Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 475

  smėlio ir druskos barstytuvai

  Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo smėlio ir druskos barstytuvai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose smėlio ir druskos barstytuvai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Pietsch STA1.7, solarka, 1992, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Pietsch STA1.7, solarkaBendras įvertinimas (1-5): 3

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   1992
   Lenkija, Łódź, ul. Śląska 126

   699 EUR
  • Pronar HPT 25, 2015, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Pronar HPT25Gamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2015
   Lenkija, Śląsk

   11 882 EUR
  • Pronar PS 250, 2017, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Pronar PS 250 posypywarka piaskuPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 600, Gamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2017
   Lenkija, Gniewkowo

   1 048 EUR
  • Pronar PS 250, 2017, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Pronar PS 250Prijungimo tipas: Pakabinamas, Darbinis plotis: 600

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2017
   Lenkija

   930 EUR
  • Dexwal QUAD 300, 2015, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Dexwal QUAD 300Gamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2015
   Lenkija, Śląsk

   769 EUR
  • Pom Motyl, 2018, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Pom MotylPrijungimo tipas: Pakabinamas, Gamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2018
   Lenkija, Świerklaniec

   997 EUR
  • Schmidt SST 17 WH, 2000, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Schmidt SST 17 WHBendras įvertinimas (1-5): 4

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2000
   Lenkija, Bielsko-Biała

   1 864 EUR
  • Pom MOTYL z przystawką komunalną 400l, 2018, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Pom MOTYL z przystawką komunalną 400lGamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2018
   Lenkija, Śląsk

   951 EUR
  • Schmidt SST 20-NH, 2000, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Schmidt SST 20-NHPrijungimo tipas: Pakabinamas

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2000
   Lenkija, Piątnica

   1 118 EUR
  • Dexwal 550, 2015, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Dexwal 550Gamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2015
   Lenkija, Śląsk

   955 EUR
  • Dexwal Piaskarka zsypowa ciągniona, 2016, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Dexwal Piaskarka zsypowa ciągnionaPrijungimo tipas: Velkami

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2016
   Lenkija

   1 491 EUR
  • Pom Augustów Motyl, 2018, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Pom Augustów MotylPrijungimo tipas: Pakabinamas, Gamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2018
   Lenkija

   1 044 EUR
  • Rauch Axeo 18.1, 2016, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Rauch Axeo 18.1 rozsiewacz do soli piasku żwiruPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 8, Gamybos šalis: DE

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2016
   Lenkija, Gniewkowo

   POA
  • Pronar T 130, 2017, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Pronar T 130Prijungimo tipas: Velkami, Gamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2017
   Lenkija, Świerklaniec

   7 409 EUR
  • Dexwal PW2, 2016, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Dexwal PW2Prijungimo tipas: Pakabinamas, Transporto svoris: 140, Darbinis plotis: 120, Gamybos šalis: PL

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2016
   Lenkija, śląsk

   1 398 EUR
  • Japa Sandspridare, 2006, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Japa SandspridarePrijungimo tipas: Pakabinamas

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2006
   Švedija, MASKIN VÄST KARLSTAD
   24h

   1 462 EUR
  • Epoke sand/saltspridare, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Epoke sand/saltspridarePrijungimo tipas: Pakabinamas, Darbinis plotis: 200, Gamybos šalis: SE

   Smėlio ir druskos barstytuvai

   Švedija, Hos Kund
   7d

   975 EUR
  • Siringe SS, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Siringe SS

   Smėlio ir druskos barstytuvai

   Švedija, Västerås
   7d

   1 170 EUR
  • Tool - Trac ToolTrac 245 Med redskap, 2012, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Tool - Trac ToolTrac 245 Med redskapBendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Darbinis plotis: 24500, Gamybos šalis: DK

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2012
   Švedija, Hudiksvall
   7d

   21 449 EUR
  • Hydromann 200 H, 2015, Smėlio ir druskos barstytuvai

   Hydromann 200 HPrijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Transporto svoris: 110, Darbinis plotis: 100, Transporto matmenys (IxPxA): 1.1 x 0.6 x 0.6 , Garantija: 1 år

   Smėlio ir druskos barstytuvai
   2015
   Švedija, Sunsvall
   7d

   1 258 EUR

  Perdavimo įranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai siūlo įsigyti tinkamą perdavimo įrangą, užtikrinančią darbų sklandumą, efektyvumą ir kokybę.

  Rūšiavimo įranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairios rūšiavimo įrangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinėlines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržinės, tinklinės), sietines (plokščių, juostinių arba banguotų sietų) ir būgnines, tačiau visų šios įrangos rūšių paskirtis – atskirti priemaišas (kenkėjų pažeistas sėklas, neišsivysčiusias sėklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindinės sėklos arba išvalytas sėklas (grūdus) surūšiuoti. Geriausia sėklų rūšiavimo būdą pasirinkti atsižvelgiant į sėklų ir jose esančių priemaišų fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalų rūšies, veislės, auginimo sąlygų, brandos ir pan.: sėklos matmenis (ilgį, plotį, storį), skrajumą, tankį, formą, paviršiaus šiurkštumą, elektrines įrangos savybes ir kt.

  Kad rūšiavimo įranga savo funkcijas – liekanų ar įvairių priemaišų nuo sėklų surūšiavimą ir atskyrimą – atliktų kokybiškai, verta rinktis žinomų derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų, tokių kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo įranga. Ilgamečiai derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo įrangą, tinkančią tiek turintiems mažesnį, tiek ir didelį produkcijos kiekį. Šios įrangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti didelį pakavimo greitį, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkciją ir pan.

  Grūdų džiovinimo įranga. Su grūdų džiovyklėmis siekiama iš grūdų pašalinti vandenį ir pagerinti jų išlaikymą sandėliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem būdais: nekeičiant vandens agregatinio būvio arba vandenį paverčiant garais. Be džiovinimo įrangos ūkininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grūdus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkamą įrangą, reikėtų žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovyklės gali būti skirstomos į tam tikras kategorijas: •Pagal džiovinimo agento temperatūrą (žemos ir aukštos temperatūros džiovyklės); •Pagal darbo pobūdį (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovyklės); •Pagal konstrukciją (aruodinės, būgninės ir šachtinės džiovyklės); •Pagal džiovinimo agento pūtimo kryptį (skersinio srauto, besikeičiančio srauto, sutampančio srauto džiovyklės).

  Tinkamai pasirinkus grūdų džiovinimo įrangą, ji suteiks nemažai privalumų: pagerės grūdų kokybė, pagerės grūdų brendimas po nuėmimo, džiovinant aukštoje temperatūroje žus nemažai kenkėjų, bus sumažinta mikrobiologinė tarša.

  Grūdų valymo įranga. Ją pasirinkti vertėtų pagal grūdų fizikines-mechanines savybes: grūdų matmenis (ilgį, plotį ir storį), aerodinamines savybes (skrajumą), paviršiaus šiurkštumą, tankį, formą, standumą ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlo rinktis įrangą pagal: 1. Grūdų matmenis. Čia svarbiausią funkciją atliks grūdų džiovinimo įrangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutėmis). 2. Oro srautą (vertikalų, horizontalų ir nuožulnų), kuris atskirs lengvas grūdų priemaišas ir grūdus šiek tiek pradžiovins. Grūdų valymo kokybė priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo. 3. Grūdų paviršiaus šiurkštumą. Grūdai valomi audeklinėmis ir elektromagnetinėmis valomosiomis bei trijeriais plokščiu paviršiumi. Audeklinę valomąją sudaro audeklas iš vieno ar kelių pasvirusių plokštumų, kuriomis slysta valomosios sėklos. Sėklos, kurių paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o sėklos su šiurkščiu paviršiumi prikimba prie audeklo, judančio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinėse valomosiose sėklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštų paviršių turinčios sėklos. Toks mišinys slysta įrangos būgno paviršiumi, kurio viduje įtaisytas elektromagnetas, ir sėklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie būgno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus sėklos patenka į talpą. 4. Grūdų tankį, kuris priklauso nuo grūdo cheminių ir biologinių savybių, drėgnio ir brandos. Siekiant išrūšiuoti grūdus pagal tankį, naudojamasi pneumatiniu grūdų rūšiavimo stalu, kurį sudaro dviem kryptim pasviręs švytuojantis tinklas, o jo apačioje esantis ventiliatorius pučia orą iš apačios pro tinklą. 5. Grūdų formą (rutulys, elipsoidė arba lęšis) ir standumą. Dažniausiai grūdai rūšiuojami pagal formą atsižvelgiant į jų trinties savybes – riedėjimo ir slydimo trinties koeficientus. Derliaus apdirbimui ar sandėliavimui galite rinktis ir kitą žinomų gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlomą įrangą ar techniką: bakus, grūdų talpyklas, malūnus, piltuvus, plovimo įrangą, skaičiavimo techniką, svėrimo įrangą, talpų krautuvus.