Skelbimų skaičius: 48

Parduodami naudoti Holms sniego peiliai ir valytuvai

Peržiūrėti visus naudotų Holms sniego peiliai ir valytuvai pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Holms sniego peiliai ir valytuvai pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Holms Vikplog PV-3,2, 2012, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms Vikplog PV-3,2Prijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 1

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2012
  Švedija, Årjäng
  24h

  7 297 EUR
 • Holms Vikplog 320, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms Vikplog 320

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija
  7d

  1 557 EUR
 • Holms vikplog 2,4m, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms vikplog 2,4m

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Sala
  7d

  1 265 EUR
 • Holms PV 2,8/0,83-PUNKTSFÄSTE, 2012, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms PV 2,8/0,83-PUNKTSFÄSTEBendras įvertinimas (1-5): 4

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2012
  Švedija, Norrtälje

  4 281 EUR
 • Holms 2,4, 2003, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms 2,4Bendras įvertinimas (1-5): 2, Darbinis plotis: 240, Gamybos šalis: SE

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2003
  Švedija, SOLLEBRUNN

  2 432 EUR
 • Holms KVH-200, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms KVH-200

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Erikstad / Mellerud

  963 EUR
 • Holms 220, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms 220Darbinis plotis: 22000

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Vetlanda

  1 459 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Holms PV 280/100, 2019, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms PV 280/100Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2019
  Švedija, Karlstad

  6 713 EUR
 • Holms PV 2,8/1,0 ELVENTIL, 2011, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms PV 2,8/1,0 ELVENTILBendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2011
  Švedija, Kungälv

  4 378 EUR
 • Holms 2,8, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms 2,8Bendras įvertinimas (1-5): 2, Darbinis plotis: 280, Gamybos šalis: SE

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, SOLLEBRUNN

  4 086 EUR
 • Holms 240, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms 240Prijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 3, Darbinis plotis: 240, Gamybos šalis: SE

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Nättraby utanför Karlskrona

  973 EUR
 • Holms 2,8, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms 2,8Bendras įvertinimas (1-5): 3, Darbinis plotis: 280, Gamybos šalis: SE

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, SOLLEBRUNN

  5 254 EUR
 • Holms PV 2,8/0,8 M, TRAKTOR ME, 2017, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms PV 2,8/0,8 M, TRAKTOR MEBendras įvertinimas (1-5): 4

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2017
  Švedija, Karlstad

  5 740 EUR
 • Holms 2,80, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms 2,80Bendras įvertinimas (1-5): 2, Darbinis plotis: 280, Gamybos šalis: SE

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, SOLLEBRUNN

  3 794 EUR
 • Holms 2,4, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms 2,4Bendras įvertinimas (1-5): 2

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, SOLLEBRUNN

  1 946 EUR
 • Holms SB240, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms SB240Darbinis plotis: 240, Gamybos šalis: SE

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Mjölby

  1 022 EUR
 • Holms Diagonalblad 2.80, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms Diagonalblad 2.80Prijungimo tipas: Pakabinamas, Bendras įvertinimas (1-5): 3, Darbinis plotis: 280

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Švedija, Nyköping

  1 848 EUR
 • Holms PD 2,4/0,8 M LASTARE, 2018, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms PD 2,4/0,8 M LASTAREBendras įvertinimas (1-5): 4

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2018
  Švedija, Gamleby

  5 059 EUR
 • Holms KHV-2.80 3-P, 2006, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms KHV-2.80 3-PBendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2006
  Švedija, Grödinge

  2 821 EUR
 • Holms 320, 2000, Sniego peiliai ir valytuvaiHolms 320Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2000
  Švedija, Tomelilla

  2 529 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.