Skelbimų skaičius: 12

Morbark 16 medienos apdorojimas ir perdirbimas

Peržvelkite sąrašą visų naudotų medienos apdorojimas ir perdirbimas, naudoti priedai pardavimui. Jūs galite susisiekti su pardavėju pasinaudoję kontaktine informacija. Norėdami praplėsti paiešką naudokite kairėje pusėje esamą navigaciją.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Morbark 16, 2023, Kelmų smulkintuvaiMorbark 1621X

  Kelmų smulkintuvai
  2023 1
  Jungtinės Valstijos, Cairo, Georgia

  69 864 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kelmų smulkintuvaiMorbark 1621X

  Kelmų smulkintuvai
  2023 1
  Jungtinės Valstijos, Middleburg, Florida

  69 864 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kelmų smulkintuvaiMorbark 1621X

  Kelmų smulkintuvai
  2023 1
  Jungtinės Valstijos, St. Augustine, Florida

  69 864 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kiti priedaiMorbark 1621X

  Kiti priedai
  2023 1 h
  Jungtinės Valstijos, McDonough, Georgia

  69 864 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kelmų smulkintuvaiMorbark 1621X

  Kelmų smulkintuvai
  2023
  Jungtinės Valstijos, Burbank, Ohio

  69 864 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kiti priedaiMorbark Eeger Beever 1621X

  Kiti priedai
  2023 1 h
  Jungtinės Valstijos, Wooster, Ohio

  69 864 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kelmų smulkintuvaiMorbark 1621X

  Kelmų smulkintuvai
  2023 1
  Jungtinės Valstijos, Athens, Georgia

  69 864 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Morbark 16, 2019, Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimaiMorbark EEGER BEEVER 1621

  Medžių skaldymo, pjovimo ir lupimo įrengimai
  2019 807 h
  Jungtinės Valstijos, Morristown, Minnesota

  44 833 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kelmų smulkintuvaiMorbark 1621X EEGER BEEVER

  Kelmų smulkintuvai
  2023 1
  Jungtinės Valstijos, Middleburg, Florida

  69 864 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kelmų smulkintuvaiMorbark 1621X

  Kelmų smulkintuvai
  2023 1
  Jungtinės Valstijos, Crystal River, Florida

  69 864 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kelmų smulkintuvaiMorbark Eeger Beever 1621X

  Kelmų smulkintuvai
  2023 1
  Jungtinės Valstijos, Crystal River, Florida

  69 863 EUR
 • Morbark 16, 2023, Kiti priedaiMorbark Eeger Beever 1621X

  Kiti priedai
  2023 1 h
  Jungtinės Valstijos, Millersburg, Ohio

  69 864 EUR

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.