą (vertikalų, horizontalų ir nuožulnų), kuris atskirs lengvas grūdų priemaišas ir grūdus šiek tiek pradžiovins. Grūdų valymo kokybė priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo. 3. Grūdų paviršiaus šiurkštumą. Grūdai valomi audeklinėmis ir elektromagnetinėmis valomosiomis bei trijeriais plokščiu paviršiumi. Audeklinę valomąją sudaro audeklas iš vieno ar kelių pasvirusių plokštumų, kuriomis slysta valomosios sėklos. Sėklos, kurių paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o sėklos su šiurkščiu paviršiumi prikimba prie audeklo, judančio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinėse valomosiose sėklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštų paviršių turinčios sėklos. Toks mišinys slysta įrangos būgno paviršiumi, kurio viduje įtaisytas elektromagnetas, ir sėklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie būgno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus sėklos patenka į talpą. 4. Grūdų tankį, kuris priklauso nuo grūdo cheminių ir biologinių savybių, drėgnio ir brandos. Siekiant išrūšiuoti grūdus pagal tankį, naudojamasi pneumatiniu grūdų rūšiavimo stalu, kurį sudaro dviem kryptim pasviręs švytuojantis tinklas, o jo apačioje esantis ventiliatorius pučia orą iš apačios pro tinklą. 5. Grūdų formą (rutulys, elipsoidė arba lęšis) ir standumą. Dažniausiai grūdai rūšiuojami pagal formą atsižvelgiant į jų trinties savybes – riedėjimo ir slydimo trinties koeficientus. Derliaus apdirbimui ar sandėliavimui galite rinktis ir kitą žinomų gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlomą įrangą ar techniką: bakus, grūdų talpyklas, malūnus, piltuvus, plovimo įrangą, skaičiavimo techniką, svėrimo įrangą, talpų krautuvus.