Skelbimų skaičius: 30

sniego peiliai ir valytuvai - Vėliausiai per 7 dienas

Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo sniego peiliai ir valytuvai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose sniego peiliai ir valytuvai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • ACJ 3,8 MAJSDOZERBLAD, Sniego peiliai ir valytuvaiACJ 3,8 MAJSDOZERBLADBendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 380, Gamybos šalis: DK

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Latvija, Jaunbērze
  7d

  2 000 EUR
 • Samasz PSV 301, 2013, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz PSV 301

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2013
  Lenkija, ZAMBRÓW
  7d

  2 102 EUR
 • SID Snow plough / Schneepflug / Lame à neige, 2019, Sniego peiliai ir valytuvaiSID Snow plough / Schneepflug / Lame à neigeGamybos šalis: PL

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2019
  Lenkija, Wincenta 4
  7d

  990 EUR
 • Other Spaw-Met Snow plough V-type 3 m/Quitanieves plegab, 2019, Sniego peiliai ir valytuvaiOther Spaw-Met Snow plough V-type 3 m/Quitanieves plegabPrijungimo tipas: Velkami, Paskutinis patikrinimas: Taip, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 300, Garantija: Taip, Gamybos šalis: PL

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2019
  Lenkija, Białystok
  7d

  1 649 EUR
 • Bonnet Shaktblad 300 3-punkt, Sniego peiliai ir valytuvaiBonnet Shaktblad 300 3-punkt

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Vännäsby
  24h

  1 666 EUR
 • Uni-väg U320, 2014, Sniego peiliai ir valytuvaiUni-väg U320Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2014
  Švedija, Norrtälje *
  7d

  5 901 EUR
 • Other 260 SNÖBLAD SMS, Sniego peiliai ir valytuvaiOther 260 SNÖBLAD SMS

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Åsarp
  7d

  1 428 EUR
 • Drivex ØVRIGE, 2007, Sniego peiliai ir valytuvaiDrivex ØVRIGEBendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2007
  Švedija, Bollnäs *
  7d

  3 331 EUR
 • Blizzard, Sniego peiliai ir valytuvaiBlizzardBendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Borlänge *
  7d

  2 380 EUR
 • Epoke E-SPV 175 N, 2017, Sniego peiliai ir valytuvaiEpoke E-SPV 175 NDarbinis plotis: 156

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2017
  Vokietija, Giebelstadt
  7d

  4 202 EUR
 • Hydrac Uni 250, 2016, Sniego peiliai ir valytuvaiHydrac UNI-250

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2016
  Vokietija, Straubing
  7d

  3 353 EUR
 • Other Beilhack 2,80 m, Sniego peiliai ir valytuvaiOther Beilhack 2,80 mPrijungimo tipas: Pakabinamas

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Vokietija, L
  7d

  1 490 EUR
 • Snowline 2470 ngs, 2010, Sniego peiliai ir valytuvaiSnowline 2470 ngsBendras įvertinimas (1-5): 5

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2010
  Danija, Hadsten
  7d

  3 279 EUR
 • Pronar PU 2100, Sniego peiliai ir valytuvaiPronar PU-2100 V-PlovBendras įvertinimas (1-5): 2

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Sakskøbing
  7d

  1 044 EUR
 • Düvelsdorf Comfort 290, 2015, Sniego peiliai ir valytuvaiDüvelsdorf Comfort 290Prijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Darbinis plotis: 290

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2015
  Danija
  7d

  3 948 EUR
 • Præstbro Sneplov, Sniego peiliai ir valytuvaiPræstbro SneplovBendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Bredsten
  7d

  1 138 EUR
 • Pronar PU 2100, Sniego peiliai ir valytuvaiPronar PU-2100Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Lemvig
  7d

  1 271 EUR
 • Meyer, Sniego peiliai ir valytuvaiMeyer

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Ringe
  7d

  2 409 EUR
 • Düvelsdorf 290 Combiplov, Sniego peiliai ir valytuvaiDüvelsdorf 290 Combiplov

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Lemvig
  7d

  3 212 EUR
 • Meyer, Sniego peiliai ir valytuvaiMeyer

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Ringe
  7d

  2 409 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.