RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Parduodami Ponsse hidraulikos įrenginiai

Šiuolaikinė miško technika – tai moderni transporto priemonė, kuri padeda atlikti įvairius želdinimo, miško gerinimo ir tvarkymo darbus, tinkamai paruošti miško išteklius ir pan. Žinomiausi miško technikos gamintojai – John Deere, Timberjack, Parker, Ponsse, Danfoss, Indexator, Loglift, Rexroth, Valmet ir kt. – siūlo tokią miško techniką (medkirtes, medvežes, miško traukėjus / skiderius ir pan.), kuri visus reikalingus darbus padės atlikti greičiau, efektyviau, saugiau ir žymiai paprasčiau.

Tiesa, žinomų miško technikos gamintojų asortimente galima rasti ir įvairių miško technikos komponentų, pavyzdžiui, vieni iš tokių – hidraulikos įrenginiai, kurie apima daugybę kitų elementų: apsauginiai ir redukciniai vožtuvai, plokšteliniai vožtuvai, diafragminiai vožtuvai, diferenciniai vožtuvai, apsauginiai servovožtuvai, pastoviojo slėgio redukciniai vožtuvai ir kiti hidraulikos komponentai.

Hidrauliniai įrenginiai – tai tokie įrenginiai, kurie skirti darbinio skysčio parametrams (slėgiui, srautui, tekėjimo krypčiai) keisti arba jų pastovumui palaikyti. Šių įrenginių funkcijos yra labai svarbios, todėl norint kad jis veiktų efektyviai ir saugiai, rekomenduojama rinktis žinomų gamintojų – John Deere, Timberjack, Parker, Ponsse, Danfoss, Indexator, Loglift, Rexroth, Valmet ir kt. – hidraulika. Vis tik hidraulikos įrenginių spektras gana platus ir reikėtų žinoti kiekvieno iš jų vaidmenį.

7 rezultatai
Filtruoti pagal
Miško technika remove filterNaudotos atsarginės dalys remove filterHidraulikos įrenginiai remove filterponsse remove filterwisent remove filter
Ponsse / breaking Wisent dual / demonterasImages5
Ponsse / breaking Wisent dual / demonteras

Hidraulikos įrenginiai • 2007 • -, LT • Fomisas, UAB

1 000 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Ponsse SIŁOWNIK SCHODÓW PONSSE WISENT 270754/P25031Images1
Ponsse SIŁOWNIK SCHODÓW PONSSE WISENT 270754/P25031

Hidraulikos įrenginiai • Gdynia, PL • Xgiełda

POA
FavoriteMėgstamiausi

Nerandate ko ieškote?

Ponsse Wisent Cab Tilt CylinderImages5
Ponsse Wisent Cab Tilt Cylinder

Hidraulikos įrenginiai • 2004 • DALBEATTIE (1E05C3), UK • JAS P Wilson

POA
FavoriteMėgstamiausi
Ponsse Wisent Dipper CylinderImages6
Ponsse Wisent Dipper Cylinder

Hidraulikos įrenginiai • 2004 • DALBEATTIE (1E05C3), UK • JAS P Wilson

POA
FavoriteMėgstamiausi
Ponsse Wisent Hydraulic CoolerImages5
Ponsse Wisent Hydraulic Cooler

Hidraulikos įrenginiai • 2004 • DALBEATTIE ( 1E02A1 ), UK • JAS P Wilson

POA
FavoriteMėgstamiausi
Ponsse Wisent Main Lift CylinderImages5
Ponsse Wisent Main Lift Cylinder

Hidraulikos įrenginiai • 2004 • DALBEATTIE ( 1E05C3 ), UK • JAS P Wilson

POA
FavoriteMėgstamiausi
Ponsse Wisent Steering Ram / CylinderImages5
Ponsse Wisent Steering Ram / Cylinder

Hidraulikos įrenginiai • 2004 • Dalbeattie, Dumfriesshire, UK • JAS P Wilson

POA
FavoriteMėgstamiausi
1 / 1

Apsauginiai ir redukciniai vožtuvai. Tai periodinio veikimo elementas, kurio paskirtis yra visos hidraulinės sistemos slėgio ribojimas, kad nebūtų viršytas leistinasis slėgis. Yra išskiriami rutuliniai, kūginiai ir plunžeriniai vožtuvai. Rutulinis – tai paprasčiausias apsauginis vožtuvas, tinkamas naudojant pastovią arba reguliuojamą spyruoklės įveržimo jėgą. Esant skysčio pulsacijoms jo lizdas ilgainiui susidėvi, tačiau norint sumažinti jo susidėvėjimą, ypač hidraulinėse sistemose, kurios išsiskiria dideliu slėgiu, rutuliukas turi būti kreipikliuose ir judėti išilgai vožtuvo ašies. Kūginiam vožtuvui būtina hermetiškumo sąlyga, t. y. tikslus cilindrinio ir kūginio paviršių ašių sutapimas. Ir dar viena kategorija – plunžeriniai (perpylimo) vožtuvai – tai nuolatinio veikimo vožtuvas, palaikantis hidraulinio įrenginio įsiurbimo zonoje reikiamą skysčio slėgį. Šio vožtuvo konstrukcija turi būti apskaičiuota nuolatiniam darbui. Tad tokia hidraulika turi būti ne tik kokybiška, bet ir patikima. Tam geriausia rinktis žinomų hidraulikos įrenginių gamintojų – John Deere, Timberjack, Parker, Ponsse, Danfoss, Indexator, Loglift, Rexroth, Valmet ir kt. – siūlomą produkciją.

Plokšteliniai vožtuvai. Jie išsiskiria dideliu pagaminimo tikslumu ir švarumu, yra labai hermetiški ir patikimi naudoti.

Diafragminiai vožtuvai. Tai itin didelių slėgių sistemose naudojami apsauginiai vožtuvai, kurių darbinė dalis yra kraštuose pritvirtinta plokštelė, gaminama iš raudonojo vario, sidabro, bimetalų ar kitos labia patvarios medžiagos. Šios plokštelės paskirtis – atlaikyti slėgio pokyčius. Slėgiui viršijus skaičiuotinę reikšmę, diafragma suyra. Taigi geriausia išeitis didelių slėgių sistemoms naudoti šiuos hidraulikos įrenginius, įsigytus iš rinkoje pripažintų geriausių hidraulikos gamintojų – John Deere, Timberjack, Parker, Ponsse, Danfoss, Indexator, Loglift, Rexroth, Valmet ir kt. Diferenciniai vožtuvai. Jie naudojami tuomet, kai reikia sumažinti spyruoklės matmenis ir jas veikiančias jėgas.

Apsauginis servovožtuvas. Jis puikiai sumažina spyruoklės jėgą esant konkrečiam slėgiui ir skysčio išeigai ir, jei reikia, padidina vožtuvo jautrumą bei slėgio stabilumą. Kadangi naudojant tiesioginio veikimo vožtuvus didelio slėgio hidraulinėse sistemose jų judamojo įtaiso skersmuo yra ribojamas iki 25 mm (esant didesniems skersmenims neleistinai padidėja spyruoklių jėgos), tai naudojant diferencinius vožtuvus sumažėja jų jautrumas.

Pastoviojo slėgio redukciniai vožtuvai. Kai iš vieno siurblio maitinami keli skirtingo slėgio naudotojai, tai slėgiui sumažinti naudojami redukciniai vožtuvai, kurie palaiko įtekėjimo linijoje darbinio skysčio pastovųjį slėgį. Patikimi hidraulikos gamintojai – John Deere, Timberjack, Parker, Ponsse, Danfoss, Indexator, Loglift, Rexroth, Valmet ir kt. – žino, kad hidraulika gali nulemti ne tik įrenginio sklandų veikimą, bet ir atliekamų darbų našumą.

Beje, reikėtų atkreipti dėmesį, kad paprastai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių, t. y. mobilieji ir stacionarieji. Jų esminis skirtumas yra judėjimas. Mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji – nekintančioje, konkrečioje vietoje. Mobilioji hidraulika dažniausiai valdoma rankiniu būdu, o stacionarioji hidraulika –elektromagnetais.

Šiuolaikinei technikai hidraulika (hidraulikos įrenginiai) yra reikalinga ir plačiai naudojama. Norint, kad ji sklandžiai funkcionuotų kuo ilgiau, rekomenduojama rinktis patikimų ir ilgametę patirtį sukaupusių gamintojų – John Deere, Timberjack, Parker, Ponsse, Danfoss, Indexator, Loglift, Rexroth, Valmet ir kt. – hidraulikos įrenginius.