Skelbimų skaičius: 233

Parduodami CLAAS ritinių presai

Ritinių presai – pažangus įrenginys silosui gaminti. Juo galima surinkti, susmulkinti, suformuoti ir supresuoti masę. Žinomų ritinių presų gamintojų – Agronic, CASE IH, CLASS, John Deere, Krone, Kuhn, Lely, McHale, New Holland, Vicon, Welger ir kt. – siūlomos produkcijos privalumai slypi jų konstrukcijoje ir sudėtinėse dalyse.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

RITINIŲ PRESŲ YPATYBĖS

  1. Labai tvirta konstrukcija, kuri užtikrina automatinį srauto valdymą ir automatinę užsikimšimo kontrolę.
  2. Kokybiškos ir funkcionalios sudedamosios dalys.

RINKTUVAS. Jis turi masyvią grandinę, kuri apsaugota strektiniu reketo mechanizmu. Taip pat turi modernią švytuoklinę pakabą, kuri garantuoja maksimalų masės kiekio perdavimą (paėmimo mechanizmas ir didelės šoninės padavimo sraigės užtikrina optimalų masės perdavimą), tikslesnį žemės paviršiaus kopijavimą (puikiai prisitaiko prie žemės kontūrų ir būklės) ir kruopštų pradalgių rinkimą (funkcionaliai veikia rinktuvo paėmimo spyruoklės).

Dar keli rinktuvo mechanizmai, garantuojantys sklandų darbą, yra tvirtos plastikinės juostos, kurios atlaiko dideles apkrovas ir neužlaiko masės; dvigubų volų padavimo įtaisas, kuris pagreitina masės srautą ir tolygiai užpildo presavimo kamerą. Be to, ratai su pneumatinėmis padangomis funkcionuoja kartu su švytuokliniu rinktuvu ir sklandžiai rieda.

TIEKIMO SISTEMOS DALYS, KURIOS APIMA:

Tiekimo volą. Jo pagrindinė funkcija – tinkamai suspausti pašarą ir padidinti našumą. Daugumos žinomų ritinių presų gamintojų – Agronic, CASE IH, CLASS, John Deere, Krone, Kuhn, Lely, McHale, New Holland, Vicon, Welger ir kt. – gaminami ritinių presai išsiskiria kitokiu sukimosi būdu, t. y. rotorius sukasi aukštyn ir tokiu savo judėjimu teisingai nukreipia pašarą į presavimo kamerą.

Masyvų rotorių. Reikalingas sklandžiam tiekimui užtikrinti. Tai didelės aštuoniakampės žvaigždės formos dalis, įmontuota tiekimo sistemos viduryje. Ritinių preso masyvus rotorius labai tiksliai ir smulkiai susmulkina masę ir užtikrina aukščiausios kokybės silosą.

Presavimo kamerą. Ši ritinių preso konstrukcijos dalis kartu su formavimo būgnais bei briaunuotu profiliu užtikrina maksimaliai gerą suspaudimo tankį ir saugų ritinio sukimąsi.

Stabilumą garantuoja ir ilgą eksploatavimo laiką užtikrina ritiniai ir ritininiai velenai, kurie nuolat sukasi ant sferinių ritininių guolių.

RIŠIMO SISTEMA, KURI APIMA

rišimo plevele ir tinkla, užtikrinančius siloso kokybę. Rišimo plėvelė padeda kompaktiškiau surišti ritinį ir jį apsaugoti. Be to, plėvelė neleidžia prasiskverbti deguoniui. Taip pat svarbu tai, jog ši sistema leidžia lengviau perdirbti ritinius – su ja vienu metu galima pašalinti tiek rišimo, tiek vyniojimo plėveles. Sklandžiai veikianti rišimo sistema leidžia žymiai greičiau atlikti visą surišimo procesą.

KITOS DALYS, KURIOS APIMA:

Prikabinimo parinkti – standžioji vilktis, mechaniškai reguliuojama vilktis, hidraulinė lanksti vilktis ar hidraulinė lanksti vilktis su amortizacija. Pasirinkti rekomenduojama pagal individualius numatytus poreikius.

Važiuokle. Ji turi tvirtą konstrukciją ir užtikrina stabilų ritinių preso valdymą, net ir eksploatuojant techniką sudėtingesnėmis sąlygomis (pavyzdžiui, nelygiuose laukuose). Naudinga tai, kad yra dvi stabdžių sistemos (dvigubos linijos pneumatinė ir hidraulinė) bei didelės padangos, apsaugančios dirvą nuo stipraus suspaudimo.

Pavaros. Ji itin patvari, tvirtai sumontuota ir pajėgi atlikti net ir itin sunkius darbus, sudėtingomis sąlygomis. Be to, kai rotoriaus apsauginė mova tiekimo kanale aptinka per didelį masės kiekį, hidraulinė nuleidimo platforma savaime atsidaro. Rotoriui vėl pradėjus veikti, masės perteklius perduodamas presavimo kamerai ir nuleidimo platforma savaime užsidaro. Tai užtikrina sklandžią ir nenutrūkstamą formavimo procesą. Dar vienas svarbus aspektas – tvirtos pavaros grandinės, kurios garantuoja nestringantį pavaros darbą.

Žinomi ritinių presų gamintojai – Agronic, CASE IH, CLASS, John Deere, Krone, Kuhn, Lely, McHale, New Holland, Vicon, Welger ir kt. – stengėsi, kad jų sukurti ritinių presai garantuotų maksimalų darbų našumą, todėl gamybai buvo pasirinktos atsparios medžiagos, pažangiausios technologijos ir inovatyvūs sprendimai.

Patogumas, komfortas naudoti ir automatizacija.

Šį privalumą užtikrina apsauga nuo perkrovos. Rotorius turi apsaugą nuo perkrovos, kuri įsijungia, kai tiekimo kanalas tampa per siauras masei. Rotoriaus veikimo metu masės perteklius nukreipiamas į presavimo kamerą ir peiliai grįžta į savo padėtį, o pašaro rinkimo procesas tęsiamas

Ilgametė patirtis, išlikęs populiarumas ir didelė paklausa įrodo, jog žinomų gamintojų – Agronic, CASE IH, CLASS, John Deere, Krone, Kuhn, Lely, McHale, New Holland, Vicon, Welger ir kt. – siūlomi ritinių presai yra naudingas ir reikalingas sprendimas užsiimant žemės ūkiu ir norint pasiekti našesnių darbo rezultatų.