Skelbimų skaičius: 33

Naudoti Samasz sniego peiliai ir valytuvai pardavimui

Peržiūrėti visus naudotų Samasz sniego peiliai ir valytuvai pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Samasz sniego peiliai ir valytuvai pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Samasz PSV 301, 2013, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz PSV 301

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2013
  Lenkija, ZAMBRÓW
  7d

  2 102 EUR
 • Samasz AlpS 301, 2014, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz AlpS 301Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2014
  Lenkija

  4 320 EUR
 • Samasz Smart 150, 2018, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz Smart 150

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2018
  Vokietija, Regensburg

  1 590 EUR
 • Samasz PSV 201, 2012, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz PSV PSV 201Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2012
  Danija, Roslev

  1 606 EUR
 • Samasz PSV 301, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz PSV 301

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Nørresundby

  2 944 EUR
 • Samasz PSV, 2013, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz PSVBendras įvertinimas (1-5): 4

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2013
  Danija, Roslev

  2 007 EUR
 • Samasz SP 220, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz SP 220Bendras įvertinimas (1-5): 3

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Hadsten

  1 405 EUR
 • Samasz City 150, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz City 150

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  2 663 EUR
 • Samasz AlpS 401, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz AlpS 401

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  10 037 EUR
 • Samasz City 200, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz City 200

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  3 065 EUR
 • Samasz PSV 201, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz PSV 201

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  3 707 EUR
 • Samasz AlpS 361, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz AlpS 361

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  9 636 EUR
 • Samasz PSV 231, 2015, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz PSV 231Bendras įvertinimas (1-5): 5

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2015
  Danija, Horsens

  4 001 EUR
 • Samasz AlpS 331, 2013, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz ALPS 3.31Bendras įvertinimas (1-5): 4

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2013
  Danija, Viborg

  5 621 EUR
 • Samasz PSV 301, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz PSV 301

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  5 420 EUR
 • Samasz AlpS 331, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz AlpS 331

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  8 565 EUR
 • Samasz City 180, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz City 180

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  2 837 EUR
 • Samasz Storm 270, 2015, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz Storm 270 sneplovBendras įvertinimas (1-5): 5

  Sniego peiliai ir valytuvai
  2015
  Danija, Horsens

  4 804 EUR
 • Samasz 231 V Plov, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz 231 V Plov

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija

  2 248 EUR
 • Samasz Olimp 300, Sniego peiliai ir valytuvaiSamasz Olimp 300

  Sniego peiliai ir valytuvai

  Danija, Vrå

  9 355 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.