Skelbimų skaičius: 13

sunkiosios lauko akėčios - Vėliausiai per 7 dienas

Čia Jūs galite rasti sąrašą naudotų mechanizmų nuo sunkiosios lauko akėčios kategorijos, pasiekiamų pardavimui. Kad filtruotumėte Jūsų radinius kategorijose sunkiosios lauko akėčios ar peržiūrėtumėte kitą naudotą įrangą žemės ūkiui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • GUILBART SRINTER PA, 2011, Sunkiosios lauko akėčiosGUILBART SRINTER PADarbinis plotis: 510

  Sunkiosios lauko akėčios
  2011
  Prancūzija
  24h

  2 500 EUR
 • NC PORTE, 1995, Sunkiosios lauko akėčiosNC PORTEDarbinis plotis: 400

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  500 EUR
 • Kongskilde PORTE, 1995, Sunkiosios lauko akėčiosKongskilde PORTEDarbinis plotis: 330

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  150 EUR
 • Other EBRA PORTE, 1995, Sunkiosios lauko akėčiosOther EBRA PORTEDarbinis plotis: 450

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  600 EUR
 • Other FABRICATION ARTISANALE POUSSE, 2011, Sunkiosios lauko akėčiosOther FABRICATION ARTISANALE POUSSEDarbinis plotis: 420

  Sunkiosios lauko akėčios
  2011
  Prancūzija
  7d

  700 EUR
 • Potila T800 tasausäes hin., Sunkiosios lauko akėčiosPotila T800 tasausäes hin.

  Sunkiosios lauko akėčios

  Suomija
  7d

  2 661 EUR
 • Rau Kombimat, 1995, Sunkiosios lauko akėčiosRau KombimatDarbinis plotis: 440

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  800 EUR
 • Other EBRA PORTE, 1995, Sunkiosios lauko akėčiosOther EBRA PORTEDarbinis plotis: 450

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  700 EUR
 • Other DEHONDT PORTE, 1995, Sunkiosios lauko akėčiosOther DEHONDT PORTEDarbinis plotis: 400

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  450 EUR
 • Other SICAM ., 1995, Sunkiosios lauko akėčiosOther SICAM .Darbinis plotis: 320

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  400 EUR
 • Rau RAUCOMBI OUV4, 1995, Sunkiosios lauko akėčiosRau RAUCOMBI OUV4Darbinis plotis: 500

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  1 450 EUR
 • Rau PORTE, 1995, Sunkiosios lauko akėčiosRau PORTEDarbinis plotis: 350

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  1 150 EUR
 • Rau ., 1995, Sunkiosios lauko akėčiosRau .Darbinis plotis: 320

  Sunkiosios lauko akėčios
  1995
  Prancūzija
  7d

  350 EUR

Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

 • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
 • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
 • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
 • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

 1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
 2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
 3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
 4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
 5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
 6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.