Skelbimų skaičius: 61

miško krautuvai

Ieškantiems atsakymų į klausimus apie transporto priemonės padangas, ratus ar ratlankius, iškart galima atsakyti, kad jie svarbūs dėl įvairių transporto priemonei (technikai) suteikiamų privalumų ir gerų savybių. Pavyzdžiui, mažesnėmis degalų sąnaudomis, didesniu pajėgumu ir pan. Ypač padangų, ratų ir ratlankių kokybė bei techniniai parametrai tampa svarbūs kalbant apie miško techniką. Čia svarbi ne tik konstrukcija, pajėgumas atlaikyti dideles apkrovas, bet ir našaus darbo bet kokiomis sąlygomis galimybė. Norint, kad padangos, ratai ar ratlankiai būtų kuo geresnės kokybės, reikėtų rinktis žinomiausių gamintojų – Nokian, Trelleborg, Tianli, Alliance, Firestone, John Deere, Ponsse, United ir kt. siūlomą produkciją.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • Greentec LRS 2001, 2019, Miško krautuvaiGreentec LRS 2001Bendras įvertinimas (1-5): 5, Buvusių savininkų skaičius: 0

  Miško krautuvai
  2019
  Latvija, Cenu pagasts, Ozolnieku novads

  7 000 EUR
 • własnej produkcji, 2020, Miško krautuvaiwłasnej produkcjiBendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto matmenys (IxPxA): szerokośćrobocza2 Taip , Gamybos šalis: PL

  Miško krautuvai
  2020
  Lenkija, Giby

  3 742 EUR
 • Kosiarka mulcher mower Orkan KL 180, 2020, Miško krautuvaiKosiarka mulcher mower Orkan KL 180

  Miško krautuvai
  2020
  Lenkija, Miechów

  5 723 EUR
 • Hypro 300, 2019, Miško krautuvaiHypro 300Bendras įvertinimas (1-5): 5, Visa aptarnavimo istorija: Taip

  Miško krautuvai
  2019
  Lenkija

  24 936 EUR
 • Hypro 755, 2017, Miško krautuvaiHypro 755Visa aptarnavimo istorija: Taip

  Miško krautuvai
  2017
  Lenkija

  POA
 • Seppi m starforst 200, Miško krautuvaiSeppi m starforst 200

  Miško krautuvai

  Lenkija, Domaniewice

  8 000 EUR
 • FAE UML/ST-200, 2019, Miško krautuvaiFAE UML/ST-200

  Miško krautuvai
  2019
  Lenkija

  POA
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • FAE UMM/DT-225, 2019, Miško krautuvaiFAE UMM/DT-225Gamybos šalis: IT

  Miško krautuvai
  2019
  Lenkija, Opole

  POA
 • FAE FML/ST-200, 2018, Miško krautuvaiFAE FML/ST-200Gamybos šalis: IT

  Miško krautuvai
  2018
  Lenkija, Opole

  POA
 • Schliesing 330 MX, 1992, Miško krautuvaiSchliesing 330 MX

  Miško krautuvai
  1992
  Lenkija, PARSZÓW

  7 044 EUR
 • FAE SCL/EX/VT, 2018, Miško krautuvaiFAE SCL/EX/VT

  Miško krautuvai
  2018
  Lenkija

  POA
 • ModernTech Wygarniacz, 2021, Miško krautuvaiModernTech WygarniaczBendras įvertinimas (1-5): 5, Gamybos šalis: PL

  Miško krautuvai
  2021
  Lenkija, GOSTYNIN

  590 EUR
 • Bobcat MULCZER / FORESTRY CUTTER, 2020, Miško krautuvaiBobcat MULCZER / FORESTRY CUTTER

  Miško krautuvai
  2020
  Lenkija, KAMIENICA KRÓLEWSKA

  22 380 EUR
 • Ursus 1224, 1998, Miško krautuvaiUrsus 1224Bendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Transmisija: szybka, Gamybos šalis: PL

  Miško krautuvai
  1998
  Lenkija, Giby

  30 818 EUR
 • Kesla 18 RH I, 2020, Miško krautuvaiKesla 18RH II

  Miško krautuvai
  2020
  Estija, Võhma Linn

  POA
 • John Deere 754, 2010, Miško krautuvaiJohn Deere 754

  Miško krautuvai
  2010
  Vokietija, Ludwigslust

  12 000 EUR
 • Komatsu S132, 2016, Miško krautuvaiKomatsu S132

  Miško krautuvai
  2016 6 000 h
  Vokietija, Colditz

  POA
 • Zwicki Z1-200, 2020, Miško krautuvaiZwicki Z1-200Bendras įvertinimas (1-5): 5, Transporto svoris: 350, Gamybos šalis: AT

  Miško krautuvai
  2020
  Vokietija

  4 890 EUR
 • John Deere H 415, 2015, Miško krautuvaiJohn Deere H415

  Miško krautuvai
  2015
  Vokietija, Saarbrücken

  POA
 • Log Max 5000D - Gebrauchtmaschine, 2015, Miško krautuvaiLog Max 5000D - GebrauchtmaschineBendras įvertinimas (1-5): 4, Buvusių savininkų skaičius: 1, Garantija: ohne

  Miško krautuvai
  2015 801 h
  Vokietija, Wolfegg

  POA

Hidraulikos įrenginiai. Šiuolaikinėje miško technikoje, ypač transporto priemonėse, yra montuojamos hidraulikos sistemos ar įrenginiai. Dažniausiai hidraulikos įrenginiai būna dviejų rūšių – mobilieji ir stacionarieji. Jų skirtumas – judėjimas, t. y. mobilieji hidraulikos įrenginiai yra įmontuoti ir veikia judančiose mašinose, o stacionarieji yra įmontuoti nejudančioje, nekintamoje, konkrečioje vietoje. Taip pat skiriasi ir šių rūšių eksploatacija – mobiliųjų hidraulinių įrenginių skirstytuvai įprastai valdomi rankiniu būdu, o stacionariųjų hidraulikos įrenginių skirstytuvai valdomi elektromagnetais.

Dažniausiai hidraulinių sistemų atsarginės dalys naudojamos miško technikos mašinose ar įrenginiuose, kėlimo mašinose ir transporteriuose, keltuvuose.

Šasi arba plačiau apibūdinant – transporto priemonės (pavyzdžiui, traktoriaus) transmisija ir važiuoklė be kėbulo, kabinos, variklio. Tai miško technikos atsarginė dalis, kurios funkcija itin svarbi – ji atsakinga už transporto priemonės stabilumą, kai važiuojama nelygiu ar prastos būklės keliu, kurių itin dažnai pasitaiko miškuose. Pagrindinės važiuoklės dalys – rėmas, pavara ir pakaba. Dauguma miško transporto priemonių dalių yra tvirtinamos prie rėmo, todėl jis turi būti tvirtas ir standus. Pavara naudojama tam, kad sukamasis judesys pasikeistų į slenkamąjį. Dėl šios priežasties jis turi pasižymėti tvirtumu, standumu bei nedideliu svoriu. Pavarą sudaro priekinė bei galinė ašys, ant kurių tvirtinasi ratai ir padangos. Žinomi miško technikos atsarginių dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo platų šių naudotų atsarginių dalių pasirinkimą.

Padangos. Tai viena dažniausiai keičiamų miško technikos atsarginių dalių. Tokie pripažinti atsarginių miško technikos dalių gamintojai, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., siūlo miško technikos padangas visų tipų technikai: traktoriams, priekaboms, miškovežiams ir pan., tad galėsite greitai ir nesunkiai išsirinkti tai, ko reikia.

Transmisijos. Šios atsarginės miško technikos dalies funkcija – perduoti variklio sukimo momentą ratams ir keisti ratų sukimosi kryptį nekeičiant variklio sukimosi krypties. Tad jei sugedus, turima miško technika tampa neveiksminga. Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir daugybė kitų atsarginių miško technikos dalių gamintojų suteikia galimybę įsigyti paprastas, patikimas ir kokybiškai funkcionuojančias šios rūšies atsargines dalis – transmisijas. Grandinės / vikšrai. Šios naudotos atsarginės miško technikos dalys pasižymi savais privalumais –užtikrina mažesnį buksavimą ir didesnę traukos jėgą. Be to, miško transporto priemonės su grandinėmis / vikšrais yra mažai priklausomos nuo gamtos sąlygų. Grandines ir vikšrus technikai galite rinktis pagal norimus parametrus ir išmatavimus.

Varikliai. Tai itin dažna miško technikos, ypač transporto priemonių, dalis. Jų yra įvairių rūšių – benzininiai, dyzeliniai, dvitakčiai, keturtakčiai ir rotoriniai – priklausomai nuo turimo technikos. Benzininiai varikliai pasižymi galingumu, didesniu apsukų dažniu, sveria gana mažai ir nesukelia didelio triukšmo, vibracijos. Dyzeliniai varikliai pasižymi mažesnėmis kuro sąnaudomis, yra gana mažo maksimalių apsukų skaičiaus. Dvitakčiai vidaus varikliai yra paklausūs ir mėgstami dėl to, kad turi nesudėtingą kosntrukciją, sklandžiai ir paprastai veikia bei turi didelę galią. Tuo tarpu keturtaktis vidaus variklis, priešingai nei dvitaktis, pasižymi veikimo principo sudėtingumu. O rotorinis variklis turi gana mažai besitrinančių detalių, neturi stūmoklių, švaistiklių, cilindrų, vožtuvų ir paskirstymo velenų. Vienas didžiausių šio variklio privalumų – išvystyta didelė santykinė galia vienam svorio vienetui. Tad įvertinę šias savybes ir turimos miško technikos ypatumus, pasirinkite savo technikai tinkamiausią variklį.

Elektronika. Žinomi atsarginių miško technikos dalių gamintojai – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – siūlo įsigyti ir reikalingos naudotos elektronikos, užtikrindami šių atsarginių miško technikos dalių kokybę ir ilgaamžį funkcionavimą.

Kabinos. Tokių atsarginių miško technikos dalių gamintojų, kaip Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt., kabinos išsiskiria savais privalumais – mažesniu triukšmu kabinoje, puikiu matomumu (suapvalinti stiklai, pagal poreikį – stoglangis), komfortu (patogia sėdyne, saugančia nuo vibracijų), patogiu transporto priemonės valdymu ir ergonomišku dizainu (visi valdymo taškai – tinkamiausioje vietoje). Tad nusprendę pakeisti miško technikos kabiną, pasirinkimą turite ne mažą.

Stabdžiai. Svarbiausia, kad miško transporto priemonės stabdymas būtų efektyvus, todėl įsigyti reikėtų kokybiškas ir patikimas atsargines miško technikos dalis, kad dirbdami nepatirtumėte jokių nesklandumų. Rinkitės žinomų miško technikos atsarginių dalių gamintojų – Indexator, John Deere, Olofsfors, Parker, Ponsse, Techmaflex, Timberjack, Valmet ir kt. – naudotas atsargines dalis ir remontuokite, atnaujinkite savo miško techniką kokybiškai ir sklandžiai.