Skelbimų skaičius: 3 167

ašys

Žemiau yra pateiktas šių ašys kategorijų parduodamų naudotų transporto priemonių sąrašas. Norint rasti specifinę transporto priemonę kategorijoje ašys ar surasti kitus naudotus mechanizmus ar transporto priemones transportavimui, prašome spausti "nauja paieška" mygtuką.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

Mascus – naudotų ašių įvairovė

Ašys, sakoma, „sugeria“ visas nepalankias sąlygas, kurias tenka patirti transporto priemonei. Pavyzdžiui, vilkikų galia didėja, taigi didėja ir apkrovos apkabai. Aišku, nelygu ašies vieta (priekinė ar varančioji), problemos gali skirtis. Tačiau, specialistų teigimu, varančioji ašis kenčia dažniausiai: ją slegia krovinys, taigi ši ašis dažnai kenčia nuo perkrovų. Daug kas priklauso ir nuo transporto priemonės vairuotojo. Dažna ašių gedimo priežastis – ir grubi vairavimo maniera.

Kaip bebūtų, bet kokia technika turi savybę gesti. Tad po aktyvaus ar ilgo transporto priemonės eksploatavimo tenka pasirūpinti ašimis. Jas galima arba taisyti, arba pakeisti kitomis, naudotomis. Jei ieškote, kuo pakeisti sugedusią transporto priemonės ašį, Mascus – gera vieta dairytis alternatyvos. Čia rasite šimtus pačių įvairiausių skelbimų, kuriuose skelbiama apie parduodamas naudotas ašis ir jų dalis. Daugiausiai Mascus portale – transporto priemonių gamintojų Volvo, Scania, DAF, MAN, Mercedes-Benz pagamintų ašių. Taip pat – Iveco, Renault, SAF, Nissan gamintojų produkcija.

Kiekviename naudotos ašies skelbime matysite prekės gamintoją ir modelį, registracijos metus, taip pat naudotos įrangos buvimo vietą. Skelbime taip pat nurodoma naudotos ašies kaina, gali būti skelbiamas bendras įrangos įvertinimas (nuo 1 iki 5), gamyklinis numeris, kita specializuota informacija.

Jeigu skelbime pardavėjo pateikiamos informacijos Jums nepakanka, čia pat matysite pardavėjo kontaktus – galite operatyviai susiekti ir paprašyti daugiau informacijos apie Jus dominančią naudotą prekę.

Ką turite žinoti pirkdami naudotas ašis per Mascus?

Naršydami po naudotų transporto ašių skelbimus neužmirškite, kad ašys Mascus nepriklauso. Jums patiems reikia tiesiogiai susiekti su naudotos šios atsarginės dalies savininku. Mascus pirkimo-pardavimo sandorių metu netarpininkauja, jokių komisinių mokesčių nereikalauja.

Jei radote tinkamą naudotą atsarginę dalį (ašį), susisiekite su pardavėju skelbime nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu. Galite užpildyti ir po skelbimu esančią užklausos formą. Paskambinę pardavėjui nurodykite, kad skelbimą radote Mascus svetainėje. Tada pardavėjai operatyviai atnaujins informaciją apie parduodamas atsargines dalis (ašis) Mascus duomenų bazėje.

Kaip Mascus gali padėti parduoti naudotas ašis?

Bendrovėms ir platintojams, kurie prekiauja naudotomis ašimis ar jų dalimis, Mascus siūlo paskelbti apie tai Mascus svetainėje. Jūsų skelbimas automatiškai bus išverstas į 24 Europos kalbas ir publikuojamas ne tik visų šalių Mascus svetainėse, bet ir daugybėje specializuotų Mascus partnerių portalų visoje Europoje.

Skelbimų publikavimo kainos yra nurodytos Mascus kainoraštyje. Įmonėms, kurios specializuojasi prekyba naudota transporto technika ir jų atsarginėmis dalimis (ašimis), taikome specialius tarifus su fiksuotais mažesniais mokesčiais, nustatytu dedamų skelbimų skaičiumi. Tik Jums skirtus pasiūlymus gausite susisiekę su mūsų Mascus Lietuva komanda.

Kaip per Mascus įsigyti naudotas ašis?

Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti daugiau dominančių detalių apie prekę, susisiekite su pardavėju.

Jei Mascus Jums tinkančių naudotų atsarginių dalių (ašių) skelbimų nerandate, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo atsargines dalis (ašis) transportui. O platintojai, kurie turės Jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.

Kodėl verta užsiregistruoti Mascus portale, jei norite tik peržiūrėti skelbimus ir įsigyti naudotą ašį?

Registruoti Mascus vartotojai gali naudotis įvairiomis papildomomis funkcijomis, kurios palengvina ir pagreitina naudotų atsarginių dalių (ašių) paiešką, palyginimą, pirkimo užklausų siuntimą. Jums nereikės įvedinėti informacijos arba vėl ieškoti jau matytų skelbimų, siųsti kontaktų iš naujo – visa tai Jūs galėsite lengvai išsaugoti savo paskyroje. Registruotiems vartotojams siūlome ir daugiau papildomų funkcijų. Registracija Mascus yra nemokama.