Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 104

  kelių lygintuvai

  Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo kelių lygintuvai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose kelių lygintuvai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Renault Kerax 300, 2001, Kelių valytuvai

   Renault KERAX 300 6x4 WINTERDIENST Twistlock

   Kelių valytuvai
   2001
   Lenkija, Sanniki

   24 900 EUR
  • PADDOCKSKRAPA VÄG, MANEGE, Kelių valytuvai

   PADDOCKSKRAPA VÄG, MANEGE

   Kelių valytuvai

   Švedija, Fritsla
   24h

   966 EUR
  • GÅRDSRÄFSA FRÄMRE/BAKRE, Kelių valytuvai

   GÅRDSRÄFSA FRÄMRE/BAKREBendras įvertinimas (1-5): 5

   Kelių valytuvai

   Švedija, Fritsla
   7d

   135 EUR
  • Vreten 3SK, Kelių valytuvai

   Vreten 3SKBendras įvertinimas (1-5): 3

   Kelių valytuvai

   Švedija, Nyköping

   1 366 EUR
  • Vägsladd Atv 1,6 m, 2018, Kelių valytuvai

   Vägsladd Atv 1,6 mPrijungimo tipas: Velkami, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 160

   Kelių valytuvai
   2018
   Švedija, Rödåsel

   1 551 EUR
  • Ysta yvb200, 2018, Kelių valytuvai

   Ysta yvb200Prijungimo tipas: Velkami, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 1000, Darbinis plotis: 200

   Kelių valytuvai
   2018
   Švedija, Falköping

   6 769 EUR
  • Fransgård GT 275, 2018, Kelių valytuvai

   Fransgård GT 275 DKPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Darbinis plotis: 275, Garantija: 1år

   Kelių valytuvai
   2018
   Švedija, Munkedal

   4 097 EUR
  • Fransgård GT 300 FL, 2017, Kelių valytuvai

   Fransgård GT 300 FLPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Transporto svoris: 450, Darbinis plotis: 300

   Kelių valytuvai
   2017
   Švedija, Munkedal

   3 316 EUR
  • Fransgård GT 250 HY, 2017, Kelių valytuvai

   Fransgård GT 250 HYPrijungimo tipas: Pakabinamas, Darbinis plotis: 250

   Kelių valytuvai
   2017
   Švedija, Sundsvall

   2 487 EUR
  • Fransgård GT 275 HY, Kelių valytuvai

   Fransgård GT 275 HYBendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Transporto svoris: 475, Darbinis plotis: 275

   Kelių valytuvai

   Švedija, Munkedal

   2 702 EUR
  • Vägsladd Horreds sladden, Kelių valytuvai

   Vägsladd Horreds sladdenPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 185

   Kelių valytuvai

   Švedija, Istorp

   1 268 EUR
  • Bonnet Schaktblad 2,2M-3,0M, 2018, Kelių valytuvai

   Bonnet Schaktblad 2,2M-3,0MPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5

   Kelių valytuvai
   2018
   Švedija, Rödåsel

   458 EUR
  • Bonnet Schaktblad 250, 2018, Kelių valytuvai

   Bonnet Schaktblad 250Prijungimo tipas: Pakabinamas, Darbinis plotis: 250

   Kelių valytuvai
   2018
   Švedija

   1 551 EUR
  • Vreten 3 SKÄR, Kelių valytuvai

   Vreten 3 SKÄRBendras įvertinimas (1-5): 4

   Kelių valytuvai

   Švedija, Umeå

   5 560 EUR
  • Vägsladd 3-Skärig, 2018, Kelių valytuvai

   Vägsladd 3-SkärigPrijungimo tipas: Velkami, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 220

   Kelių valytuvai
   2018
   Švedija, Istorp

   3 892 EUR
  • Vreten v-200, 2018, Kelių valytuvai

   Vreten v-200Prijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 365, Darbinis plotis: 200

   Kelių valytuvai
   2018
   Švedija, Växjö

   POA
  • Vreten V200 vägsladd, 2019, Kelių valytuvai

   Vreten V200 vägsladdPrijungimo tipas: Pakabinamas, Darbinis plotis: 20000

   Kelių valytuvai
   2019
   Švedija, Bollnäs

   1 736 EUR
  • Ysta YVS 240, Kelių valytuvai

   Ysta YVS 240Prijungimo tipas: Velkami, Darbinis plotis: 245

   Kelių valytuvai

   Švedija, Köping

   10 222 EUR
  • Fransgård GT 250 HY, 2017, Kelių valytuvai

   Fransgård GT 250 HYPrijungimo tipas: Pakabinamas, Darbinis plotis: 250

   Kelių valytuvai
   2017
   Švedija, SUNDSVALL

   2 234 EUR
  • FTG Väghyvel, 2018, Kelių valytuvai

   FTG VäghyvelPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 200

   Kelių valytuvai
   2018
   Švedija, Kalmar

   1 707 EUR

  Perdavimo įranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai siūlo įsigyti tinkamą perdavimo įrangą, užtikrinančią darbų sklandumą, efektyvumą ir kokybę.

  Rūšiavimo įranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairios rūšiavimo įrangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinėlines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržinės, tinklinės), sietines (plokščių, juostinių arba banguotų sietų) ir būgnines, tačiau visų šios įrangos rūšių paskirtis – atskirti priemaišas (kenkėjų pažeistas sėklas, neišsivysčiusias sėklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindinės sėklos arba išvalytas sėklas (grūdus) surūšiuoti. Geriausia sėklų rūšiavimo būdą pasirinkti atsižvelgiant į sėklų ir jose esančių priemaišų fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalų rūšies, veislės, auginimo sąlygų, brandos ir pan.: sėklos matmenis (ilgį, plotį, storį), skrajumą, tankį, formą, paviršiaus šiurkštumą, elektrines įrangos savybes ir kt.

  Kad rūšiavimo įranga savo funkcijas – liekanų ar įvairių priemaišų nuo sėklų surūšiavimą ir atskyrimą – atliktų kokybiškai, verta rinktis žinomų derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų, tokių kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo įranga. Ilgamečiai derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo įrangą, tinkančią tiek turintiems mažesnį, tiek ir didelį produkcijos kiekį. Šios įrangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti didelį pakavimo greitį, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkciją ir pan.

  Grūdų džiovinimo įranga. Su grūdų džiovyklėmis siekiama iš grūdų pašalinti vandenį ir pagerinti jų išlaikymą sandėliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem būdais: nekeičiant vandens agregatinio būvio arba vandenį paverčiant garais. Be džiovinimo įrangos ūkininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grūdus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkamą įrangą, reikėtų žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovyklės gali būti skirstomos į tam tikras kategorijas: •Pagal džiovinimo agento temperatūrą (žemos ir aukštos temperatūros džiovyklės); •Pagal darbo pobūdį (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovyklės); •Pagal konstrukciją (aruodinės, būgninės ir šachtinės džiovyklės); •Pagal džiovinimo agento pūtimo kryptį (skersinio srauto, besikeičiančio srauto, sutampančio srauto džiovyklės).

  Tinkamai pasirinkus grūdų džiovinimo įrangą, ji suteiks nemažai privalumų: pagerės grūdų kokybė, pagerės grūdų brendimas po nuėmimo, džiovinant aukštoje temperatūroje žus nemažai kenkėjų, bus sumažinta mikrobiologinė tarša.

  Grūdų valymo įranga. Ją pasirinkti vertėtų pagal grūdų fizikines-mechanines savybes: grūdų matmenis (ilgį, plotį ir storį), aerodinamines savybes (skrajumą), paviršiaus šiurkštumą, tankį, formą, standumą ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlo rinktis įrangą pagal: 1. Grūdų matmenis. Čia svarbiausią funkciją atliks grūdų džiovinimo įrangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutėmis). 2. Oro srautą (vertikalų, horizontalų ir nuožulnų), kuris atskirs lengvas grūdų priemaišas ir grūdus šiek tiek pradžiovins. Grūdų valymo kokybė priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo. 3. Grūdų paviršiaus šiurkštumą. Grūdai valomi audeklinėmis ir elektromagnetinėmis valomosiomis bei trijeriais plokščiu paviršiumi. Audeklinę valomąją sudaro audeklas iš vieno ar kelių pasvirusių plokštumų, kuriomis slysta valomosios sėklos. Sėklos, kurių paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o sėklos su šiurkščiu paviršiumi prikimba prie audeklo, judančio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinėse valomosiose sėklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštų paviršių turinčios sėklos. Toks mišinys slysta įrangos būgno paviršiumi, kurio viduje įtaisytas elektromagnetas, ir sėklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie būgno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus sėklos patenka į talpą. 4. Grūdų tankį, kuris priklauso nuo grūdo cheminių ir biologinių savybių, drėgnio ir brandos. Siekiant išrūšiuoti grūdus pagal tankį, naudojamasi pneumatiniu grūdų rūšiavimo stalu, kurį sudaro dviem kryptim pasviręs švytuojantis tinklas, o jo apačioje esantis ventiliatorius pučia orą iš apačios pro tinklą. 5. Grūdų formą (rutulys, elipsoidė arba lęšis) ir standumą. Dažniausiai grūdai rūšiuojami pagal formą atsižvelgiant į jų trinties savybes – riedėjimo ir slydimo trinties koeficientus. Derliaus apdirbimui ar sandėliavimui galite rinktis ir kitą žinomų gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlomą įrangą ar techniką: bakus, grūdų talpyklas, malūnus, piltuvus, plovimo įrangą, skaičiavimo techniką, svėrimo įrangą, talpų krautuvus.