Skelbimų skaičius: 19

stiebų rėžtuvės

Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo stiebų rėžtuvės kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose stiebų rėžtuvės ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • IMAC 8090RB45, 2006, Stiebų rėžtuvėsIMAC 8090RB45Bendras įvertinimas (1-5): 5, Prijungimo tipas: Velkami, Buvusių savininkų skaičius: 1, Transporto svoris: 6800

  Stiebų rėžtuvės
  2006
  Estija

  25 000 EUR
 • WM 8500, 2008, Stiebų rėžtuvėsWM 8500Prijungimo tipas: Velkami

  Stiebų rėžtuvės
  2008
  Estija, Simuna

  34 000 EUR
 • Kverneland UN2400, 2005, Stiebų rėžtuvėsKverneland UN2400Darbo plotis, eilių skaičius: 2

  Stiebų rėžtuvės
  2005
  Estija

  12 000 EUR
 • Kverneland UN2200, Stiebų rėžtuvėsKverneland UN2200Prijungimo tipas: Velkami, Darbo plotis, eilių skaičius: 2

  Stiebų rėžtuvės

  Estija, Väätsa

  6 000 EUR
 • Holaras UM 150-F, Stiebų rėžtuvėsHolaras UM 150-F

  Stiebų rėžtuvės

  Vokietija, W

  POA
 • Grimme KSA 75-2, 2001, Stiebų rėžtuvėsGrimme KSA 75 - 2

  Stiebų rėžtuvės
  2001
  Danija, FIN, Skaftung, 64480

  4 100 EUR
 • Grimme KSA 1500, 1996, Stiebų rėžtuvėsGrimme KSA 1500Prijungimo tipas: Pakabinamas, Darbo plotis, eilių skaičius: 2

  Stiebų rėžtuvės
  1996
  Danija, DK, Roedkaersbro, 8840

  2 700 EUR
 • Amac Aftopper, 2014, Stiebų rėžtuvėsAmac AftopperPaskutinis patikrinimas: Marts 2019, Bendras įvertinimas (1-5): 3, Prijungimo tipas: Pakabinamas, Buvusių savininkų skaičius: 1, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Garantija: køreklar, Gamybos šalis: NL

  Stiebų rėžtuvės
  2014
  Danija, Bording Kirkeby - PMA

  8 705 EUR
 • Struik DSCF2169, Stiebų rėžtuvėsStruik DSCF2169Prijungimo tipas: Pakabinamas

  Stiebų rėžtuvės

  Jungtinė karalystė, Lincolnshire

  POA
 • Baselier 3LKA280 - 21431, 2010, Stiebų rėžtuvėsBaselier 3LKA280 - 21431

  Stiebų rėžtuvės
  2010
  Jungtinė karalystė, UK, Swineshead, PE20 3PS

  9 927 EUR
 • Grimme KS 1500 A, 2000, Stiebų rėžtuvėsGrimme KS1500A - 81122897

  Stiebų rėžtuvės
  2000
  Jungtinė karalystė, UK, Swineshead, PE20 3PS

  1 861 EUR
 • Baselier 4LK, Stiebų rėžtuvėsBaselier 4LKBendras įvertinimas (1-5): 3

  Stiebų rėžtuvės

  Olandijos

  1 850 EUR
 • Other Spargelse 4rij, Stiebų rėžtuvėsOther Spargelse 4rijBuvusių savininkų skaičius: 1, Visa aptarnavimo istorija: Taip, Darbo plotis, eilių skaičius: 4, Gamybos šalis: DK

  Stiebų rėžtuvės

  Olandijos, Beilen

  POA
 • Dewulf 2060, 2013, Stiebų rėžtuvėsDewulf 2060Prijungimo tipas: Velkami, Gamybos šalis: BE

  Stiebų rėžtuvės
  2013
  Belgija

  POA
 • Standen LKA 280, Stiebų rėžtuvėsStanden LKA 280Darbo plotis, eilių skaičius: 3

  Stiebų rėžtuvės

  Jungtinė karalystė, Whaplode, PE126NT

  2 087 EUR
 • Struik 4 DK, 1996, Stiebų rėžtuvėsStruik 4 DKDarbo plotis, eilių skaičius: 4

  Stiebų rėžtuvės
  1996
  Olandijos, Valthermond, Nederland

  POA
 • Dewulf kwatro, 2017, Stiebų rėžtuvėsDewulf kwatroPrijungimo tipas: Pakabinamas, Gamybos šalis: BE

  Stiebų rėžtuvės
  2017
  Belgija

  POA
 • Struik Topper, 2019, Stiebų rėžtuvėsStruik Topper

  Stiebų rėžtuvės
  2019
  Jungtinė karalystė, Lincolnshire

  POA
 • Baselier LKB 320, 2002, Stiebų rėžtuvėsBaselier LKB 320

  Stiebų rėžtuvės
  2002
  Olandijos

  6 750 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.