Skelbimų skaičius: 211

priekabos su tentu

Įvairios rūšies kroviniams gabenti geriausias pasirinkimas – priekabos, kurias įsigyti siūlo daugybė žinomų gamintojų, tokių kaip Ackermann-Fruehauf, Kässbohrer, Kel-Berg, Kögel, Krone, Müller-Mitteltal, SAM, Schmitz, Wielton ir kt. Priekabos palengvina įvairius darbus, leidžia lengviau bei greičiau pervežti krovinius. Tereikia tinkamai jas pasirinkti, atsižvelgiant į planuojamų darbų apimtis bei intensyvumą.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis
Priekabų rūšys

Priekabos gali būti skirstomos pagal savo konstrukciją, t. y. vienaašes (tinkamesnės lengvesniems kroviniams gabenti) ir dviašes (tinkamesnės sunkesniems kroviniams gabenti). Taip pat priekabos gali būti skirstomos ir pagal paskirtį: 1.Priekabos, skirtos lengviems kroviniams. Toks pasirinkimas geriausias tai atvejais, kai važiuojama mažais atstumais ir gabenami nesunkūs kroviniai. 2.Priekabos, skirtos sunkiems kroviniams. Toks pasirinkimas geriausias, kai reikia įveikti didesnes kelio distancijas ir gabenti sunkius (didelio kiekio) krovinius. 3.Priekabos, skirtos transporto priemonėms gabenti. 4.Priekabos, skirtos laivams gabenti.

Dar vienas galima priekabų klasifikavimas – bortinės ir tentinės priekabos. Jas rinktis reikėtų pagal tai, kokį krovinį planuojama gabenti. Būtina atsižvelgti į priekabų technines specifikacijas, parametrus ir tik tuomet rinktis sau tinkamiausią variantą. Žinomų gamintojų – Ackermann-Fruehauf, Kässbohrer, Kel-Berg, Kögel, Krone, Müller-Mitteltal, SAM, Schmitz, Wielton ir kt. – asortimente gausu kokybiškų ir itin patvarių priekabų, tad išsirinksite nesunkiai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis tentines priekabas?

Labai svarbu įvertinti priekabų komplektaciją, t. y. važiuoklę, kėbulą, stabdžius, padangas, tempimo įtaisą ir pastatymo atramą.

Važiuoklė. Tai svarbiausia priekabos dalis, nuo kurios priklauso prastų kelių įveikimo galimybės, gabenimo apkrovos. Žinomų gamintojų – Ackermann-Fruehauf, Kässbohrer, Kel-Berg, Kögel, Krone, Müller-Mitteltal, SAM, Schmitz, Wielton ir kt. – siūlomos tentinės priekabos pasižymi didele keliamąja galia bei daugeliu kitų konstrukcinių sprendimų, kurie buvo pritaikyti tam, kad leistų su priekaba našiai dirbti įvairiose srityse.

Kėbulas. Jo konstrukciją sudaro porėmis, šoniniai statramsčiai, bortai – kiekvienas iš šių elementų turi atlikti tam tikras funkcijas. Pavyzdžiui, porėmis atlaiko visos likusios konstrukcijos apkrovas, šoniniai statramsčiai reikalingi bortams tvirtinti, o bortai padeda išlaikyti transportuojamos masės slėgį. Įsigyjant tentines puspriekabes būtina įvertinti kėbulo būklę, nes nuo jo priklauso, kaip vyks pakrovimas ir iškrovimas (ypač jei jį sunkins sudėtingesnės sąlygos).

Stabdžiai. Jie gali būti hidrauliniai arba pneumatiniai. Pastarieji yra plačiausiai naudojami ir geriausiai technologiškai išvystyti. Taip pat reikėtų žinoti, kad patys stabdžiai gali būti būgniniai arba diskiniai ir skirtingo dydžio. Žinotina, kad kuo didesnė priekabos keliamoji galia, tuo didesni turi būti stabdžiai. Žinomų gamintojų – Ackermann-Fruehauf, Kässbohrer, Kel-Berg, Kögel, Krone, Müller-Mitteltal, SAM, Schmitz, Wielton ir kt. – siūlančių tentines priekabas asortimente galima rasti gaminių su įvairių tipų stabdžiais.

Padangos. Šių priekabų sudedamųjų dalių pasiūla – didžiulė, tad nereikia apsiriboti vien jų keliamąja galia ar kaina. Svarbiausia įvertinti darbų, kuriems atlikti bus reikalinga tentinė priekaba, intensyvumą, t. y. jeigu ji bus eksploatuojama dažnai, tuomet reikėtų negailėti finansų ir investuoti į padangas, tačiau jei priekabos naudojamos gana retai, tuomet išlaidauti neverta. Padangų variacijos yra išbandytos tiek rinkoje pripažintų gamintojų – Ackermann-Fruehauf, Kässbohrer, Kel-Berg, Kögel, Krone, Müller-Mitteltal, SAM, Schmitz, Wielton ir kt. – tiek klientų ir abiejų įvertinimai yra puikūs.

Tentas. Jis laikomas priekabos priedu, tačiau atlieka labai svarbias funkcijas ir gali stipriai padidinti atliekamų darbų našumą. Tentinės priekabos gali turėti suvyniojamą tentą (tinkamesnis didelėms priekaboms) arba nuimamą tentą (tinkamesnis mažoms priekaboms). Suvyniojamas tentas dažnai būna su eletrine pavara – kad įtempti jį nekiltų sunkumų.

Rinkoje pripažinti tentinių priekabų gamintojai – Ackermann-Fruehauf, Kässbohrer, Kel-Berg, Kögel, Krone, Müller-Mitteltal, SAM, Schmitz, Wielton ir kt. – didžiausią dėmesį skiria trims pagrindinėms tentų savybėms, t. y. sandarumui, patogumui ir ilgaamžiškumui. Tento fiksavimo sistema taip pat yra aukštos kokybės ir patikima – net ir prasčiausios oros sąlygos (vėjas ar lietus) jos nepaveiks ir nepalies priekabos viduje esančio turinio. Tad dirbami su tokiomis tentinėmis priekabomis galėsite jaustis ramūs ir užtikrinti.