Naudotų įrengimų paieška

Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 612

  volai

  Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo volai kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose volai ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Fma 6, Volai

   Fma 6Priedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   3 300 EUR
  • Doublet-Record Vamzdinis volas 4 m., 2000, Volai

   Doublet-Record Vamzdinis volas 4 m.Kita informacija: Volas, vamzdinis. Darbinis plotis: 4 m. 1 dalis. Skersmuo: 40 cm. Lietuvoje neeksploatuotas. Iš Danijos. Nemokamas pristatymas

   Volai
   2000
   Lietuva

   500 EUR
  • INTHO 6, Volai

   INTHO 6Priedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   3 500 EUR
  • Väderstad Roller, Volai

   Väderstad RollerPriedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   3 800 EUR
  • Dal-Bo LevelFlex, 1997, Volai

   Dal-Bo Levelflex, 3 m.Kita informacija: Volas, crosskill tipo. Darbinis plotis: 3 m. Priekyje lyginimo lenta su pirštais ir hidrauliniu reguliavimu. Su vairavimo mechanizmu.

   Volai
   1997
   Lietuva

   2 500 EUR
  • Dal-Bo Dalbo, Volai

   Dal-Bo DalboDarbinis plotis: 400, Kita informacija: Parvežtas iš DanijosPriedai: Hydraulic folding Mounted Trailing

   Volai

   Lietuva, Skaudvilė

   2 500 EUR
  • Väderstad Roller, Volai

   Väderstad RollerPriedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   3 900 EUR
  • Fma 6, Volai

   Fma 6Priedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   3 300 EUR
  • He-Va Tip-Roller, Volai

   He-Va TIP ROLLER 1020Kita informacija: Kembridžo tipo prikabinami volai.Žiedų diametras 63cm.Plotis 10,2m.Sulankstomi hidrauliškai.Nevirinti.2006m.Paruošti darbui.Iš Danijos.PakirPriedai: Hydraulic folding

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   8 500 EUR
  • Agro-Factory GROM 6.3 m, 2018, Volai

   Agro-Factory GROM 6.3 mDarbinis plotis: 600, Kita informacija: Agro Factory II GROM 3 cilindrų išlankstymas, 127 vnt. 530mm Cambridge tipo žiedai Svoris - 3550 kg. Optimalus traktoriaus galingumas - 95Priedai: Hydraulic folding Trailing Warranty

   Volai
   2018
   Lietuva, Vilnius

   9 300 EUR
  • Väderstad RX620, 2007, Volai

   Väderstad Rollex RX 620Bendras įvertinimas (1-5): 3, Buvusių savininkų skaičius: 1, Darbinis plotis: 620, Prijungimo tipas: Velkami, Gamybos šalis: SE, Kita informacija: DAUGIAU TECHNIKOS RASITE: www.agrodona.lt EMAIL: info@agrodona.lt SIŪLOME PRISTATYMĄ VISOJE EUROPOJE!!!Priedai: GERAS STOVIS. PARGABENTI IŠ SKANDINAVIJOS!

   Volai
   2007
   Lietuva

   5 999 EUR
  • Dal-Bo Priekinis volas, 1,5 m., 1996, Volai

   Dal-Bo Priekinis volas, 1,5 m.Kita informacija: Darbinis plotis: 1,5 m. Montuojamas ant traktoriaus priekinio hidraulinio keltuvo. Lietuvoje neeksploatuotas. Iš Danijos. Nemokamas

   Volai
   1996
   Lietuva

   800 EUR
  • Dal-Bo Priekinis volas, 1,5 m., 1996, Volai

   Dal-Bo Priekinis volas, 1,5 m.Kita informacija: Darbinis plotis: 1,5 m. Montuojamas ant traktoriaus priekinio hidraulinio keltuvo. Lietuvoje neeksploatuotas. Iš Danijos. Nemokamas

   Volai
   1996
   Lietuva

   400 EUR
  • Väderstad Roller, Volai

   Väderstad RollerPriedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   4 950 EUR
  • Dal-Bo Roller, Volai

   Dal-Bo RollerPriedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   700 EUR
  • Fraugde 6, Volai

   Fraugde 6Priedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   4 500 EUR
  • Dal-Bo Roller, Volai

   Dal-Bo RollerPriedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   2 750 EUR
  • Väderstad Roller, Volai

   Väderstad RollerPriedai: OtherInformation

   Volai

   Lietuva, Radviliškis

   4 500 EUR
  • Kverneland E, 2000, Volai

   Kverneland Packer tipo volas, 4 m.Kita informacija: Volas, packer tipo. Darbinis plotis: 4 m. 1 dalis. Skersmuo: 49 cm. Su purvo valytuvais. Komplektuojamas su laikikliu ir guoliavi

   Volai
   2000
   Lietuva

   1 300 EUR
  • Horsch Terrano 6 FX, 2013, Volai

   Horsch Terrano 6 FXPaskutinis patikrinimas: 2017-10-01, Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 1, Darbinis plotis: 580, Gamybos šalis: DE, Kita informacija: Biržų raj. Tabokinės kaimas Romualdas Misevičius +37061041817

   Volai
   2013
   Lietuva, Biržų raj.

   3 000 EUR

  Perdavimo įranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai siūlo įsigyti tinkamą perdavimo įrangą, užtikrinančią darbų sklandumą, efektyvumą ir kokybę.

  Rūšiavimo įranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairios rūšiavimo įrangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinėlines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržinės, tinklinės), sietines (plokščių, juostinių arba banguotų sietų) ir būgnines, tačiau visų šios įrangos rūšių paskirtis – atskirti priemaišas (kenkėjų pažeistas sėklas, neišsivysčiusias sėklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindinės sėklos arba išvalytas sėklas (grūdus) surūšiuoti. Geriausia sėklų rūšiavimo būdą pasirinkti atsižvelgiant į sėklų ir jose esančių priemaišų fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalų rūšies, veislės, auginimo sąlygų, brandos ir pan.: sėklos matmenis (ilgį, plotį, storį), skrajumą, tankį, formą, paviršiaus šiurkštumą, elektrines įrangos savybes ir kt.

  Kad rūšiavimo įranga savo funkcijas – liekanų ar įvairių priemaišų nuo sėklų surūšiavimą ir atskyrimą – atliktų kokybiškai, verta rinktis žinomų derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų, tokių kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo įranga. Ilgamečiai derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo įrangą, tinkančią tiek turintiems mažesnį, tiek ir didelį produkcijos kiekį. Šios įrangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti didelį pakavimo greitį, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkciją ir pan.

  Grūdų džiovinimo įranga. Su grūdų džiovyklėmis siekiama iš grūdų pašalinti vandenį ir pagerinti jų išlaikymą sandėliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem būdais: nekeičiant vandens agregatinio būvio arba vandenį paverčiant garais. Be džiovinimo įrangos ūkininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grūdus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkamą įrangą, reikėtų žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovyklės gali būti skirstomos į tam tikras kategorijas: •Pagal džiovinimo agento temperatūrą (žemos ir aukštos temperatūros džiovyklės); •Pagal darbo pobūdį (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovyklės); •Pagal konstrukciją (aruodinės, būgninės ir šachtinės džiovyklės); •Pagal džiovinimo agento pūtimo kryptį (skersinio srauto, besikeičiančio srauto, sutampančio srauto džiovyklės).

  Tinkamai pasirinkus grūdų džiovinimo įrangą, ji suteiks nemažai privalumų: pagerės grūdų kokybė, pagerės grūdų brendimas po nuėmimo, džiovinant aukštoje temperatūroje žus nemažai kenkėjų, bus sumažinta mikrobiologinė tarša.

  Grūdų valymo įranga. Ją pasirinkti vertėtų pagal grūdų fizikines-mechanines savybes: grūdų matmenis (ilgį, plotį ir storį), aerodinamines savybes (skrajumą), paviršiaus šiurkštumą, tankį, formą, standumą ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlo rinktis įrangą pagal: 1. Grūdų matmenis. Čia svarbiausią funkciją atliks grūdų džiovinimo įrangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutėmis). 2. Oro srautą (vertikalų, horizontalų ir nuožulnų), kuris atskirs lengvas grūdų priemaišas ir grūdus šiek tiek pradžiovins. Grūdų valymo kokybė priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo. 3. Grūdų paviršiaus šiurkštumą. Grūdai valomi audeklinėmis ir elektromagnetinėmis valomosiomis bei trijeriais plokščiu paviršiumi. Audeklinę valomąją sudaro audeklas iš vieno ar kelių pasvirusių plokštumų, kuriomis slysta valomosios sėklos. Sėklos, kurių paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o sėklos su šiurkščiu paviršiumi prikimba prie audeklo, judančio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinėse valomosiose sėklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštų paviršių turinčios sėklos. Toks mišinys slysta įrangos būgno paviršiumi, kurio viduje įtaisytas elektromagnetas, ir sėklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie būgno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus sėklos patenka į talpą. 4. Grūdų tankį, kuris priklauso nuo grūdo cheminių ir biologinių savybių, drėgnio ir brandos. Siekiant išrūšiuoti grūdus pagal tankį, naudojamasi pneumatiniu grūdų rūšiavimo stalu, kurį sudaro dviem kryptim pasviręs švytuojantis tinklas, o jo apačioje esantis ventiliatorius pučia orą iš apačios pro tinklą. 5. Grūdų formą (rutulys, elipsoidė arba lęšis) ir standumą. Dažniausiai grūdai rūšiuojami pagal formą atsižvelgiant į jų trinties savybes – riedėjimo ir slydimo trinties koeficientus. Derliaus apdirbimui ar sandėliavimui galite rinktis ir kitą žinomų gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlomą įrangą ar techniką: bakus, grūdų talpyklas, malūnus, piltuvus, plovimo įrangą, skaičiavimo techniką, svėrimo įrangą, talpų krautuvus.