Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 104

  Naudoti žemės ūkio technika ir įranga pardavimui

  Peržiūrėti visus naudotų Welger žemės ūkis pardavimo skelbimus visoje Europoje. Naujausi skelbimai yra sąrašo pradžioje. Norėdami rūšiuoti Welger žemės ūkis pardavimo skelbimus, spustelėkite ant rūšiavimo mygtukų, pavyzdžiui, pagal gamintoją, metus, kainą, buvimo šalį. Jei norite ieškoti kitų naudota aplinkos tvarkymo technika, spustelėkite ant šios nuorodos.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  • Welger RP235, 2007, Ritinių presaiWelger DOUBLE ACTION RP 235 ProfiKita informacija: Ruloninis presas su viniotuvu.Prižiūrėtas. Aptarnautas oficialaus atstovo.Su smulkintuvu.Supresaves 21855rulonų.Viskas puikiai veikia.Radvil

   Ritinių presai
   2007
   Lietuva, Radviliškis

   17 000 EUR
  • Welger RP180, Ritinių presaiWelger RP180

   Ritinių presai

   Latvija, Jaunrauna

   5 292 EUR
  • Welger RP15, Ritinių presaiWelger RP15

   Ritinių presai

   Latvija, Jaunrauna

   5 372 EUR
  • Welger 6000, 1995, Stačiakampių ryšulių presaiWelger 6000Darbinis plotis: 200

   Stačiakampių ryšulių presai
   1995
   Latvija, Kuldīgas novads

   3 000 EUR
  • Welger WSA 240, Stačiakampių ryšulių presaiWelger WSA 240

   Stačiakampių ryšulių presai

   Latvija, Priekuļu pag. Jaunrauna

   1 157 EUR
  • Welger RP15, Ritinių presaiWelger RP 15

   Ritinių presai

   Latvija, Jaunrauna

   6 232 EUR
  • Welger Lely Rp 520, 2006, Ritinių presaiWelger Lely Rp 520Bendras įvertinimas (1-5): 5, Darbinis plotis: 220

   Ritinių presai
   2006
   Lenkija, Ludwikowo 1a, 62-105 Łekno

   9 850 EUR
  • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
  • Welger RP235, 2007, Ritinių presaiWelger RP235Bendras įvertinimas (1-5): 4

   Ritinių presai
   2007 10 988 h
   Estija

   13 900 EUR
  • Welger RP435, Ritinių presaiWelger RP435Prijungimo tipas: Velkami

   Ritinių presai

   Švedija, Fritsla
   24h

   15 395 EUR
  • Welger Tornado RPC 445 Flex kombipres, 2011, Ritinių presaiWelger Tornado RPC 445 Flex kombipres

   Ritinių presai
   2011 12 000 h
   Švedija, Vännäsby

   27 145 EUR
  • Welger DUBBELACTION, 2010, Ritinių presaiWelger DUBBELACTIONBendras įvertinimas (1-5): 3

   Ritinių presai
   2010
   Švedija, Umeå *

   23 593 EUR
  • Welger LÖSPRESS, Stačiakampių ryšulių presaiWelger LÖSPRESS

   Stačiakampių ryšulių presai

   Švedija, Åsarp

   182 EUR
  • Welger AP45, Kita žemės ūkio technikaWelger Nålar till press AP42,AP41,AP45/52

   Kita žemės ūkio technika

   Švedija

   137 EUR
  • Welger AP45, Stačiakampių ryšulių presaiWelger AP45Prijungimo tipas: Velkami, Gamybos šalis: DE

   Stačiakampių ryšulių presai

   Švedija, SOLLLEBRUNN

   3 188 EUR
  • Welger 235, 2007, Ritinių presaiWelger 235Bendras įvertinimas (1-5): 3, Likęs galinių padangų protektorius: Accessories%

   Ritinių presai
   2007
   Švedija, Vimmerby

   20 314 EUR
  • Welger RP235, 2007, Ritinių presaiWelger RP235Prijungimo tipas: Velkami

   Ritinių presai
   2007
   Švedija, Knickarp

   17 763 EUR
  • Welger RP435 MASTER, 2010, Ritinių presaiWelger RP435 MASTERPakų skaičiuoklė: 35400, Prijungimo tipas: Velkami

   Ritinių presai
   2010 1 178 h
   Švedija, Falkenberg

   13 208 EUR
  • Welger Lely RP 520 Master, Ritinių presaiWelger Lely RP 520 MasterPakų skaičiuoklė: 56000, Prijungimo tipas: Velkami, Bendras įvertinimas (1-5): 3

   Ritinių presai

   Švedija, Axima AB Skövde

   7 196 EUR
  • Welger RP320 Profi, 1998, Ritinių presaiWelger RP320 ProfiPrijungimo tipas: Velkami

   Ritinių presai
   1998
   Švedija, Köping

   8 927 EUR
  • Welger RPC445 TORNADO, 2011, Ritinių presaiWelger RPC 445 TORNADOBendras įvertinimas (1-5): 4

   Ritinių presai
   2011
   Švedija, Katrineholm *

   45 546 EUR

  Perdavimo iranga. Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai siulo isigyti tinkama perdavimo iranga, užtikrinancia darbu sklanduma, efektyvuma ir kokybe.

  Rušiavimo iranga. Šiuo metu rinkoje galima rasti ivairios rušiavimo irangos, kuri skirstoma pagal darbines dalis: ritinelines (su lygiais arba banguotais volais), transporterines (diržines, tinklines), sietines (plokšciu, juostiniu arba banguotu sietu) ir bugnines, taciau visu šios irangos rušiu paskirtis – atskirti priemaišas (kenkeju pažeistas seklas, neišsivysciusias seklas, šiukšlines priemaišas) nuo pagrindines seklos arba išvalytas seklas (grudus) surušiuoti. Geriausia seklu rušiavimo buda pasirinkti atsižvelgiant i seklu ir jose esanciu priemaišu fizikines-mechanines savybes, kurios priklauso nuo augalu rušies, veisles, auginimo salygu, brandos ir pan.: seklos matmenis (ilgi, ploti, stori), skrajuma, tanki, forma, paviršiaus šiurkštuma, elektrines irangos savybes ir kt.

  Kad rušiavimo iranga savo funkcijas – liekanu ar ivairiu priemaišu nuo seklu surušiavima ir atskyrima – atliktu kokybiškai, verta rinktis žinomu derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju, tokiu kaip Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt., gaminius.

  Pakavimo iranga. Ilgameciai derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintojai – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – leidžia pasirinkti pakavimo iranga, tinkancia tiek turintiems mažesni, tiek ir dideli produkcijos kieki. Šios irangos privalumai – patogu naudoti, galima pasiekti dideli pakavimo greiti, keisti pakavimo dydžius, puikiai sandarinti savo produkcija ir pan.

  Grudu džiovinimo iranga. Su grudu džiovyklemis siekiama iš grudu pašalinti vandeni ir pagerinti ju išlaikyma sandeliavimo metu. Dažniausiai tai daroma dviem budais: nekeiciant vandens agregatinio buvio arba vandeni paverciant garais. Be džiovinimo irangos ukininkams išsiversti sunku, nes beveik visus Lietuvoje užaugintus grudus reikia džiovinti, o prieš išsirenkant tinkama iranga, reiketu žinoti, kaip ji klasifikuojama ir kokias pasirinkimo galimybes turite. Džiovykles gali buti skirstomos i tam tikras kategorijas:

  • Pagal džiovinimo agento temperatura (žemos ir aukštos temperaturos džiovykles);
  • Pagal darbo pobudi (periodinio ir nuolatinio veikimo džiovykles);
  • Pagal konstrukcija (aruodines, bugnines ir šachtines džiovykles);
  • Pagal džiovinimo agento putimo krypti (skersinio srauto, besikeiciancio srauto, sutampancio srauto džiovykles).

  Tinkamai pasirinkus grudu džiovinimo iranga, ji suteiks nemažai privalumu: pageres grudu kokybe, pageres grudu brendimas po nuemimo, džiovinant aukštoje temperaturoje žus nemažai kenkeju, bus sumažinta mikrobiologine tarša.

  Grudu valymo iranga. Ja pasirinkti vertetu pagal grudu fizikines-mechanines savybes: grudu matmenis (ilgi, ploti ir stori), aerodinamines savybes (skrajuma), paviršiaus šiurkštuma, tanki, forma, standuma ir kt.

  Derliaus apdirbimo ir sandeliavimo technikos gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siulo rinktis iranga pagal:

  1. Grudu matmenis. Cia svarbiausia funkcija atliks grudu džiovinimo irangos sietai (plokšti ir cilindriniai, štampuoti, su apvaliomis ar pailgomis skylutemis).
  2. Oro srauta (vertikalu, horizontalu ir nuožulnu), kuris atskirs lengvas grudu priemaišas ir grudus šiek tiek pradžiovins. Grudu valymo kokybe priklauso nuo oro srauto krypties ir tolygumo.
  3. Grudu paviršiaus šiurkštuma. Grudai valomi audeklinemis ir elektromagnetinemis valomosiomis bei trijeriais plokšciu paviršiumi. Audekline valomaja sudaro audeklas iš vieno ar keliu pasvirusiu plokštumu, kuriomis slysta valomosios seklos. Seklos, kuriu paviršius glotnus ir slidus, paviršiumi slysta žemyn, o seklos su šiurkšciu paviršiumi prikimba prie audeklo, judancio priešinga kryptimi. Eelektromagnetinese valomosiose seklos sumaišomos su geležies milteliais, kuriais aplimpa tik šiurkštu paviršiu turincios seklos. Toks mišinys slysta irangos bugno paviršiumi, kurio viduje itaisytas elektromagnetas, ir seklos, aplipusios geležiniais milteliais, pritraukiamos prie bugno, o slidžios ir glotnaus paviršiaus seklos patenka i talpa.
  4. Grudu tanki, kuris priklauso nuo grudo cheminiu ir biologiniu savybiu, dregnio ir brandos. Siekiant išrušiuoti grudus pagal tanki, naudojamasi pneumatiniu grudu rušiavimo stalu, kuri sudaro dviem kryptim pasvires švytuojantis tinklas, o jo apacioje esantis ventiliatorius pucia ora iš apacios pro tinkla.
  5. Grudu forma (rutulys, elipsoide arba lešis) ir standuma. Dažniausiai grudai rušiuojami pagal forma atsižvelgiant i ju trinties savybes – riedejimo ir slydimo trinties koeficientus.
  6. Derliaus apdirbimui ar sandeliavimui galite rinktis ir kita žinomu gamintoju – Aeromeh, Agrex, Allround, Aweta, Christiaens, Compas, Dal-Bo, Greefa, He-Va, Kongskilde, Petkus, Schouten, Westfield ir kt. – siuloma iranga ar technika: bakus, grudu talpyklas, malunus, piltuvus, plovimo iranga, skaiciavimo technika, sverimo iranga, talpu krautuvus.