Skelbimų skaičius: 2 753

kabinos ir salonai

Transporto priemonės kabinos keitimas nėra labai jau dažnas atvejis, tačiau tokių pasitaiko. Galbūt Jūsų transporto priemonę pateko į avariją ir visa, ką reikia padaryti – pakeisti kabiną? Tokiu atveju geriausia dairytis naudotų atsarginių dalių (kabinų). Kaip ir visos kitos intensyviai eksploatuojamo transporto dalys, kabinos irgi genda: rūdija, lankstosi, tenka keisti dalį jų ir taip toliau – situacijų būna pačių įvairiausių. Kaip bebūtų, Mascus pamatysite daugybę naudotų kabinų skelbimų. Daugiausia Mascus – žinomiausių transporto priemonių gamintojų (MAN, Volvo, Scania, Mercedes-Benz, DAF) naudotų kabinų skelbimų.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

Kabina – vairuotojui skirta uždara erdvė, sudedamoji transporto priemonės dalis, iš čia vairuotojas valdo transporto priemonę. Daugiausiai skelbimų apie naudotas kabinas Mascus – tai kabinos, skirtos vilkikams, sunkvežimiams. Tolimųjų reisų vairuotojams kabina – tarsi antrieji namai, kur tenka ne tik dirbti, bet ir valgyti, ilsėtis. Šiuolaikinių vilkikų kabinose yra įrengta oro kondicionavimo sistema, šildytuvas, garso sistema, ergonominės sėdynės. Čia pat būna įrengta ir miegamoji vieta, kur vairuotojas gali ilsėtis, kuomet nevairuoja. Vilkikai gali vežti įvairiausius krovinius ir naudoti įvairiausią įrangą: tempti gali šaldytuvinę puspriekabę, autovežį, cisterną ir pan. Taigi, vairuotojams kabina – antrieji namai, tad pasirūpinti komfortu čia – būtina.

Transporto priemonių kabinos, kaip ir kita transporto įranga, dėvisi, genda, kai kada ją (ar kurią nors kabinos dalį) nusprendžiama pakeisti. Toks pasirinkimas – logiškas, jei transporto priemonė dar nėra nusidėvėjusi ir gali būti eksploatuojama ilgiau. Mascus galite rasti šimtus skelbimų apie parduodamas naudotas vilkikų kabinas (ar jų dalis). Lyderiai šioje kategorijoje – populiariausi Europoje transporto priemonių gamintojai MAN, Volvo, Scania,, Mercedes-Benz, DAF. Tačiau galima rasti ir Caterpillar, Renault, Iveco transporto skirtų kaboinų.

Kiekviename naudotos įrangos skelbime matysite prekės gamintoją ir modelį, registracijos metus, taip pat naudotos įrangos buvimo vietą. Skelbime taip pat nurodoma naudotos atsarginės dalies kaina, gali būti skelbiamas bendras įrangos įvertinimas (nuo 1 iki 5), gamyklinis numeris, kita specializuota informacija.

Jeigu skelbime pardavėjo pateikiamos informacijos Jums nepakanka, čia pat matysite pardavėjo kontaktus – galite operatyviai susiekti ir paprašyti daugiau informacijos apie Jus dominančią naudotą prekę.

Ką turite žinoti pirkdami naudotas kabinas per Mascus?

Naršydami po naudotų transporto kabinų skelbimus neužmirškite, kad jos Mascus nepriklauso. Jums patiems reikia tiesiogiai susiekti su naudotos šios atsarginės dalies savininku. Mascus pirkimo-pardavimo sandorių metu netarpininkauja, jokių komisinių mokesčių nereikalauja.

Jei radote tinkamą naudotą atsarginę dalį (kabiną), susisiekite su pardavėju skelbime nurodytu te

lefono numeriu arba elektroniniu paštu. Galite užpildyti ir po skelbimu esančią užklausos formą. Paskambinę pardavėjui nurodykite, kad skelbimą radote Mascus svetainėje. Taip pardavėjai operatyviai atnaujins informaciją apie parduodamas atsargines dalis (kabinas) Mascus duomenų bazėje.

Kai parduoti naudotas kabinas per Mascus?

Bendrovėms ir platintojams, kurie prekiauja naudotomis transporto prieminių dalimis (kabinomis), Mascus siūlo paskelbti apie tai Mascus svetainėje. Jūsų skelbimas automatiškai bus išverstas į 24 Europos kalbas ir publikuojamas ne tik visų šalių Mascus svetainėse, bet ir daugybėje specializuotų Mascus partnerių portalų visoje Europoje.

Skelbimų publikavimo kainos yra nurodytos Mascus kainoraštyje. Įmonėms, kurios specializuojasi prekyba naudota transporto technika ir jų atsarginėmis dalimis (kabinomis), taikome specialius tarifus su fiksuotais mažesniais mokesčiais, nustatytu dedamų skelbimų skaičiumi. Tik Jums skirtus pasiūlymus gausite susisiekę su mūsų Mascus Lietuva komanda.

Kaip per Mascus įsigyti naudotas kabinas?

Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius įrangą parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti daugiau dominančių detalių apie prekę, susisiekite su pardavėju.

Jei Mascus Jums tinkančių naudotų atsarginių dalių (kabinų) skelbimų nerandate, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo atsargines dalis (kabinas) transportui. O platintojai, kurie turės Jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.

Kodėl verta užsiregistruoti Mascus portale, jei norite tik peržiūrėti skelbimus ir įsigyti naudotą kabiną?

Registruoti Mascus vartotojai gali naudotis įvairiomis papildomomis funkcijomis, kurios palengvina ir pagreitina naudotų atsarginių dalių (kabinų) paiešką, palyginimą, pirkimo užklausų siuntimą. Jums nereikės įvedinėti informacijos arba vėl ieškoti jau matytų skelbimų, siųsti kontaktų iš naujo – visa tai Jūs galėsite lengvai išsaugoti savo paskyroje. Registruotiems vartotojams siūlome ir daugiau papildomų funkcijų. Registracija Mascus yra nemokama.