Skelbimų skaičius: 17

Naudoti GMR sniego peiliai ir valytuvai pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų GMR sniego peiliai ir valytuvai pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti GMR sniego peiliai ir valytuvai pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • GMR 2,2 - 3,3 m., 2000, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR 2,2 - 3,3 m.Kita informacija: Darbinis plotis: 2,2 - 3,3 m. Nuimami praplatinimai (2x55 cm). Spyruoklinė apsauga. Hidrauliškai reguliuojamas atakos kampas. Montuojam

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2000
  Lietuva

  1 750 EUR
 • GMR FS 2000, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS 2000 P

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Kastrup

  4 082 EUR
 • GMR FS 2500, 2005, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS 2500 A-ramme kat. 2Bendras įvertinimas (1-5): 2

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2005
  Danija, Havdrup

  1 271 EUR
 • GMR 1,5m, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR 1,5m

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Ringe

  1 312 EUR
 • GMR FS 1300, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS1300M

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Kastrup

  2 543 EUR
 • GMR FS 1500, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS1500L

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Kastrup

  1 740 EUR
 • GMR FS 2000, 2006, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS 2000

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2006
  Danija, Ved Bækken 16, 3060 Espergærde

  1 606 EUR
 • GMR FS 2750 P, 2004, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS 2750 PBendras įvertinimas (1-5): 5

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2004
  Danija, Kolding

  1 793 EUR
 • GMR FS 1700, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS1700MBendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Lemvig

  1 004 EUR
 • GMR FS 1300 L, 1994, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS1300LBendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai
  1994
  Danija, Roskilde

  803 EUR
 • GMR FS 2200, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS 2200Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Roskilde

  1 071 EUR
 • GMR FS 1300 VL, 2013, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS1300L FS1300VL CombiplovBendras įvertinimas (1-5): 5

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2013
  Danija, Glamsbjerg

  2 810 EUR
 • GMR FS 1300 L, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS1300L

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Kastrup

  1 673 EUR
 • GMR FS 1300 VL, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS1300VLBendras įvertinimas (1-5): 5

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Viborg

  3 346 EUR
 • GMR FS 2000 MK, 2011, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS 2000 MK

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2011
  Danija, Nykøbing Falster

  3 720 EUR
 • GMR FM 1300 L, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FM 1300 L SneplovBendras įvertinimas (1-5): 4

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Hadsten

  1 004 EUR
 • GMR FS 1500 M, 1995, Sniego peiliai ir valytuvaiGMR FS 1500M Med svingcylinder.Bendras įvertinimas (1-5): 2

  Sniego peiliai ir valytuvai
  1995
  Danija, Havdrup

  1 004 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.