Skelbimų skaičius: 670

Parduodami MAN naudoti vilkikai

NAUDOTI VILKIKAI MAN

Vilkikas – ratinė arba vikšrinė savaeigė mašina, kuri dažniausiai skirstoma į dvi pagrindines rūšis, t. y. krovininiai vilkikai (kelių vilkikai arba bekelių vilkikai) ir artilerijos vilkikai. Žinomas MAN vilkikų gamintojas suteikia galimybę rinktis vilkiką pagal jo naudojimo paskirtį:

  1. įvairioms priekaboms vilkti
  2. nesavaeigiai technikai su važiuokle (žemės ūkio mašinos, statybinės mašinos ir pan.) vilkti
  3. įvairioms neveikiančioms mašinoms vilkti

Beje, pervežti kurį nors reikiamą objektą puikiai gali ne tik naujausio modelio vilkikai, bet ir naudoti vilkikai MAN – jų funkcijos ir veikimo principas labai panašūs. Vis dėlto, prieš išsirenkant vilkiką, reikėtų žinoti, kokie darbai su juo bus atliekami. Pavyzdžiui, MAN vilkikas, skirtas keliams, pasižymi išskirtiniu galingumu, jis gali vilkti paprastas, sukabintas arba balnines priekabas. MAN vilkikas, skirtas bekelėms, – vikšrinis visureigis, kuris skirtas važiuoti gruntiniais ar itin prastais keliais ir galintis vilkti specializuotas priekabas. O artilerijos vilkikai skirti vilkti artilerijos pabūklams, jie pasižymi dideliu pravažumu ir gali turėti krovininį kėbulą.

Vilkikai MAN nepakeičiami tam tikrose srityse: tolimiesiems pervežimams, dirbant statybvietėse, atliekant žemės ūkio ir miško darbus, priešgaisrinės apsaugos darbus, vykdant atliekų išvežimo ir gatvių valymo darbus. Taip pat MAN vilkikai gali būti naudojami ir specialiajai paskirčiai.

Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

Kodėl verta rinktis vilkiką MAN?

Didelė galia ir didelis efektyvumas. Vilkikai MAN puikiai tinka ir važiuojant geros būklės keliu, ir esant sunkioms darbo sąlygoms statybvietėje. Žinomas vilkikų gamintojas MAN siūlo rinktis vilkikus atitinkančius planuojamų ar vykdomų darbų pobūdį – su įvairia įmontuota įranga ir variklio variantais. Šie vilkikai yra patikimos ir tvirtos konstrukcijos, pritaikyti ilgoms distancijoms ir galintys pasiekti itin didelę ridą.

Patikimas variklis ir pavarų dėžė. MAN vilkikuose dažniausiai naudojami šešių cilindrų varikliai su specialia įpurškimo sistema, kurie yra taupūs, veikia itin tyliai ir gali pasiekti iki 1,5 mln. km ridą. Be to, MAN vilkikų varikliai tausoja aplinką ir yra ekonomiški. O integruota pavarų dėžės funkcija padeda įveikti topografiniu požiūriu nepastovias distancijas ir leidžia sutaupyti degalų. Patikimos ir veiksmingos sistemos, užtikrinančios saugumą. Vilkikai MAN turi itin efektyvią hidraulinės priekinės ašies sistemą, kuri padeda taupyti. Taip pat turi oro slėgio valdymo sistemą (APM), kuri neleidžia energijos eikvoti veltui ir padeda važiuoti efektyviai. Šios sistemos paskirtis – reguliuoti oro kompresoriaus darbą, kad šis įsijungtų tik tuomet, kai reikia suspausto oro. Tai maksimaliai sutrumpina kompresoriaus darbo laiką ir mažina energijos suvartojimą. Vilkikai MAN išsiskiria ir greičio palaikymo sistema, kuri atsižvelgdama į apkrovas, variklio apsukų skaičių ir topografijos sąlygas, automatiškai parenka tinkamiausią vilkiko greitį.

Puikus dizainas ir komfortiška kabina. Vilkikas MAN išsiskiria patobulinta poilsio zona, erdvesne kabina ir ryškiomis išorinėmis detalėmis, tokiomis kaip platinine sidabro spalva nudažyti šoninių veidrodžių gaubtai ir apsauginis radiatoriaus skydelis, kurie yra ryškūs ir išskiria vilkiką iš konkurentų. Be to, vilkiko MAN dizainas yra aerodinaminės formos ir atitinka aukštus kokybės reikalavimus.

Lengvas valdymas. Patogus naudoti ir lengvai pasiekiamas vilkikų MAN prietaisų skydelis. Itin didelis krovumas. Vilkiko MAN krovumas – iki 120 t. Garantuotas taupymo režimas. Vilkikai MAN pasižymi itin dideliu taupumu. Šie vilkikai turi patobulintą transmisiją, į standartinę įrangą įeinančias efektyvumo sistemas ir variklį, kuris suvartoja mažiau degalų – šie aspektai akivaizdžiai padeda sumažinti bendrąsias eksploatacijos sąnaudas. Be to, degalus taupyti padeda ir įdiegta greičio palaikymo sistema. Atliktų tyrimų duomenys rodo, kad degalų sąnaudos sudaro beveik trečdalį visų išlaidų, tad vilkikai MAN sukurti taip, kad padėtų taupyti – jie suvartoja iki 6 procentų mažiau degalų, nei kitų gamintojų vilkikai. Neabejojama, kad sumažintos išlaidos suteikia pranašumą prieš konkurentus ir leidžia džiaugtis didesniu pelnu. Tad vilkikai MAN – geresnis tolimųjų pervežimų verslo balanso rodiklis.

MAN vilkikų gamintojas net ir išrankiausiam klientui gali pasiūlyti individualų, visus poreikius atitinkantį vilkiką – pasižymintį mažesne trintimi, pasipriešinimu orui, standartinėmis ir papildomomis efektyvumo ir pagalbinėmis sistemomis, esantį mažesnio svorio, turintį papildomų funkcijų ir kt. Individualiems proeikiams pritaikytas vilkikas gali turėti viską, ko reikia. Vilkikas MAN – ekonomiškos ir saugios verslo kelionės garantas.