Skelbimų skaičius: 236

trąšų purkštuvai

Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo trąšų purkštuvai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose trąšų purkštuvai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Moteska 12000, Trąšų purkštuvaiMoteska 12000Darbinis plotis: 4x4 / x 2 (optimalus), Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Trąšų purkštuvai

  Latvija, Jaunrauna

  785 EUR
 • Maschio Campo, 2018, Trąšų purkštuvaiMaschio Campo P32Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0, Darbinis plotis: 2400, Prijungimo tipas: Velkami, Garantija: 12 mēneši, Bako talpa: 3200, Gamybos šalis: IT

  Trąšų purkštuvai
  2018
  Latvija, Valmiera

  37 145 EUR
 • Lindus 18M, Trąšų purkštuvaiLindus 18MDarbinis plotis: 1800, Prijungimo tipas: Velkami, Bako talpa: 2000, Gamybos šalis: SE

  Trąšų purkštuvai

  Latvija, Jaunrauna

  2 066 EUR
 • Uni-Flyg 7000, Trąšų purkštuvaiUni-Flyg 7000Darbinis plotis: 2400, Bako talpa: 7000

  Trąšų purkštuvai

  Latvija, Jaunbērze

  7 000 EUR
 • Kverneland IXtrack C 50, 2013, Trąšų purkštuvaiKverneland IXtrack C 50Bendras įvertinimas (1-5): 4, Darbinis plotis: 2400, Prijungimo tipas: Velkami, Bako talpa: 5000

  Trąšų purkštuvai
  2013
  Latvija, Cenu pagasts,Jelgavas novads

  38 000 EUR
 • John Deere 25, 2002, Trąšų purkštuvaiJohn Deere TRSP25Darbinis plotis: 2400, Prijungimo tipas: Velkami

  Trąšų purkštuvai
  2002
  Latvija, Eleja

  14 000 EUR
 • Kuhn Metris, 2014, Trąšų purkštuvaiKuhn Metris 4100Prijungimo tipas: Velkami

  Trąšų purkštuvai
  2014
  Lenkija

  33 034 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Rostselmash Versatile SP 275, 2018, Trąšų purkštuvaiRostselmash Versatile SP 275Darbinis plotis: 3600, Prijungimo tipas: Savaeigiai

  Trąšų purkštuvai
  2018
  Rusija, Тюмень

  POA
 • Cамоходный опрыскиватель Bargam, Trąšų purkštuvaiCамоходный опрыскиватель Bargam

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Орловская область, Кромской район, с.Бельдяжки

  35 398 EUR
 • Амаzone ВВG S330, Trąšų purkštuvaiАмаzone ВВG S330

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Ставропольский край, Георгиевский район, с.Обильное

  3 997 EUR
 • Гварда 5 ОПГ-3000/24МК, Trąšų purkštuvaiГварда 5 ОПГ-3000/24МК

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Изобилие, 357812, Ставропольский край, Георгиевский район, село Обильное, улица Советская, д. 41

  7 422 EUR
 • Гварда 5 ОПГ-3000/24МК, Trąšų purkštuvaiГварда 5 ОПГ-3000/24МК

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Изобилие, 357812, Ставропольский край, Георгиевский район, село Обильное, улица Советская, д. 41,

  7 422 EUR
 • Опрыскиватель полуприцепной Гварта-4, Trąšų purkštuvaiОпрыскиватель полуприцепной Гварта-4

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Орловская область, Троснянский район, д.Ладарево

  3 426 EUR
 • Опрыскиватель, Trąšų purkštuvaiОпрыскиватель

  Trąšų purkštuvai

  Rusija

  662 EUR
 • Барс-3000, Trąšų purkštuvaiБарс-3000

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, пгт Шаблыкино Орловской области

  94 776 EUR
 • Bargam MAC, Trąšų purkštuvaiBargam MAC

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Орловская область, Кромской район, с.Бельдяжки

  33 115 EUR
 • Опрыскиватель полуприцепной, Trąšų purkštuvaiОпрыскиватель полуприцепной

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Орловская область, Троснянский район, деревня Ладарево

  3 426 EUR
 • Cамоходный опрыскиватель Bargam, Trąšų purkštuvaiCамоходный опрыскиватель Bargam

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Орловская область, Дмитровский район, с. Лубянки

  47 959 EUR
 • OZONE 2000, Trąšų purkštuvaiOZONE 2000

  Trąšų purkštuvai

  Rusija, Брянская область, Клетнянский район, с.Мужиново

  3 654 EUR
 • Bogballe EX, 2003, Trąšų purkštuvaiBogballe EXW-T

  Trąšų purkštuvai
  2003
  Danija
  7d

  5 359 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.