Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 1 475

  griebtuvai

  Griebtuvai (arba kitaip dar vadinami kabliai) yra naudojami kaip manipuliatoriaus dalis, skirta sugriebti ar įtvirtinti detales. Galima rinktis skirtingų tipų griebtuvus, priklausomai nuo to kokioje darbo zonoje dirbama ir kokios yra jungimo galimybės. Šiuo metu griebtuvus įsigyti siūlo pasaulyje pripažinti gamintojai – A.B.T., Atlas, BMC, Caterpillar, Dala-Gripen, Dehaco, Demarec, Genesis, Hammer, Kinshofer, Liebherr, Mustang, Palfinger, Rozzi, Verachtert, VTN, Zijtveld ir kt.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis

  Prieš įsigyjant griebtuvą, pravartu žinoti jo konstrukcijos ypatumus. Pastaroji priklauso nuo kelių veiksnių, t. y. darbo aplinkos, jo paskirties, manipuliuojamo objekto formos ir parametrų, technologinio proceso parametrų. Žinomų gamintojų – A.B.T., Atlas, BMC, Caterpillar, Dala-Gripen, Dehaco, Demarec, Genesis, Hammer, Kinshofer, Liebherr, Mustang, Palfinger, Rozzi, Verachtert, VTN, Zijtveld ir kt. – griebtuvas turi galimybę būti lankstus ir prisitaikyti prie kintančių objektų ir aplinkos parametrų. Taip pat didelę dalį sudaro darbo zona, kurioje manipuliatorius ir griebtuvas bus naudojami.

  Griebtuvų gamintojai – A.B.T., Atlas, BMC, Caterpillar, Dala-Gripen, Dehaco, Demarec, Genesis, Hammer, Kinshofer, Liebherr, Mustang, Palfinger, Rozzi, Verachtert, VTN, Zijtveld ir kt. – akcentuoja, jog kurdami griebtuvą išskiria dvi pagrindines projektavimo kryptis. Pirmoji kryptis apima specializuotus griebtuvus, kurie yra pritaikyti vienam darbui ir suderinti su viena konkrečia manipuliuojama detale. Kitaip tariant, pirmoji kryptis yra skirta sukurti paprastus griebtuvus, naudojamus konkrečiam tikslui. Tokie griebtuvai nėra lankstūs. Tuo tarpu antroji kryptis apima universalių ir adaptyvių griebtuvų kūrimą. Tokie griebtuvai yra lankstūs, su jais galima dirbti dinamiškoje (kintančioje) aplinkoje, jie puikiai tinka tais atvejais, kai reikia sugriebti tiek standartines, tiek sudėtingos formos detales.

  Svarbu tai, jog griebtuvai gali būti mechaniniai, vakuuminiai, magnetiniai, hidrauliniai, pneumatiniai, priklausomai nuo to, kokia detalė bus transportuojama ir kokia pavara griebtuvui bus naudojama. Kai kuriems darbams atlikti, kai perkeliami objektai yra trapūs arba lankstūs, gali būti naudojami vakuuminiai arba magnetiniai griebtuvai. Naudojant šiuos griebtuvus ant perkeliamo objekto paviršiaus pritraukimui yra naudojamas vakuumas arba elektromagnetas.

  Kodėl verta rinktis žinomo gamintojo griebtuvą?

  Žinomų ir garsių gamintojų – A.B.T., Atlas, BMC, Caterpillar, Dala-Gripen, Dehaco, Demarec, Genesis, Hammer, Kinshofer, Liebherr, Mustang, Palfinger, Rozzi, Verachtert, VTN, Zijtveld ir kt. – siūlomi griebtuvai yra akivaizdžiai pranašesni už žmogaus darbo jėgą dėl savo tikslumo, galios, paprasto valdymo, ekonomiškumo, ilgaamžiškumo.

  A.B.T., Atlas, BMC, Caterpillar, Dala-Gripen, Dehaco, Demarec, Genesis, Hammer, Kinshofer, Liebherr, Mustang, Palfinger, Rozzi, Verachtert, VTN, Zijtveld ir kitų gamintojų griebtuvų jungimas ir valdymas yra labai paprastas, nereikalauja didelių pastangų ar didelio išmanymo. Tinkamai nustačius pagrindines sąlygas griebtuvai gali dirbti patys, tokiu būdu sumažindami žmonių darbo krūvį.

  Gamyboje manipuliatoriai ir jų griebtuvai yra pranašesni už kitus įtaisus ir gali dirbti nepertraukiamai. Garsiausių griebtuvų gamintojų – A.B.T., Atlas, BMC, Caterpillar, Dala-Gripen, Dehaco, Demarec, Genesis, Hammer, Kinshofer, Liebherr, Mustang, Palfinger, Rozzi, Verachtert, VTN, Zijtveld ir kt. – griebtuvai yra tokie paklausūs, kad naudojami beveik kiekvienoje šiuolaikinėje gamybos įmonėje atliekant perkėlimo, surinkimo ir kitus darbus, reikalaujančius rankų pagalbos. Griebtuvai yra visą laiką tobulinami ir išrandami nauji našesni modeliai, su kuriais galima atlikti sudėtingus darbus.

  Besivystant naujoms technologijoms ir besiplečiant pramonei, reikalaujama vis adaptyvesnių ir išmanesnių griebtuvų, todėl yra svarbu išmanyti jų sandarą ir gebėti, esant reikalui, sukurti griebtuvą savo manipuliatoriaus reikmėms. Dėl šios priežasties rinkoje pripažinti gamintojai – A.B.T., Atlas, BMC, Caterpillar, Dala-Gripen, Dehaco, Demarec, Genesis, Hammer, Kinshofer, Liebherr, Mustang, Palfinger, Rozzi, Verachtert, VTN, Zijtveld ir kt. – nuolat stengiasi pateisinti savo klientų lūkesčius ir kuria vis tobulesnės konstrukcijos griebtuvus. Su jų griebtuvais gali būti transportuojami įvairiausi objektai: įvairių formų, matmenų, masės ar stiprumo. Perkeliamas objektas gali būti sugriebtas laikant jį iš apačios, suspaudžiant iš šonų, apimant iš visų pusių, pritraukiant slėgiu ar elektromagnetu ir kitais būdais. Tad įvertinkite savo poreikius ir pasirinkite tai, kas jums tinkamiausia.