Skelbimų skaičius: 76

Krovimo, kėlimo ir sandėliavimo technika Australija

Žemiau yra pateiktas sąrašas skelbimų esančių Lietuvoje. Jūs galite rūšiuoti naudotą krovimo, kėlimo ir sandėliavimo technika pagal kainą, gamybos metus arba modelį. Prašome pasinaudoti navigacija kairėje, norėdami patikslinti paiešką. Jūs taip pat galite praplėsti paiešką krovimo, kėlimo ir sandėliavimo technika kitose šalyse.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
 • TCM 2.0 Tonne, 2000, LPG (dujiniai) krautuvaiTCM 2.0 TonneŠakės važiuoklė: Šoninio nustūmimo įtaisas, Šakių ilgis: 375, Kabina: Apsauga iš viršaus, Padangų tipas: Pneumatinis (PN)

  LPG (dujiniai) krautuvai
  2000
  Australija

  4 371 EUR
 • JCB 530 B 4 HL, 1988, Visureigiai krautuvaiJCB 530B-4HLVariklio tipas: Dyzelinis

  Visureigiai krautuvai
  1988
  Australija

  22 950 EUR
 • Raymond 212OPC, 2000, Mažų aukščių užsakytų prekių krautuvaiRaymond 212OPCVariklio tipas: Elektrinis

  Mažų aukščių užsakytų prekių krautuvai
  2000
  Australija

  5 191 EUR
 • Nissan CM01, 2000, Elektriniai šakiniai krautuvaiNissan CM01

  Elektriniai šakiniai krautuvai
  2000
  Australija

  8 142 EUR
 • Linde R14, 1997, Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvuLinde R14Variklio tipas: Elektrinis

  Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvu
  1997
  Australija

  5 737 EUR
 • Linde C80, 1998, Naudoti konteinerių krautuvaiLinde C80/3

  Naudoti konteinerių krautuvai
  1998
  Australija

  40 982 EUR
 • Moffett M2403N, 1999, Visureigiai krautuvaiMoffett M2403NVariklio tipas: Dyzelinis

  Visureigiai krautuvai
  1999
  Australija

  13 114 EUR
 • Nerandate ko ieškote? Įdėti pirkimo užklausą
 • Crown 40 WTF, 2000, Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvuCrown 40WTF154Variklio tipas: Elektrinis

  Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvu
  2000
  Australija

  4 645 EUR
 • Nissan F03A35U, 2000, KitaNissan F03A35UVariklio tipas: Dujinis

  Kita
  2000
  Australija

  7 103 EUR
 • Nissan H01A18U, 2000, Šakiniai krautuvai - KitaNissan H01A18UVariklio tipas: Dujinis/ Benzininis

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2000
  Australija

  3 825 EUR
 • Crown 35 RR TT, 2000, Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvuCrown 35RRTT210Variklio tipas: Elektrinis

  Šakiniai krautuvai su prailgintu keltuvu
  2000
  Australija

  8 196 EUR
 • Nissan 15, 2000, Šakiniai krautuvai - KitaNissan KH01A15UVariklio tipas: Dujinis/ Benzininis

  Šakiniai krautuvai - Kita
  2000
  Australija

  POA
 • Nissan RJ02A25U, Šakiniai krautuvai - KitaNissan RJ02A25UVariklio tipas: Dujinis/ Benzininis

  Šakiniai krautuvai - Kita

  Australija

  POA
 • Halla HGF 25, Šakiniai krautuvai - KitaHalla HGF25Variklio tipas: Dujinis/ Benzininis

  Šakiniai krautuvai - Kita

  Australija

  POA
 • Ausa CV 20, 1999, Visureigiai krautuvaiAusa CV200Variklio tipas: Dyzelinis

  Visureigiai krautuvai
  1999
  Australija

  13 114 EUR
 • Omega Omega	36C FLT, Šakiniai krautuvai - KitaOmega 36C FLTVariklio tipas: Dyzelinis, Šakių ilgis: 244

  Šakiniai krautuvai - Kita

  Australija

  90 160 EUR
 • Omega Omega	36C FLT, Naudoti konteinerių krautuvaiOmega 36C FLTVariklio tipas: Kita

  Naudoti konteinerių krautuvai

  Australija

  90 160 EUR
 • Mobicon MS3340, Šakiniai krautuvai - KitaMobicon MS3340Variklio tipas: Dyzelinis, Max. kėlimo galia: 33000

  Šakiniai krautuvai - Kita

  Australija, Sydney

  68 303 EUR
 • Omega Omega	16-6, Šakiniai krautuvai - KitaOmega 16-6Variklio tipas: Kita, Šakių ilgis: 240

  Šakiniai krautuvai - Kita

  Australija

  68 303 EUR
 • Toyota 2 FB CA 15, 2000, Elektriniai šakiniai krautuvaiToyota 2FBCA15

  Elektriniai šakiniai krautuvai
  2000
  Australija

  5 601 EUR

Kaip išsirinkti ir įsigyti naudotą konteinervežį?

Mascus nėra krovimo bei statybų technikos platintojas ar pardavėjas. Ši svetainė yra skelbimų katalogas, kur kiekvienas norintis gali parduoti arba pirkti naudotą krovimo, statybų, žemės ūkio, miško ir kitą techniką bei įrangą. Jeigu išsirinkote konteinerių krautuvą, kurį pageidaujate įsigyti, su jį parduodančiu asmeniu susiekti galite skelbime nurodytais kontaktais arba užpildę skelbime esančią užklausos formą.

Kaip parduoti naudotą konteinervežį?

Norime priminti, kad Mascus svetainėje norintys gali ne tik pirkti, bet ir parduoti įvairių ūkio šakų techniką. Norint įkelti parduodamos įrangos skelbimą, kviečiame nemokamai užsiregistuoti svetainėje kaip fiziniam asmeniui arba kaip platintojui ir įdėti parduodamos prekės skelbimą. Mūsų svetainę kasdien aplanko srautai suinteresuotų pirkėjų, todėl čia savo techniką parduosite greitai ir patogiai. Linde Linde kompanijos istorijos šaknys siekia didžiąją Vokietijos industrializacijos bangą 1907 metais, tačiau kaip savarankiškai funkcionuojantis gamintojas Linde susiformavo 1937 metais. Jau septintajame dešimtmetyje ši kompanija buvo žinoma kaip industrinės įrangos, o ypač šakinių krautuvų lyderis Vokietijoje. Jau tais laikais Linde galėjo rinkai pasiūlyti itin delikataus tačiau užtikrinto veikimo krautuvus, kurie vienu metu išsiskirtų didele kėlimo galia ir manveringu bei tiksliu valdymu. Tai ir šiandien yra šio gamintojo stiprybės, todėl Linde konteinervežiai ir kita krovimo technika yra viena paklausiausių pasaulyje. Mascus skelbimų kataloge pristatomi Lietuvoje parduodami Linde naudoti konteinervežiai. Visiškai nauji ir tiesiai iš gamintojo tiekiami konteinerių krautuvai reikalauja itin didelių investicijų (terminaluose naudojamų krautuvų kainos prasideda nuo 100 000 eur), tačiau Mascus siūlo alternatyvą tiems, kurie pradeda naują verslą ir siekia pagerinti darbų našumą konteinervežių suteikiamomis techninėmis galimybėmis. Naudoti konteinervežiai Linde yra puiki alternatyva naujai krovos įrangai – sutaupytus kaštus galėsite paskirstyti kitoms svarbioms investicijoms.

Populiarūs naudotų Linde konteinervežių modeliai – tai C4531TL5, C4535TL ir C90/5 konteinerių krautuvai. Galingiausi šių įrenginių modeliai gali kelti iki 45 tonų krovinius, o maksimalus kėlimo aukštis siekia 165000 mm. Tai didelio patvarumo ilgaamžiai krautuvai, tinkami profesionaliam naudojimui uostuose pakraunant laivus. Mascus svetainėje pateikta patogi skelbimų filtravimo sistema, todėl ieškodami Jums tinkamiausios prekės galite nustatyti pageidaujamas kainos ribas, keltuvo kėlimo galią ar kitus parametrus. Kaip išsirinkti ir nusipirkti naudotą Linde konteneirvežį? Mascus nėra krovimo bei statybų technikos platintojas ar pardavėjas. Kiekvienas pirkėjas, susidomėjęs kuria nors iš prekių, turi tiesiogiai susitiekti su skelbime nurodytu pardavėju ar platintoju prie prekės pateiktais kontaktais arba išsiuntęs užpildytą pirkimo užklausos formą.

Kaip parduoti naudotą Linde konteinervežį?

Mascus svetainėje taip pat suteikiama galimybė parduoti nebenaudojamą įrangą, skirtą įvairioms ūkio šakoms, įskaitant ir konteinerių keltuvus. Jeigu Jūsų bendrovė siekia parduoti konteinervežį ar kitą įrangą, kviečiame nemokamai užsiregistruoti Mascus svetainėje ir pasinaudoti patogiu būdu greitai parduoti įvairią žemės ūkio, statybų, sandėliavimo techniką. Terberg Įmonė Terberg garsėja pasaulyje kaip vilkikų gamintoja. Terberg veikla prasidėjo jau 1869 metais Nyderlanduose – kai būsimas įmonės įkūręs J. B. Terberg pradėjo dirbti kalviu. Nuo kalvystės veikla nuolatos augo, plėtėsi, įtraukė visą šeimą, vis daugiau samdomų darbuotojų, kol galiausiai šiandien – įmonę valdant jau ketvirtai šios šeimos kartai - skinami sunokę vaisiai. Šiuo metu Terberg prekiauja patvariais ir galingais vilkikais, skirtais krovos bei krovinių paskirstymo darbams jūsų uostuose, gamyklose, oro uostuose ir pan. Pažangios gamybos technologijos, aukšta medžiagų kokybė ir išskirtinis dėmesys naujovėms leidžia sukurti dideliems prekybos bei logistikos mastams patvarią techniką, tarp jos populiarus pasirinkimas – Terberg konteinervežiai. Mascus svetainėje parduodami naudoti Terberg konteinervežiai yra paranki galimybė įsigyti puikiai eksploatuojamą, tačiau kur kas pigesnę krovos techniką. Nauji konteinervežiai yra nemaža investicija, todėl naujai įsikūrusiose gamyklose ar paskirstymo centruose taupymo sumetimas naudojami naudoti Terberg konteinervežiai garantuos našų darbą kuo mažesnėmis įmonės išteklių sąnaudomis.

Populiarūs Mascus svetainėje parduodami Terberg gamintojo konteinerių krautuvų modeliai – tai TT222 bei RT222 konteinervežiai. Maksimali šių įrenginių kėlimo galia: 35-36 tonos. Šiuose konteinervežiuose įrengtas Mercedes variklis – tai užtikrina, kad krautuvų eksploatavimas būtų užtikrintas ir lankstus.

Kaip įsigyti naudotą Terberg konteinervežį?

Mascus neplatina ir neparduoda krovimo įrangos ir kitos svetainėje pristatomos žemės ūkio bei statytų technikos. Skelbimų kataloge pateikiamos prekės yra svetainėje užsiregistravusių fizinių asmenų ar platintojų parduodama naudota įranga, kurią galite įsigyti Lietuvoje. Jeigu išsirinkote Jums tinkantį Terberg konteinerių krautuvą, kurį norėtumėte įsigyti, susisiekite su jo pardavėju arba platintoju prekės skelbime nurodytais kontaktais. Taip pat galite užpildyti skelbime esančią užklausos formą ir tiesiogiai susisiekti su pardavėju.

Kaip parduoti naudotą Terberg konteinervežį?

Norintys ne tik pirkti, bet ir parduoti naudotus Terberg konteinervežius, gali tai padaryti mūsų svetainėje. Jeigu norite įkelti parduodamos įrangos skelbimą, pirmiausiai turite nemokamai užsiregistruoti Mascus svetainėje kaip fiziniam asmeniui arba kaip platintojui. Tuomet galėsite įdėti parduodamos prekės skelbimą kartu įdėję jos nuotraukas bei įrašę svarbiausias įrenginio specifikacijas. Mūsų svetainę kasdien aplanko daug lankytojų, suinteresuotų įsigyti naudotą krovimo techniką, todėl čia savo nenaudojamą konteinervežį parduosite greitai ir patogiai.