Mascus tinklaraščio naujienos
Skelbimų skaičius: 1 523

ritinių presai

Ritinių presai – pažangus įrenginys silosui gaminti. Juo galima surinkti, susmulkinti, suformuoti ir supresuoti masę. Žinomų ritinių presų gamintojų – Agronic, CASE IH, CLASS, John Deere, Krone, Kuhn, Lely, McHale, New Holland, Vicon, Welger ir kt. – siūlomos produkcijos privalumai slypi jų konstrukcijoje ir sudėtinėse dalyse.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • CLAAS Rollant 350 RC, 2010, Ritinių presai

  CLAAS Rollant 350 RCGamybos šalis: FR, Kita informacija: Roto Cut, smulkintuvas, rišimas tinkliuku. Tvarkingas Techniką apžiūrėti galima UAB "Konekesko Lietuva" teritorijoje Kaune.

  Ritinių presai
  2010
  Lietuva
  24h

  10 500 EUR
 • Welger RP435 MASTER, 2007, Ritinių presai

  Welger RP435 MASTERPrijungimo tipas: Velkami, Buvusių savininkų skaičius: 2, Darbinis plotis: 225

  Ritinių presai
  2007
  Lietuva
  7d

  11 500 EUR
 • CLAAS Rollant 46, 1996, Ritinių presai

  CLAAS Rollant 46 Roto CutPrijungimo tipas: Velkami, Bendras įvertinimas (1-5): 3, Darbinis plotis: 210, Gamybos šalis: FR, Priedai: PARGABENTAS IŠ SKANDINAVIJOS!

  Ritinių presai
  1996
  Lietuva
  7d

  4 999 EUR
 • Krone Combi Pack, Ritinių presai

  Krone MULTI CUT 1250 COMBI PACKPriedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis
  7d

  10 500 EUR
 • New Holland BR 7060, Ritinių presai

  New Holland BR7060 Crop CutterPriedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  9 600 EUR
 • Hesston 4900, Ritinių presai

  Hesston 4900Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  7 500 EUR
 • Lely RP 245, 2012, Ritinių presai

  Lely Welger RP 245 ProfiPriedai: OtherInformation

  Ritinių presai
  2012
  Lietuva, Kaunas

  19 000 EUR
 • John Deere 580, Ritinių presai

  John Deere 580Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  6 900 EUR
 • CLAAS Rollant 254, Ritinių presai

  CLAAS ROLLANT 254 Roto CutPriedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  9 900 EUR
 • New Holland BB 980, Ritinių presai

  New Holland BB980Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  13 500 EUR
 • McHale F 560, 2008, Ritinių presai

  McHale F560Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai
  2008
  Lietuva, Radviliškis

  14 900 EUR
 • Massey Ferguson 15, Ritinių presai

  Massey Ferguson 15Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Jurbarkas

  1 900 EUR
 • Metal-Fach Z562, 2019, Ritinių presai

  Metal-Fach Z562Kita informacija: Su gamintojo garantija. Atliekame garantinį ir pogarantinį remontą. Išmatavimai: 3730 x 2470 Svoris 2200kg 16 volų preso kamera Našumas: 20Priedai: Hydraulic folding Trailing

  Ritinių presai
  2019
  Lietuva, Vilnius

  11 200 EUR
 • John Deere 550, Ritinių presai

  John Deere 550Kita informacija: 1,5m. surinkėjas. Kintama kamera. Riša tinkleliu, diržinis. Radviliškio rajonas, Pakiršinys.Priedai: Trailing Kompiuterizuotas

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  4 750 EUR
 • CLAAS Quadrant 2200, 2000, Ritinių presai

  CLAAS QUADRANT 2200Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai
  2000
  Lietuva, Radviliškis

  18 900 EUR
 • New Holland 945, Ritinių presai

  New Holland 945Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  3 500 EUR
 • CLAAS Rollant 250 RC, 2012, Ritinių presai

  CLAAS Rollant 250 RCPrijungimo tipas: Velkami, Gamybos šalis: FR, Kita informacija: Roto Cut, smulkintuvas, rišimas tinkliuku. Techniką apžiūrėti galima UAB "Konekesko Lietuva" teritorijoje Kaune

  Ritinių presai
  2012
  Lietuva

  11 000 EUR
 • Hesston 4700, Ritinių presai

  Hesston 4700Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  4 500 EUR
 • McHale F 550, 2009, Ritinių presai

  McHale F 550Prijungimo tipas: Velkami, Darbinis plotis: 210

  Ritinių presai
  2009
  Lietuva

  16 000 EUR
 • John Deere 550, Ritinių presai

  John Deere 550Priedai: OtherInformation

  Ritinių presai

  Lietuva, Radviliškis

  3 500 EUR

RITINIŲ PRESŲ YPATYBĖS

1.Labai tvirta konstrukcija, kuri užtikrina automatinį srauto valdymą ir automatinę užsikimšimo kontrolę.

2.Kokybiškos ir funkcionalios sudedamosios dalys.

RINKTUVAS. Jis turi masyvią grandinę, kuri apsaugota strektiniu reketo mechanizmu. Taip pat turi modernią švytuoklinę pakabą, kuri garantuoja maksimalų masės kiekio perdavimą (paėmimo mechanizmas ir didelės šoninės padavimo sraigės užtikrina optimalų masės perdavimą), tikslesnį žemės paviršiaus kopijavimą (puikiai prisitaiko prie žemės kontūrų ir būklės) ir kruopštų pradalgių rinkimą (funkcionaliai veikia rinktuvo paėmimo spyruoklės). Dar keli rinktuvo mechanizmai, garantuojantys sklandų darbą, yra tvirtos plastikinės juostos, kurios atlaiko dideles apkrovas ir neužlaiko masės; dvigubų volų padavimo įtaisas, kuris pagreitina masės srautą ir tolygiai užpildo presavimo kamerą. Be to, ratai su pneumatinėmis padangomis funkcionuoja kartu su švytuokliniu rinktuvu ir sklandžiai rieda.

TIEKIMO SISTEMOS DALYS, KURIOS APIMA:

Tiekimo volą. Jo pagrindinė funkcija – tinkamai suspausti pašarą ir padidinti našumą. Daugumos žinomų ritinių presų gamintojų – Agronic, CASE IH, CLASS, John Deere, Krone, Kuhn, Lely, McHale, New Holland, Vicon, Welger ir kt. – gaminami ritinių presai išsiskiria kitokiu sukimosi būdu, t. y. rotorius sukasi aukštyn ir tokiu savo judėjimu teisingai nukreipia pašarą į presavimo kamerą.

Masyvų rotorių. Reikalingas sklandžiam tiekimui užtikrinti. Tai didelės aštuoniakampės žvaigždės formos dalis, įmontuota tiekimo sistemos viduryje. Ritinių preso masyvus rotorius labai tiksliai ir smulkiai susmulkina masę ir užtikrina aukščiausios kokybės silosą.

Presavimo kamerą. Ši ritinių preso konstrukcijos dalis kartu su formavimo būgnais bei briaunuotu profiliu užtikrina maksimaliai gerą suspaudimo tankį ir saugų ritinio sukimąsi. Stabilumą garantuoja ir ilgą eksploatavimo laiką užtikrina ritiniai ir ritininiai velenai, kurie nuolat sukasi ant sferinių ritininių guolių.

RIŠIMO SISTEMA, KURI APIMA rišimo plėvelę ir tinklą, užtikrinančius siloso kokybę. Rišimo plėvelė padeda kompaktiškiau surišti ritinį ir jį apsaugoti. Be to, plėvelė neleidžia prasiskverbti deguoniui. Taip pat svarbu tai, jog ši sistema leidžia lengviau perdirbti ritinius – su ja vienu metu galima pašalinti tiek rišimo, tiek vyniojimo plėveles. Sklandžiai veikianti rišimo sistema leidžia žymiai greičiau atlikti visą surišimo procesą.

KITOS DALYS, KURIOS APIMA:

Prikabinimo parinktį – standžioji vilktis, mechaniškai reguliuojama vilktis, hidraulinė lanksti vilktis ar hidraulinė lanksti vilktis su amortizacija. Pasirinkti rekomenduojama pagal individualius numatytus poreikius.

Važiuoklė. Ji turi tvirtą konstrukciją ir užtikrina stabilų ritinių preso valdymą, net ir eksploatuojant techniką sudėtingesnėmis sąlygomis (pavyzdžiui, nelygiuose laukuose). Naudinga tai, kad yra dvi stabdžių sistemos (dvigubos linijos pneumatinė ir hidraulinė) bei didelės padangos, apsaugančios dirvą nuo stipraus suspaudimo.

Pavaros. Ji itin patvari, tvirtai sumontuota ir pajėgi atlikti net ir itin sunkius darbus, sudėtingomis sąlygomis. Be to, kai rotoriaus apsauginė mova tiekimo kanale aptinka per didelį masės kiekį, hidraulinė nuleidimo platforma savaime atsidaro. Rotoriui vėl pradėjus veikti, masės perteklius perduodamas presavimo kamerai ir nuleidimo platforma savaime užsidaro. Tai užtikrina sklandžią ir nenutrūkstamą formavimo procesą. Dar vienas svarbus aspektas – tvirtos pavaros grandinės, kurios garantuoja nestringantį pavaros darbą.

Žinomi ritinių presų gamintojai – Agronic, CASE IH, CLASS, John Deere, Krone, Kuhn, Lely, McHale, New Holland, Vicon, Welger ir kt. – stengėsi, kad jų sukurti ritinių presai garantuotų maksimalų darbų našumą, todėl gamybai buvo pasirinktos atsparios medžiagos, pažangiausios technologijos ir inovatyvūs sprendimai.

3.Patogumas, komfortas naudoti ir automatizacija.

Šį privalumą užtikrina apsauga nuo perkrovos. Rotorius turi apsaugą nuo perkrovos, kuri įsijungia, kai tiekimo kanalas tampa per siauras masei. Rotoriaus veikimo metu masės perteklius nukreipiamas į presavimo kamerą ir peiliai grįžta į savo padėtį, o pašaro rinkimo procesas tęsiamas. Ilgametė patirtis, išlikęs populiarumas ir didelė paklausa įrodo, jog žinomų gamintojų – Agronic, CASE IH, CLASS, John Deere, Krone, Kuhn, Lely, McHale, New Holland, Vicon, Welger ir kt. – siūlomi ritinių presai yra naudingas ir reikalingas sprendimas užsiimant žemės ūkiu ir norint pasiekti našesnių darbo rezultatų.