Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 103

  Naudoti žemės ūkio technika ir įranga pardavimui

  Peržiūrėti visus naudotų Taurus žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Taurus žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Taurus Soilsaver, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus SoilsaverPadangų dydis: 270/95R32 ;270/95R46

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Lietuva

   1 000 EUR
  • Taurus 650/65 R38, Sudvejinti rataiTaurus 650/65 R38Kita informacija: Galinių ratų dubliai 650/65 R38 su užraktais

   Sudvejinti ratai

   Lietuva

   3 000 EUR
  • Iškeltas
   Taurus Taurus, Sudvejinti rataiTaurusPadangų dydis: 20.8 R42, Bendras įvertinimas (1-5): 5

   Sudvejinti ratai

   Estija, Ida-Virumaa

   2 700 EUR
  • Taurus Point 8, Sudvejinti rataiTaurus Point 8Padangų dydis: 520/85R42

   Sudvejinti ratai

   Estija, Rukki tee 8, Lehmja, Harjumaa

   3 390 EUR
  • Taurus 14.9x38 hjul, Kiti naudoti traktorių priedaiTaurus 14.9x38 hjul

   Kiti naudoti traktorių priedai

   Švedija

   1 420 EUR
  • Taurus 12.4X 32 HJUL, Kita žemės ūkio technikaTaurus 12.4X 32 HJUL

   Kita žemės ūkio technika

   Švedija, SOLLBRUNN

   473 EUR
  • Taurus 380/70R24 nytt däck, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus 380/70R24 nytt däckTransporto matmenys (IxPxA): FrontTyreCondition, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Švedija, Luleå

   464 EUR
  • Taurus, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurusBendras įvertinimas (1-5): 3, Likęs priekinių padangų protektorius: RearTyreCondition%

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Švedija, Vara

   1 610 EUR
  • Taurus 300/90-46 270/95-32, 2016, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus 300/90-46 270/95-32Bendras įvertinimas (1-5): 4

   Padangos, ratai ir ratlankiai
   2016
   Švedija, Norrköping *

   5 918 EUR
  • Taurus 9.5 R48, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus 9.5 R48

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Vokietija, Straubing

   50 EUR
  • Taurus 360/70 R20 120 A8 Point 7, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus 360/70 R20 120 A8 Point 7

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Vokietija, Demmin

   100 EUR
  • Taurus 12.4-28 Point 8, Kita žemės ūkio technikaTaurus 12.4-28 Point 8

   Kita žemės ūkio technika

   Vokietija, Demmin

   495 EUR
  • Taurus R, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus RBendras įvertinimas (1-5): 4, Padangų dydis: 270/95

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Vokietija, 37431 Barbis (M)

   168 EUR
  • Taurus 300/95 R46 + 12.4 R32, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus 300/95 R46 + 12.4 R32Bendras įvertinimas (1-5): 4, Padangų dydis: 300/95 R46 + 12.4 R3

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Vokietija, 24966 Sörup

   1 500 EUR
  • Taurus 13.6 R 38, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus 13.6 R 38

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Vokietija, 2049

   1 900 EUR
  • Taurus SH, Kiti pašarų derliaus nuėmimo įrengimaiTaurus SH

   Kiti pašarų derliaus nuėmimo įrengimai

   Vokietija, Pähl

   412 EUR
  • Taurus GBL, Kiti pašarų derliaus nuėmimo įrengimaiTaurus GBL

   Kiti pašarų derliaus nuėmimo įrengimai

   Vokietija, Salching bei Straubing

   1 500 EUR
  • Taurus 13.6 R 48, 1998, Sudvejinti rataiTaurus 13.6 R 48

   Sudvejinti ratai
   1998
   Vokietija, 189021

   420 EUR
  • Taurus 12.4 R36 Point 8, Kita žemės ūkio technikaTaurus 12.4 R36 Point 8

   Kita žemės ūkio technika

   Vokietija, Demmin

   395 EUR
  • Taurus k, Padangos, ratai ir ratlankiaiTaurus kBendras įvertinimas (1-5): 4, Padangų dydis: 11.2

   Padangos, ratai ir ratlankiai

   Vokietija, 37431 Barbis

   POA

  Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

  Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

  Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

  Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

  • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
  • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
  • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
  • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

  Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

  Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

  1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
  2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
  3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
  4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
  5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
  6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.