Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 562

  cisternos puspriekabės

  Barneoud, BSL, Burg, Feldbinder, Guhur, Kässbohrer, Kumm, LAG, Lider, Magyar, Maisonneuve, OVA, Robine, Schwarzmüller, Spitzer, Van Hool, Welhro ir kt. – tai pagrindiniai gamintojai, siūlantys įsigyti cisternas – puspriekabes. Puspriekabė cisterna skirta įvairiems skystiems produktams gabenti. Bet apie jas ir jų paskirtį, privalumus bei trūkumus išmanyti reikia daugiau.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  Cisternos puspriekabės – esminiai aspektai

  Pirmiausia, reikia įvertinti puspriekabės sandarą, ypač pagrindinę konstrukcinę dalį – rėmą, kuris gali būti arba suvirintas, arba susuktas varžtais. Barneoud, BSL, Burg, Feldbinder, Guhur, Kässbohrer, Kumm, LAG, Lider, Magyar, Maisonneuve, OVA, Robine, Schwarzmüller, Spitzer, Van Hool, Welhro ir kt. puspriekabių – cisternų gamintojai rekomenduoja rinktis suvirintus rėmus, nes varžtai ar kniedės yra laikomi silpnąja metalinės konstrukcijos vieta, kuriai tenka didelės dinaminės apkrovos. Be to, sudėtingomis darbo sąlygomis kniedės ir varžtai atlaiko trumpesnę eksploataciją. O tokiam junginiui šiek tiek atsilaisvinus, į tą vietą pradeda skverbtis vanduo ir druskos, prasideda medžiagų yrimas ir galiausiai kniedės deformuoja lizdą.

  Labai svarbi rėmo savybė yra jo elastingumas, tačiau nereikėtų jo maišyti su rėmo storiu. Kaip teigia Barneoud, BSL, Burg, Feldbinder, Guhur, Kässbohrer, Kumm, LAG, Lider, Magyar, Maisonneuve, OVA, Robine, Schwarzmüller, Spitzer, Van Hool, Welhro ir kt. puspriekabių cisternų gamintojai, storas rėmas ne visada laikytinas privalumu. Daug kas priklauso nuo gamybai naudotos medžiagos. Iš brangaus metalo pagaminti rėmai plonesni už kitus, o pigus plienas kiek minkštesnis. Renkantis puspriekabę reikia įvertinti ir kelių būklę, nes standus rėmas netinkamas prastiems keliams – gana greitai pradeda klibėti puspriekabės karkasas. Reiktų neužmiršti, kad rėmo elastingumui įtakos turi ir grindų konstrukcija.

  Puspriekabės – cisternos dažniausiai turi ir apsauginius elementus, ypač kalbant apie benzinvežius. Pastarieji turi tiek apsauginį vožtuvą, tiek sodintuvus su vandens skirtuvais, tiek priešgaisrinės saugos sistemas. Žinotina, jog cisternos turi atskirą klasifikaciją, t. y. pagal cisternos vietą ir sujungimą su transporto priemone ir pagal krovinį. Puspriekabės cisternos talpa gali siekti iki 30 tūkstančių litrų.

  Įsigyjant rinkoje pripažintų gamintojų – Barneoud, BSL, Burg, Feldbinder, Guhur, Kässbohrer, Kumm, LAG, Lider, Magyar, Maisonneuve, OVA, Robine, Schwarzmüller, Spitzer, Van Hool, Welhro ir kt. – siūlomas puspriekabes cisternas, reikėtų įvertinti ir jų techninius parametrus, t. y. vidinius cisternos matmenis, cilindro ilgį ir kt. Tik išmanant apie šias priemones, galima išsirinkti tai, kad bus tinkamiausia konkrečiu atveju.