Skelbimų skaičius: 309

Parduodami Kverneland apverčiamieji plūgai

Plūgų gamybos lyderės KVERNELAND istorija prasidėjo 1879 metais. Veiklos pradžioje įmonės įkūrėjas Ole Gabriel Kverneland gamino tik dalgius, tačiau po kelerių metų buvo pagamintas ir pirmas KVERNELAND plūgas, kuris išsiskyrė tvirtumu, patvarumu ir puikia kokybe. Ilgainiui, KVERNELAND asortimente atsirado tarktoriai ir žemės ūkio padargai. O nuo 1928 metų, taikydama šiuolaikines ir pažangias technologijas, novatoriškus sprendimus ir ilgametę patirtį žemės ūkio srityje, KVERNELAND pradėjo gaminti daugiau įvairių žemės ūkiui skirtų įrenginių ir technikų. Šiandien KVERNELAND jau galima vadinti tikra žemės ūkio technikos gamybos lydere. 140 veiklos metų įrodo, jog KVERNELAND – pasaulyje žinomas ir pripažintas gamintojas, kuris palengvino ūkininko kasdienybę, siūlydamas plūgus, išsiskiriančius našumu, ilgaamžiškumu ir mažomis eksploatavimo išlaidomis.
Skaityti daugiau Uždaryti
skelbimai/puslapis

Apverčiamųjų plūgų rūšys

Plūgo svarbą žemės ūkyje įrodo jo paskirtis – tai įrankis, padedantis tvarkyti dirvą (atpjauti, apversti, sutrupinti). Apskritai plūgai gali būti skirstomi į tam tikras rūšis ir modelius. Abstrakčiausia plūgų klasifikacija yra pagal jų paskirtį – bendrosios paskirties plūgai ir specialieji plūgai, naudojami esant ypatingoms sąlygoms (sodams, miškams, krūmams, pelkėms ir kt. specifinėms vietovėms). Taip pat plūgai gali būti skirstomi pagal:

  1. darbo sąlygas: tinkami dirbti akmenuotose (neakmenuotose) dirvose ir pastovaus (keičiamo) arimo pločio
  2. sujungimą su jėgos priemone: pakabinamieji, pusiau pakabinamieji, prikabinamieji
  3. korpusų tipą: verstuviniai, beverstuviai, su išpjauta verstuve, lėkštiniai, kombinuotieji, rombiniai
  4. arimo būdą: varsninio arimo ir lygiojo arimo

Prieš pasirenkant plūgo rūšį, rekomenduojama įvertinti dirbamos dirvos savybes ir atkreipti dėmesį į plūgo konstrukciją. KVERNELAND plūgai išsiskiria savo įvairumu, t. y. jie gali būti skirti mažai akmenuotoms dirvoms (su kaištiniais saugikliais), vidutiniškai akmenuotoms dirvoms (su hidrauliniais saugikliais) ir stipriai akmenuotoms dirvoms (su linginiais saugikliais). Nusprendus pasirinkti apverčiamuosius KVERNELAND plūgus, vertėtų žinoti, kad jie turi nemažai skirtingų modelių – E, E160, ED85, ES85, LB, LD100, PB100, PW100, RX ir kt. Kiekvienas modelis buvo gaminamas naudojant pažangias technologijas, lėmusias itin aukštą plūgo kokybę. Be to, atliekami procesai sustiprino metalo tvirtumą ir kietumą, todėl apverčiamasis KVERNELAND plūgas yra gana lengvas, jo naudojimo (eksploatavimo) laikas ilgesnis, mažiau apkraunama traktoriaus pakaba ir sunaudojama mažiau kuro.

Apverčiamų plūgų KVERNELAND privalumai

Pirmiausia, reikia pasakyti, kad KVERNELAND plūgai pateisina kiekvieno naudotojo lūkesčius. Visi apverčiamųjų plūgų KVERNELAND modeliai – E, E160, ED85, ES85, LB, LD100, PB100, PW100, RX ir kt. – pasižymi itin vertingomis savybėmis.

  1. Stipri konstrukcija ir patvari sandara. Šios savybės leidžia kokybiškai apversti dirvožemį.
  2. Manevringumas. Atraminiai–transportavimo ratai įmontuoti plūgo gale, nuleidus plūgą jis traukiamas traktoriumi ir rieda ant ratuko, o tai palengvina darbą, nes traktorius tampa lengviau vairuojamas, pagerėja jo manevringumas.
  3. Kokybiškai atliekami darbai: tolygiai suartas laukas, didesnis arimo našumas ir gausesnis derlius, mažesnė dirvos erozija.
  4. Lengvas ir patogus naudojimas, tikslus reguliavimas.
  5. Našus rezultatas, nes apverčiamuosius KVERNELAND plūgus paprasta naudoti netaisyklingos formos laukuose ir tai atima mažiau laiko (trumpesni važiavimai) posūkiuose.

Didžiausias įvertinimas yra tai, jog KVERNELAND apverčiamieji plūgai sudaro daugiau negu 80 proc. visų plūgų pardavimų. Taip pat reikėtų žinoti, kad renkantis apverčiamojo KVERNELAND plūgo modelį – E, E160, ED85, ES85, LB, LD100, PB100, PW100, RX ir kt. – dėmesys turi būti atkreipiamas ir į korpusų skaičius. Patyrę žemės ūkio technikos gamintojai rekomenduoja plūgo korpusų skaičių rinktis atsižvelgus į važiavimo greitį, arimo gylį, dirvos sudėtį ir žemės drėgnumą. Pravartu įvertinti ir tai, jog vienam plūgo korpusui dažniausiai reikia ne mažiau nei 25 arklio galių galingumo (AG) traktoriaus, tačiau tokią informaciją galima rasti kiekvieno plūgo instrukcijoje, kurioje privalo būti nurodytas konkrečios rūšies plūgui reikalingas traktoriaus galingumas. Dideliame apverčiamojo KVERNELAND plūgo modelio – E, E160, ED85, ES85, LB, LD100, PB100, PW100, RX ir kt. – asortimente nesunku rasti individualius poreikius atitinkantį gaminį.

Beje, svarbus aspektas įsigyjant žemės ūkio techniką yra finansai. Tačiau šiuo metu nebūtina investuoti daugybės pinigų į naują techniką, nes poreikius patenkins ir naudoti apverčiamieji KVERNELAND plūgai, kurie turi daugybę įvairių modelių: E, E160, ED85, ES85, LB, LD100, PB100, PW100, RX ir kt. Tai kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiški gaminiai, kurie padeda žemės ūkio darbus nudirbti lengviau ir greičiau.