Skelbimų skaičius: 16

Caterpillar 320 miško krautuvai

CATERPILLAR – jau daugiau nei 90 metų veikianti Jungtinių Amerikos Valstijų bendrovė, kurios pagrindinės veiklos sritys yra statybos, kalnakasybos bei kelių tiesimo įrangos, dyzelinių ir gamtinių dujų variklių, pramoninių dujų turbinų ir dyzelinių elektrinių lokomotyvų gamyba. CATERPILLAR sėkmė yra neatsiejama nuo inovatyvių sprendimų, nuolatinių naujovių diegimo, atsakingų savo produkcijos bandymų ir teigiamos vartotojų patirties. Vis tik CATERPILLAR istorijos pradžia buvo kiek kuklesnė – gana ilgai buvo gaminama produkcija (technika, įrenginiai ir pan.), padedanti susitvarkyti nuo įvairių gamtos stichijų ir žemės drebėjimų nukentėjusiam miestui. Tik vėliau, kai gamybos technologijos tobulėjo, kai buvo pradėtos diegti naujovės, CATERPILLAR išplėtė savo gaminių asortimentą ir ilgainiui tapo viena iš stambiausių statybinių įrenginių bei kasybos padargų gamintojų. Pardavimų rodikliai rodo, jog 2017 m. CATERPILLAR pardavimo ir pajamų suma viršijo 45 milijardus JAV dolerių. Ties tuo nebuvo sustota, CATERPILLAR ir toliau plečia savo asortimentą bei siūlo itin kokybiškus ir patvarius gaminius. Šiuo metu sunku suabejoti įmonės patikimumu, nes CATERPILLAR projektuoja, gamina ir visame pasaulyje parduoda savo gaminius, išsiskiriančius aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Ne veltui CATERPILLAR – pasaulyje pirmaujanti gamintoja, vis daugiau savo produkcijos tiekianti ir Lietuvai.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

CATERPILLAR 320 vikšriniai ekskavatoriai: kokiomis techninėmis savybėmis pasižymi?

CATERPILLAR siūlo gana nemažą vikšrinių ekskavatorių pasirinkimą, tačiau jį įsigyti reikėtų įvertinus jo specifikacijas ir technines charakteristikas, taip pat žinoti kokie darbai su ekskavatoriumi bus atliekami. Pavyzdžiui, CATERPILLAR 320 vikšriniai ekskavatoriai dažniausiai turi 3 cilindrų dyzelinius variklius, šios technikos galia siekia iki 18 AG, svoris – iki 2000 kg, kasimo gylis – iki 2,3 m, kasimo siekis – iki 4,2 m, o kaušo kasimos galia yra iki 16 000 N.

Taip pat labai svarbu atsižvelgti ir į kitas vikšrinio ekskavatoriaus technines savybes, t. y. į vikšrų plotį, buldozerinio peilio plotį ir aukštį, kasimo koto cilindrus, išdėstytus strėlės viršuje, hidraulikos našumą, slėgio hidrosistemos duomenis, važiavimo greitį, galimybes reguliuoti hidraulinę važiuoklę ir nepriklausomai valdyti vikšrus, kasimo bei planiravimo kaušų duomenis. CATERPILLAR 320 vikšriniai ekskavatoriai yra vertinami tuo, kad neretai turi guminius vikšrus, greitą mechaninę kaušo pakeitimo jungtį, hidraulinę linijos jungtį ir darbines šviesas kabinos priekyje, gale ir ant strėlės.

Kuo vertingi CATERPILLAR 320 vikšriniai ekskavatoriai

CATERPILLAR 320 vikšriniai ekskavatoriai vertinami dėl to, kad:

  1. Leidžia atlikti darbus sunkiomis ir ankštomis sąlygomis – tai padeda užtikrinti neutralios technikos galinės dalies versijos.
  2. Pasižymi dideliu važiavimo patogumu ir geriausiu sukibimu.
  3. Išsiskiria dideliu stabilumu – tai padeda užtikrinti integruotos specialios sistemos.
  4. Yra ekonomiški ir juos lengva valdyti. Specialios integruotos sistemos padeda reguliuoti ir kontroliuoti vikšrinio ekskavatoriaus veiklą, taupo energiją visais ekskavatoriaus veikimo momentais. Be to, CATERPILLAR 320 vikšriniai ekskavatoriai vertinami ir dėl hidraulinio važiuoklės reguliavimo.
  5. Yra patvarūs ir patikimi. CATERPILLAR 320 vikšriniai ekskavatoriai yra itin tiksliai suprojektuoti, jo pagrindinės konstrukcijos dalys – strėlė ir kaušas – veikia labai tiksliai, todėl nesunkiai sumažinama įtampa tam tikrose technikos vietose.

Tiek ir dar daugiau naudos suteikia kompaktiško dizaino ir plataus regėjimo lauko CATERPILLAR 320 vikšriniai ekskavatoriai. Jį valdydamas operatorius mato itin didelę dalį jį supančios aplinkos. Apskritai trumpai pristatant CATERPILLAR 320 vikšrinius ekskavatorius – tai integrali, meistriška ir tvari technika.