Skelbimų skaičius: 12

Logset 5f mascus svetainėje parduodami naudoti miškovežiai

Peržvelkite sąrašą visų naudotų mascus svetainėje parduodami naudoti miškovežiai pardavimui. Jūs galite susisiekti su pardavėju pasinaudoję kontaktine informacija. Norėdami praplėsti paiešką naudokite kairėje pusėje esamą navigaciją.
Skaitykite daugiau Logset mascus svetainėje parduodami naudoti miškovežiai prekinio ženklo skyriuje.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Logset 5F, 2012, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Logset 5F Breaking/Demonteras

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2012
  Lietuva, De

  100 EUR
 • Logset 5F, 2012, Važiuoklė ir suspensijaLogset 5f

  Važiuoklė ir suspensija
  2012
  Lietuva, DE

  100 EUR
 • Logset 5F, 2012, Hidraulikos įrenginiaiLogset 5FKita informacija: UAB FOMISAS BREAKING FOR PARTS

  Hidraulikos įrenginiai
  2012
  Lietuva, DE

  100 EUR
 • Logset 5F, 2006, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Logset 5F in spareparts

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2006
  Estija

  POA
 • Logset 5F, 2019, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Logset 5FBendras įvertinimas (1-5): 4, Maksimalus krovinio svoris: 12000, Variklio galia: 190.35, Variklio gamintojas: Agco, Sukimo momentas: 0.8, Ratų skaičius: 8, Krano gamintojas: Mesera 83, Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvu: 1000, Griebtuvų gamintojas: Hultdins 300, Priekinių padangų dydis: 54/37.00-25 (920mm), Galinių padangų dydis: 54/37.00-25 (920mm), Gamybos šalis: FI

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2019 2 400 h
  Švedija, Örkelljunga

  POA
 • Logset 5F, TransmisijosLogset 5F 2014 Boggielåda

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Logset 5F, TransmisijosLogset 5F Boggielåda

  Transmisijos

  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Logset 5F, 2014, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Logset 5FRatų skaičius: 8

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2014
  Švedija, Koppom Maskin Charlottenberg

  POA
 • Logset 5F, Važiuoklė ir suspensijaLogset 5F boogieBendras įvertinimas (1-5): 4, Tinka šioms mašinoms: Logset 5F, Garantija: Nej

  Važiuoklė ir suspensija

  Danija, Viborg

  5 379 EUR
 • Logset 5FGT, 2017, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Logset 5FGTVariklio galia: 168.59, Ratų skaičius: 8, Krano gamintojas: Mesera F83 FT100 R, Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvu: 1000, Griebtuvų gamintojas: Mesera MF36, Transporto svoris: 16000, Priekinių padangų dydis: 710/45-26 5 , Galinių padangų dydis: 710/45-26 5

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2017 12 000 h
  Suomija

  119 000 EUR
 • Logset 5F, 2006, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Logset 5F

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2006 23 100 h
  Prancūzija, Meuse

  POA
 • Logset 5FP, 2021, Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)Logset 5FPGTBendras įvertinimas (1-5): 5, Maksimalus krovinio svoris: 12000, Variklio galia: 230, Variklio gamintojas: AGCO, Ratų skaičius: 8, Krano gamintojas: MESERA 83 10 M, Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvu: 1000, Griebtuvų gamintojas: CRANAB CR360, Matavimo sistemos gamintojas: TOC, Priekinių padangų dydis: 710-45 X 26.5, Galinių padangų dydis: 710-45 X 26.5

  Naudoti miškovežiai (Forvarderiai)
  2021 8 h
  Prancūzija

  POA

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.