Skelbimų skaičius: 431

pašarų kombainai

Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo pašarų kombainai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose pašarų kombainai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • JF FCT 1050 Pro Tec, 2003, Pašarų kombainai

  JF FCT 1050 Pro TecPrijungimo tipas: Pakabinamas, Darbinis plotis: 210, Kita informacija: Prikabinamas siloso kombainas. Gero stovio, tvarkingas. Rinktuvynės plotis 2,1 metro pločio. Metalo detektorius. Turi reversinį tieki

  Pašarų kombainai
  2003
  Lietuva

  12 000 EUR
 • JF FCT 1050, 2010, Pašarų kombainai

  JF FCT 1050Prijungimo tipas: Velkami

  Pašarų kombainai
  2010
  Lietuva

  15 000 EUR
 • Stark KS, 2018, Pašarų kombainai

  Stark KSDarbinis plotis: 95

  Pašarų kombainai
  2018
  Latvija, Ozolnieki, Ozolnieku novads

  579 EUR
 • AGM NEFL, Pašarų kombainai

  AGM NEFLPrijungimo tipas: Pakabinamas, Darbinis plotis: 95

  Pašarų kombainai

  Latvija, Ozolnieki, Ozolnieku novads

  826 EUR
 • Krone Big X 650, 2006, Pašarų kombainai

  Krone Big X 650Darbinis plotis: 750, Gamybos šalis: LV

  Pašarų kombainai
  2006 5 055 h
  Latvija, Vecbebri

  65 000 EUR
 • Del-Morino Funny, 2018, Pašarų kombainai

  Del-Morino FunnyDarbinis plotis: 93

  Pašarų kombainai
  2018
  Latvija, Ozolnieki, Ozolnieku novads

  1 281 EUR
 • Stark KDS, Pašarų kombainai

  Stark KDSDarbinis plotis: 145

  Pašarų kombainai

  Latvija, Ozolnieki, Ozolnieku novads

  1 074 EUR
 • Kreatec KR-WYC rehuleikkuri, 2017, Pašarų kombainai

  Kreatec KR-WYC rehuleikkuri

  Pašarų kombainai
  2017
  Lenkija

  1 665 EUR
 • CLAAS Jaguar 840, 1996, Pašarų kombainai

  CLAAS Jaguar 840Darbinis plotis: 280

  Pašarų kombainai
  1996 5 300 h
  Estija, Paide

  16 000 EUR
 • JF 3500, 2003, Pašarų kombainai

  JF 3500Transporto matmenys (IxPxA): RearTyreCondition

  Pašarų kombainai
  2003
  Švedija, Överhörnäs

  18 045 EUR
 • JF FCT 1355, 2008, Pašarų kombainai

  JF FCT 1355Bendras įvertinimas (1-5): 3, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%, : OtherInformation

  Pašarų kombainai
  2008
  Švedija, Luleå

  15 118 EUR
 • JF FCT 1100, Pašarų kombainai

  JF FCT 1100 MK IIBendras įvertinimas (1-5): 3, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%, : OtherInformation

  Pašarų kombainai

  Švedija, Vimmerby

  6 730 EUR
 • Kemper 2000HACK, 2010, Pašarų kombainai

  Kemper 2000HACKBendras įvertinimas (1-5): 3, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%, : OtherInformation

  Pašarų kombainai
  2010
  Švedija, Luleå

  9 510 EUR
 • JF FCT 1060, Pašarų kombainai

  JF FCT 1060Bendras įvertinimas (1-5): 3, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%

  Pašarų kombainai

  Švedija, Gamleby

  3 902 EUR
 • JF FCT 1050 Pro Tec, 2007, Pašarų kombainai

  JF FCT 1050 Pro TecPrijungimo tipas: Velkami, Bendras įvertinimas (1-5): 3, Buvusių savininkų skaičius: 1

  Pašarų kombainai
  2007
  Švedija, Linköping

  3 609 EUR
 • Taarup 602B, Pašarų kombainai

  Taarup 602B

  Pašarų kombainai

  Švedija, Norrköping

  1 853 EUR
 • JF FCT-80, Pašarų kombainai

  JF FCT-80Prijungimo tipas: Velkami

  Pašarų kombainai

  Švedija

  1 170 EUR
 • JF FCT 1360, 1999, Pašarų kombainai

  JF FCT 1360Bendras įvertinimas (1-5): 3, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%, : OtherInformation

  Pašarų kombainai
  1999
  Švedija, Staffanstorp

  10 242 EUR
 • JF Hackenhet, 2009, Pašarų kombainai

  JF HackenhetPrijungimo tipas: Velkami

  Pašarų kombainai
  2009
  Švedija, Linköping

  5 852 EUR
 • JF FCT 1355, 2010, Pašarų kombainai

  JF fct1355Prijungimo tipas: Velkami, Darbinis plotis: 310

  Pašarų kombainai
  2010
  Švedija, Nyköping

  19 400 EUR

Perdavimo įranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai siūlo įsigyti tinkamą perdavimo įrangą, užtikrinančią darbų sklandumą, efektyvumą ir kokybę.

Rūšiavimo įranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairios rūšiavimo įrangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinėlines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržinės, tinklinės), sietines (plokščių, juostinių arba banguotų sietų) ir būgnines, tačiau visų šios įrangos rūšių paskirtis – atskirti priemaišas (kenkėjų pažeistas sėklas, neišsivysčiusias sėklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindinės sėklos arba išvalytas sėklas (grūdus) surūšiuoti. Geriausia sėklų rūšiavimo būdą pasirinkti atsižvelgiant į sėklų ir jose esančių priemaišų fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalų rūšies, veislės, auginimo sąlygų, brandos ir pan.: sėklos matmenis (ilgį, plotį, storį), skrajumą, tankį, formą, paviršiaus šiurkštumą, elektrines įrangos savybes ir kt.

Kad rūšiavimo įranga savo funkcijas – liekanų ar įvairių priemaišų nuo sėklų surūšiavimą ir atskyrimą – atliktų kokybiškai, verta rinktis žinomų derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų, tokių kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo įranga. Ilgamečiai derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo įrangą, tinkančią tiek turintiems mažesnį, tiek ir didelį produkcijos kiekį. Šios įrangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti didelį pakavimo greitį, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkciją ir pan.

Grūdų džiovinimo įranga. Su grūdų džiovyklėmis siekiama iš grūdų pašalinti vandenį ir pagerinti jų išlaikymą sandėliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem būdais: nekeičiant vandens agregatinio būvio arba vandenį paverčiant garais. Be džiovinimo įrangos ūkininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grūdus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkamą įrangą, reikėtų žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovyklės gali būti skirstomos į tam tikras kategorijas: •Pagal džiovinimo agento temperatūrą (žemos ir aukštos temperatūros džiovyklės); •Pagal darbo pobūdį (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovyklės); •Pagal konstrukciją (aruodinės, būgninės ir šachtinės džiovyklės); •Pagal džiovinimo agento pūtimo kryptį (skersinio srauto, besikeičiančio srauto, sutampančio srauto džiovyklės).

Tinkamai pasirinkus grūdų džiovinimo įrangą, ji suteiks nemažai privalumų: pagerės grūdų kokybė, pagerės grūdų brendimas po nuėmimo, džiovinant aukštoje temperatūroje žus nemažai kenkėjų, bus sumažinta mikrobiologinė tarša.

Grūdų valymo įranga. Ją pasirinkti vertėtų pagal grūdų fizikines-mechanines savybes: grūdų matmenis (ilgį, plotį ir storį), aerodinamines savybes (skrajumą), paviršiaus šiurkštumą, tankį, formą, standumą ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlo rinktis įrangą pagal: 1. Grūdų matmenis. Čia svarbiausią funkciją atliks grūdų džiovinimo įrangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutėmis). 2. Oro srautą (vertikalų, horizontalų ir nuožulnų), kuris atskirs lengvas grūdų priemaišas ir grūdus šiek tiek pradžiovins. Grūdų valymo kokybė priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo. 3. Grūdų paviršiaus šiurkštumą. Grūdai valomi audeklinėmis ir elektromagnetinėmis valomosiomis bei trijeriais plokščiu paviršiumi. Audeklinę valomąją sudaro audeklas iš vieno ar kelių pasvirusių plokštumų, kuriomis slysta valomosios sėklos. Sėklos, kurių paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o sėklos su šiurkščiu paviršiumi prikimba prie audeklo, judančio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinėse valomosiose sėklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštų paviršių turinčios sėklos. Toks mišinys slysta įrangos būgno paviršiumi, kurio viduje įtaisytas elektromagnetas, ir sėklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie būgno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus sėklos patenka į talpą. 4. Grūdų tankį, kuris priklauso nuo grūdo cheminių ir biologinių savybių, drėgnio ir brandos. Siekiant išrūšiuoti grūdus pagal tankį, naudojamasi pneumatiniu grūdų rūšiavimo stalu, kurį sudaro dviem kryptim pasviręs švytuojantis tinklas, o jo apačioje esantis ventiliatorius pučia orą iš apačios pro tinklą. 5. Grūdų formą (rutulys, elipsoidė arba lęšis) ir standumą. Dažniausiai grūdai rūšiuojami pagal formą atsižvelgiant į jų trinties savybes – riedėjimo ir slydimo trinties koeficientus. Derliaus apdirbimui ar sandėliavimui galite rinktis ir kitą žinomų gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlomą įrangą ar techniką: bakus, grūdų talpyklas, malūnus, piltuvus, plovimo įrangą, skaičiavimo techniką, svėrimo įrangą, talpų krautuvus.