Naudotų įrengimų paieška Uždaryti » Išankstinė paieška

  Įdėti pirkimo užklausą
  Skelbimų skaičius: 1 269

  Parduodami Massey Ferguson traktoriai

  Massey Ferguson – Amerikos žemės ūkio technikos ir įrangos gamintoja, kuri gamina žemės ūkio techniką jau daugiau nei 170 metų. Tai neabejotinai viena iš visame pasaulyje didžiausių žemės ūkio technikos gamintojų, turinti daugiau nei penkis tūkstančius atstovybių ir savo produkciją eksportuojanti daugiau nei į 140 skirtingų šalių. Massey Ferguson yra laikoma gamintoja, kuri pasižymėjo didžiausiais nuopelnais žemės ūkio technikos srityje. Pavyzdžiui, jau XX amžiaus pradžioje ji sukūrė pirmąjį javų šukuotuvą (kombainą), kuris tapo savaeigio javų kombaino prototipu. Būtent Massey Ferguson – įmonė, pagal kurios kurtus žemės ūkio technikos gaminius buvo gaminami ir kitų gamintojų produktai. Šiandien Massey Ferguson asortimente galima rasti daugybę įvairios technikos: javų kombainų, krautuvų, šienavimo technikos, sėjamųjų mašinų, žemės dirbimo padargų, traktorių ir t. t. Vis tik svarbiausiais išlikę Massey Ferguson tarktoriai. Tritaškės traktorių pakabos atradimas pakeitė visų gamintojų traktorių istoriją ir traktoriaus panaudojimo galimybės. Kadangi Massey Ferguson – pirmojo šiuolaikinio traktoriaus gamintoja, todėl nenuostabu, kad jų siūlomi traktoriai stipriai ištobulinti, patvarios konstrukcijos, galingi ir itin vertinami tiek pavienių ūkininkų, tiek didelių žemės ūkio korporacijų. Iš pradžių Massey Ferguson traktoriai buvo gana primityvūs, tačiau ilgainiui rinkai buvo pristatomi vis modernesni, naujesnių bruožų ir galingumo traktorių modeliai. Šiandien Massey Ferguson traktoriams naudojami penktos kartos Datatronic terminalai, padedantys lengviau valdyti traktorių. Per visą savo veiklos istoriją Massey Ferguson pagamino daugiausiai skirtingų modelių traktorių (pavyzdžiui, galima rinktis iš 135, 290, 4255, 5455, 6180, 6480, 71, 7618, 8480, MF86 ar kt. modelių) su įvairiausiomis savybėmis. Žinotina, kad šiuo metu pasaulyje yra dažniausiai naudojami Massey Ferguson traktoriai.
  Skaityti daugiau Uždaryti
  skelbimai/puslapis
  Massey Ferguson traktorių klasifikacija

  Massey Ferguson traktoriai – funkcionalūs, patrauklūs ir svarbiausia – itin didelės galios, todėl net ir sunkiausius darbus su jais nudirbti yra gana lengva. Massey Ferguson traktoriai nuo pat įmonės pradžios buvo kuriami pasitelkus tuo metu pažangiausias ir patikimiausias technologijas, pritaikant inovatyviausius sprendimus. Massey Ferguson tikslas buvo tapti vienais iš paklausiausių žemės ūkio technikos gamintojų, galinčių padėti ūkininkams sumažinti darbo ir degalų sąnaudas, kokybiškai paruošti žemės plotus.

  Massey Ferguson traktoriai klasifikuojami pagal tam tikrus aspektus, t. y. pagal paskirtį (bendrosios paskirties traktoriai, universaliosios paskirties traktoriai ir specialiosios paskirties traktoriai), pagal važiuoklės konstrukciją (ratiniai traktoriai (turi 2 ar 6 varančiuosius ratus) ir vikšriniai traktoriai), pagal traktoriaus rėmo tipą (berėmiai traktoriai, pusiau rėminiai traktoriai ir rėminiai traktoriai). Klasifikacija yra susijusi su traktorių specifika ir konstrukcinėmis dalimis, todėl tai reikėtų įvertinti renkantis traktorių savo numatytiems darbams. Taip pat naudinga būtų įvertinti kiekvienos traktorių rūšies išskirtinumus, techninius parametrus, nes kiekvienas Massey Ferguson traktorius ar jo modelis – 135, 290, 4255, 5455, 6180, 6480, 71, 7618, 8480, MF86 ir kt. – skiriasi savo pajėgumais, galia, bendru aukščiu ir ilgiu (mm), svoriu (kg). Taip pat Massey Ferguson traktoriai turi skirtingą darbinį tūrį (l), maksimalią galią (kW/AG), maksimalų sukimo momentą (Nm), kuro bako talpą (l), transmisijos ypatybes, hidraulinio siurblio našumą (l/min), galinės ir priekinės pakabos keliamąją galią (kg), važiuoklės bazę (mm). Tai būtina atsakingai įvertinti.

  Massey Ferguson traktorių konstrukcinės ypatybės

  Massey Ferguson traktoriai yra gana panašios panašią sandaros. Pagrindinės jo konstrukcinės dalys: galinė pavara, priekiniai pakabinimo mechanizmai, amortizacinė sistema, diskiniai galinių ir priekinių ratų stabdžiai, priekinis varantysis tiltas ir galinis tiltas, hidropniaumatinė priekinio tilto pakaba, priekinis darbinis velenas, variklis, oro filtras, pavarų dėžė, degalų bakas, kabina, papildomi elementai (žibintai, valdymo svirtelė, judėjimo valdymo pultas, stabilumo užtikrinimo sistema ir t. t.).

  Tačiau nereikėtų apsirikti renkantis – nors traktorių konstrukcijos gana panašios, tačiau technikos savybės stipriai priklauso nuo traktoriaus rūšies ir modelio – 135, 290, 4255, 5455, 6180, 6480, 71, 7618, 8480, MF86 ir kt.

  Kodėl verta rinktis Massey Ferguson traktorių? Massey Ferguson traktoriai ar bet kuris jo modelis –135, 290, 4255, 5455, 6180, 6480, 71, 7618, 8480, MF86 ir kt. – patvarūs, kokybiški, itin tvirti gaminiai, kurie taip pat pasižymi tokiomis savybėmis, kaip labai didelė galia ir traukos jėga, manevringumas, patogi kabina (didelis matymo laukas, paprastas valdymas ir t. t.), važiavimo stabilumas, saugumas. Massey Ferguson traktoriai – ilgaamžiškas žemės ūkio darbų sprendimas.

  Parduodami naudoti Massey Ferguson traktoriai