Skelbimų skaičius: 16

Naudoti Lely mineralinių trąšų barstytuvai pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Lely mineralinių trąšų barstytuvai pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Lely mineralinių trąšų barstytuvai pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Lely Cenerlaine 1600 800L, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely Cenerlaine 1600 800LDarbinis plotis: 4x4 / x 2 (optimalus), Prijungimo tipas: Pakabinamas, Bako talpa: 800

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Švedija, Sollebrunn

  2 672 EUR
 • Lely Centerliner SX, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely Centerliner SX

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Vokietija, Brackenheim-Hausen (bei Heilbronn)

  POA
 • Lely SX 4000, 2007, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely SX 4000Bendras įvertinimas (1-5): 4, Prijungimo tipas: Velkami

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2007
  Vokietija, -

  3 650 EUR
 • Lely Centerline CB, 1992, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely Centerline CBBendras įvertinimas (1-5): 4, Prijungimo tipas: Velkami

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  1992
  Vokietija, 96349 Neufang

  1 800 EUR
 • Lely Düngerstreuer Centorliner CB 2, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely Düngerstreuer Centorliner CB 2Bendras įvertinimas (1-5): 4, Prijungimo tipas: Velkami

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Vokietija, 27793 Wildeshausen

  800 EUR
 • Lely Centerliner, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely Centerliner cl 1600

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Danija, Hurup Thy

  POA
 • Lely 1250, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely 1250

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Olandijos, MIJNSHEERENLAND, Nederland

  350 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Lely CENTERMATIC, 1997, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely CENTERMATICBendras įvertinimas (1-5): 4

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  1997
  Prancūzija

  3 750 EUR
 • Lely CENTERMATIC, 2000, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely CENTERMATICBendras įvertinimas (1-5): 4

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2000
  Prancūzija

  1 500 EUR
 • Lely Centerliner, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely Centerliner cb 2400Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Olandijos

  POA
 • Lely KUNSTMEST STROOIER, 2000, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely KUNSTMEST STROOIER

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2000
  Olandijos, MARIENHEEM

  POA
 • Lely Centerliner, 1999, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely CENTERLINERBendras įvertinimas (1-5): 4

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  1999
  Prancūzija

  3 500 EUR
 • Lely SX, 2007, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely SXBendras įvertinimas (1-5): 4, Prijungimo tipas: Velkami

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2007
  Olandijos, Esbeek

  5 250 EUR
 • Lely 1500L, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely 1500L

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Prancūzija

  POA
 • Lely Mineraldüngerstreuer, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely Mineraldüngerstreuer

  Mineralinių trąšų barstytuvai

  Austrija

  667 EUR
 • Lely Centerliner SL, 2001, Mineralinių trąšų barstytuvaiLely Centerliner SL

  Mineralinių trąšų barstytuvai
  2001
  Olandijos, Assen

  1 850 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.