RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Kverneland e sėjamieji kombainai

Kverneland bendrovės sėkmės ir profesionalumo įrodymas – jau 140 metų vykdoma veikla. Pirmaisiais veiklos metais pagrindinis bendrovės įkūrėjas Ole Gabriel Kverneland pradėjo gaminti dalgius, tačiau ilgainiui Kverneland veiklos sritys plėtėsi: buvo pradėti gaminti plūgai, traktoriai, padargai traktoriams bei kiti žemės ūkio darbams skirti įrenginiai ir įrankiai. Vėliau pradėtos naudoti šiuolaikiškos ir pažangiausios technologijos, priimami novatoriški sprendimai ir sukaupta ilgametė patirtis žemės ūkio srityje padėjo Kverneland bendrovei tapti itin paklausia žemės ūkio technikos gamintoja. Šiuo metu Kverneland gamykla, gamindama įvairią žemės ūkio darbams skirtą techniką ir priemones, naudoja 14 skirtingų itin tvirtos struktūros plieno rūšių, kuri tiekiama laikantis griežčiausių kokybės standartų ir techninių reikalavimų. Sunku suabejoti, kad šiandien Kverneland – pasaulyje žinoma ir pripažinta žemės ūkio priemonių gamintoja, siūlanti efektyvumu, ilgaamžiškumu ir mažomis eksploatavimo išlaidomis išsiskiriančius produktus
8 rezultatai
Filtruoti pagal
Žemės ūkis remove filterSėjamoji ir sodinimo technika remove filterSėjamieji kombainai remove filterkverneland remove filtere remove filter
Kverneland E - Drill 3 meter Kverneland e-drill maxiImages8
Kverneland E - Drill 3 meter Kverneland e-drill maxi

Sėjamieji kombainai • 2017 • Glamsbjerg, DK • Flemløse Maskinforretning

POA
FavoriteMėgstamiausi
Kverneland E-DRILL MAXI PLUSImages4
Kverneland E-DRILL MAXI PLUS

Sėjamieji kombainai • 2023 • -, DK • Kragmann A/S

83 790 EUR
FavoriteMėgstamiausi

Nerandate ko ieškote?

Kverneland E-maxidrill S Series ACPOHxxImages12
Kverneland E-maxidrill S Series ACPOHxx

Sėjamieji kombainai • 2023 • Horsens, DK • Yding Smedie & Maskiner A/S

73 735 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Kverneland E-DRILL MAXI PLUSImages4Videos1
Kverneland E-DRILL MAXI PLUS

Sėjamieji kombainai • 2022 • -, DK • Lyngfeldt A/S

70 383 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Kverneland E - Drill MAXI PLUS/ kombination med gødningsplaceImages8
Kverneland E - Drill MAXI PLUS/ kombination med gødningsplace

Sėjamieji kombainai • 2023 • Mern, DK • Røstofte Maskiner A/S

POA
FavoriteMėgstamiausi
Kverneland med NordstenImages4

Sėjamieji kombainai • Egtved, DK • Egtved Auto og Traktorværksted ApS

2 681 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Kverneland TS EVO 6000 TS EVO 6000Images10
Kverneland TS EVO 6000 TS EVO 6000

Sėjamieji kombainai • -, FR • EMPIAN EURL

POA
FavoriteMėgstamiausi
Kverneland TS EVO 6000 TS EVO 6000Images10
Kverneland TS EVO 6000 TS EVO 6000

Sėjamieji kombainai • -, FR • EMPIAN EURL

POA
FavoriteMėgstamiausi
1 / 1

Standartiniu plugu rušys

Kverneland standartiniai plugai padeda profesionaliai ir nesunkiai sutvarkyti dirva – ja atpjauti, apversti ir sutrupinti. Dažniausiai galima rinktis bendrosios paskirties pluga, tinkamiausia dirbamos dirvos arimo darbams atlikti, ir specialuji pluga, tinkamiausia dirbant specifinemis salygomis.

Taciau standartinis plugas pasirenkamas atsižvelgiant ir i kitas ypatybes. Pavyzdžiui, i darbo vieta, i plugo sujungima su jegos priemone (pakabinti, pusiau pakabinti ar prikabinti), i plugo paskirti (ar jis reikalingas standartiniams laukams, ar specifinems vietoms) bei arimo buda (varsnini arba lyguji). Taip pat vertetu atkreipti demesi ir i plugo modeli pagal jo korpuso tipa: verstuvinis (tinka dirbant lengvose dirvose), beverstuvis (tinka dirbant vejo erozijos paveiktuose dirvožemiuose), rotorinis (tinka dirbant lygiose ir gerai supurentose dirvose), lekštinis (tinka dirbant specialiomis salygomis) ar rombinis (tinka dirbant placiose vagose).

Pastebima, kad šiuo metu Kverneland daugiausia gamina pakabinamus ir pusiau pakabinamus plugus (su gale esanciais atraminiais ratais, prie remo vidurio tvirtinamais ratais ir su dvigubais ratais). Renkantis iš šiu rušiu, svarbu ivertinti esmine standartiniu plugu sudedamaja dali – korpusa. Pakabinamieji plugai gali tureti 2–7 korpusus, pusiau pakabinami – 4–12 korpusu. Galima rasti ir tokiu individualiai gamintu plugu, kurie turi net 14 korpusu.

Be to, pakabinami plugai išsiskiria dar ir savo apvertimo mechanizmo tipu. Apvertimo mechanizmas, žymimas skaiciumi 150, tinkamiausias traktoriams, kuriu galia siekia 150 AG, o plugas, žymimas skaiciumi 200 – traktoriams, kuriu galia siekia 200 AG. Pravartu remtis Kverneland rekomendacijomis – vienam korpusui traukti reikia maždaug 25 AG technikos, taciau atmintina, kad galia dar reikalinga ir paciai technikai važiuoti.

Verta žinoti ir esminius pakabinamu plugu privalumus – jie puikiai tinka ariant nedidelius, netaisyklingos formos laukus, arimo agregatas itin manevringas, o valdymas labai lengvas. O pusiau pakabinami plugai pasižymi maža apkrova, tenkancia traktoriaus pakabai, galimybe tureti iki 14 korpusu, didesniais atstumais tarp korpusu ir tinkamumu didelio galingumo traktoriui. Taigi renkantis Kverneland standartini pluga, butina atkreipti demesi ir ivertinti jo modeli, tipa, konstrukcija ir planuojamu atlikti darbu pobudi, masta bei dirbamos žemes bukle.

Kuo išsiskiria standartiniai plugai Kverneland?

Kverneland plugams buti pranašesniems prieš kitus žemes ukio irankiu gamintojus padeda gamybos metodas – pirmiausia atliekama daugybe eksperimentu, testavimu ir patikrinimu, kol ideja perkeliama i standartine plugu gamyba. Standartiniai plugai Kverneland pritaikyti ivairiems ukininku poreikiams. Plugai išsiskiria tam tikrais privalumais:

  • Išskirtine gamybos technologija – grudinimu. Šis budas leidžia stipriai pagerinti pagrindines metalo savybes (tvirtuma, kietuma, atsparuma) ir pluga pavercia lengvesniu ir ilgaamžiškesniu. O plugo lengvumas lemia mažiau apkraunama traktoriaus pakaba ir užtikrina mažesnes kuro sanaudas.
  • Griežta gamybos kontrole – metalo paruošimas, grudinimas, štampavimas, suvirinimas bei išvežimas vartotojui – griežtai kontroliuojamas. Plugo metalo grudinimo kokybe kruopšciai patikrinama fabriko laboratorijoje, o pagamintas plugas išbandomas atsparumo testu.
  • Ilgaamžiškumu ir profesionalia konstrukcija – Kverneland dylanciu detaliu paviršiui suteikiamas išskirtinis kietumas kartu išlaikant elestinguma ir tampruma detaliu viduryje bei varžtu tvirtinimo vietose.
  • Funkcionalumu – tinka ivairiems darbams laukuose.
  • Nesudetingu valdymu, reguliavimu ir kontrole. Dauguma Kverneland standartiniu plugu turi lingine korpuso apsauga.

Ukininku teigimu, Kverneland standartiniai plugai padeda sklandžiai, efektyviai ir našiai atlikti žemes ukio darbus