RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Parduodami Foss-Eik naudotos priekabos

Peržiūrėti visus naudotų Foss-Eik naudotos priekabos pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Foss-Eik naudotos priekabos pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
8 rezultatai
Filtruoti pagal
Žemės ūkis remove filterNaudotos priekabos remove filterfoss-eik remove filter
Foss-Eik 10 tonnImages8
Foss-Eik 10 tonn

Bendrosios paskirties priekabos • 2023 • Lyngdal, NO • Eiksenteret Lyngdal

18 882 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Foss-Eik 5.85Images8

Bendrosios paskirties priekabos • 2008 • Borgenhaugen, NO • Eiksenteret Sarpsborg

11 586 EUR
FavoriteMėgstamiausi

Nerandate ko ieškote?

Foss-Eik 12 LDImages4
Foss-Eik 12 LD

Bendrosios paskirties priekabos • 2023 • Hægeland, NO • Eiksenteret Hægeland

20 512 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Foss-Eik DumperHengerImages3
Foss-Eik DumperHenger

Bendrosios paskirties priekabos • 2024 • Ørsta, NO • Eiksenteret Ørsta

19 654 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Foss-Eik 5.120Images15
Foss-Eik 5.120

Grūdų vežimėliai • 2022 • Volda,Møre og Romsdal, NO • Landbrukssalg.no AS

17 079 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Foss-Eik 5.160 DumperhengerImages4
Foss-Eik 5.160 Dumperhenger

Bendrosios paskirties priekabos • 2023 • Vinstra, NO • Eiksenteret Vinstra

47 118 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Foss-Eik 21 TonnImages10
Foss-Eik 21 Tonn

Bendrosios paskirties priekabos • 2015 • Kleppe, NO • Eiksenteret Klepp

21 027 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Foss-Eik 15 tonns lettdumperImages7
Foss-Eik 15 tonns lettdumper

Bendrosios paskirties priekabos • 2023 • Sortland, NO • Eiksenteret Sortland

23 087 EUR
FavoriteMėgstamiausi
1 / 1

Krovimo įranga.

Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai siūlo įsigyti tinkamą krovimo įrangą, užtikrinancia darbų sklandumą, efektyvumą ir kokybę.

Rušiavimo įranga.

Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo įrangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinėlines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokščiu, juostiniu arba banguotu sietu) ir būgnines, tačiau visų šios įrangos rūšių paskirtis – atskirti priemaišas (kenkėjų pažeistas sėklas, neišsivysčiusias sėklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindinės sėklos arba išvalytas sėklas (grūdus) surušiuoti. Geriausią sėklų rušiavimo būdą pasirinkti atsižvelgiant į sėklų ir jose esančių priemaišų fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalų rūšies, veislės, auginimo sąlygų, brandos ir pan.: sėklos matmenis (ilgį, plotį, storį), skrajumą, tankį, formą, paviršiaus šiurkštumą, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo įranga savo funkcijas – liekanų ar įvairių priemaišų nuo sėklų surušiavimą ir atskyrimą – atliktų kokybiškai, verta rinktis žinomų derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojų, tokių kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo įranga.

Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios įrangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti didelį pakavimo greitį, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkciją ir pan.

Grūdų džiovinimo įranga.

Su grūdų džiovyklėmis siekiama iš grūdų pašalinti vandenį ir pagerinti jų išlaikymą sandėliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeičiant vandens agregatinio būvio arba vandenį paverčiant garais. Be džiovinimo irangos ūkininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grūdus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkamą įrangą, reikėtų žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovyklės gali buti skirstomos į tam tikras kategorijas:

  • Pagal džiovinimo agento temperatūra (žemos ir aukštos temperatūros džiovyklės);
  • Pagal darbo pobūdį (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovyklės);
  • Pagal konstrukcija (aruodinės, būgninės ir šachtinės džiovyklės);
  • Pagal džiovinimo agento pūtimo kryptį (skersinio srauto, besikeičiancio srauto, sutampančio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grūdų džiovinimo įrangą, ji suteiks nemažai privalumų: pagerės grūdų kokybė, pagerės grūdų brendimas po nuėmimo, džiovinant aukštoje temperatūroje žus nemažai kenkėjų, bus sumažinta mikrobiologinė tarša.

Grūdų valymo įranga.

Ja pasirinkti vertetu pagal grūdų fizikines-mechanines savybes: grūdų matmenis (ilgį, plotį ir storį), aerodinamines savybes (skrajumą), paviršiaus šiurkštumą, tankį, formą, standumą ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandėliavimo technikos gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlo rinktis įrangą pagal:

  1. Grūdų matmenis. Čia svarbiausią funkciją atliks grūdų džiovinimo įrangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
  2. Oro srautą (vertikalų, horizontalų ir nuožulnų), kuris atskirs lengvas grūdų priemaišas ir grūdus šiek tiek pradžiovins. Grūdų valymo kokybė priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
  3. Grūdų paviršiaus šiurkštumą. Grūdai valomi audeklinėmis ir elektromagnetinėmis valomosiomis bei trijeriais plokščiu paviršiumi. Audėklinę valomąja sudaro audeklas iš vieno ar kelių pasvirušių plokštumų, kuriomis slysta valomosios sėklos. Sėklos, kurių paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o sėklos su šiurkščiu paviršiumi prikimba prie audėklo, judančio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinėse valomosiose sėklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštų paviršių turinčios sėklos. Toks mišinys slysta įrangos būgno paviršiumi, kurio viduje įtaisytas elektromagnetas, ir sėklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie būgno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus sėklos patenka į talpą.
  4. Grūdų tankį, kuris priklauso nuo grūdo cheminių ir biologinių savybiu, drėgnio ir brandos. Siekiant išrūšiuoti grūdus pagal tankį, naudojamasi pneumatiniu grūdų rūšiavimo stalu, kurį sudaro dviem kryptim pasviręs švytuojantis tinklas, o jo apačioje esantis ventiliatorius pučia orą iš apačios pro tinklą.
  5. Grūdų formą (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standumą. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal formą atsižvelgiant i jų trinties savybes – riedėjimo ir slydimo trinties koeficientus.

Derliaus apdirbimui ar sandėliavimui galite rinktis ir kitą žinomų gamintojų – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siūlomą įrangą ar techniką: bakus, grūdų talpyklas, malūnus, piltuvus, plovimo įrangą, skaičiavimo techniką, svėrimo įrangą, talpų krautuvus.