RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Parduodami Jema grandinės, vikšrai ir važiuoklės

Olofsfors, Jema, Clark, Veriga, Gunnebo, John Deere, Ofa, Rud ir kt. – tai pagrindiniai ir populiariausi gamintojai, kurių asortimente patvarios, patikimos ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančios grandinės, vikšrai ir važoioklės. Šių dalių dažniausiai prireikia tvarkant miško techniką ar su ja susijusius agregatus.
6 rezultatai
Filtruoti pagal
Miško technika remove filterNaudotos atsarginės dalys remove filterGrandinės, vikšrai ir važiuoklės remove filterjema remove filtert19 remove filter
Jema T 19 V båndtransportørImages5
Jema T 19 V båndtransportør

Grandinės, vikšrai ir važiuoklės • Egtved, DK • Egtved Auto og Traktorværksted ApS

4 293 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Jema T 19 Transportbånd, ca. 13 meter  (Moms fri)Images5
Jema T 19 Transportbånd, ca. 13 meter (Moms fri)

Grandinės, vikšrai ir važiuoklės • Egtved, DK • Egtved Auto og Traktorværksted ApS

604 EUR
FavoriteMėgstamiausi

Nerandate ko ieškote?

Jema T 19 V 30 meter 40 tons /tImages4
Jema T 19 V 30 meter 40 tons /t

Grandinės, vikšrai ir važiuoklės • Egtved, DK • Egtved Auto og Traktorværksted ApS

4 293 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Jema T 19 V     -   10 mtr.Images2
Jema T 19 V - 10 mtr.

Grandinės, vikšrai ir važiuoklės • Tinglev, DK • Hans Holm Maskinforretning A/S

644 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Jema T 19 V Model A, reversibel båndtransportørImages3
Jema T 19 V Model A, reversibel båndtransportør

Grandinės, vikšrai ir važiuoklės • Egtved, DK • Egtved Auto og Traktorværksted ApS

1 342 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Jema T 19 V Model A båndtransportørImages5
Jema T 19 V Model A båndtransportør

Grandinės, vikšrai ir važiuoklės • Egtved, DK • Egtved Auto og Traktorværksted ApS

1 342 EUR
FavoriteMėgstamiausi
1 / 1

Grandinės. Šis technikos komponentas yra skirtas itin geram sukibimui, sklandžiam važiavimui užtikrinti ir darbams atlikti. Žinomiausi gamintojai – Olofsfors, Jema, Clark, Veriga, Gunnebo, John Deere, Ofa, Rud ir kt. – grandines miško technikai gamina iš patvarių medžiagų, kartais su padidintais dygliais, stipriai pagerinančiais sukibimo jėgą. Tarp minėtų gamintojų siūlomos produkcijos galima rasti grandines, kurios gaminamos iš plieno, naudojant borą, nikelį, chromą ir manganą, taip pat ir grūdintų grandinių (grūdinimas susideda iš sudėtingų įanglinimo procesų). Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad grandinės paprastai būna skirtingo pločio ir storio, gaminamos konkretaus dydžio padangoms arba tinkančios net keliems padangų dydžiams. Į šiuos parametrus būtinai reikėtų atsižvelgti renkantis konkrečiai funkcijai perkamą grandinę.

Tvirta grandinė yra nepamainoma atliekant įvairius ūkio darbus, miško pramonėje, statybos technikai bei sniego valymo darbams. Visus tokio pobūdžio darbus galima atlikti greitai ir patogiai įsigijus reikiamą grandinę iš pripažintų gamintojų – Olofsfors, Jema, Clark, Veriga, Gunnebo, John Deere, Ofa, Rud ar kt. Beje, prieš įsigyjant grandines technikai, reikėtų įvertinti konkrečius grandinių techninius parametrus, kurie būna pateikiami instrukcinėje kortelėje.

Vikšrai. Tai dar vienas svarbus miško (ir ne tik) technikos komponentas, kurį įsigyti siūlo populiariausi gamintojai – Olofsfors, Jema, Clark, Veriga, Gunnebo, John Deere, Ofa, Rud ar kt. Įvairių dydžių ir įvairių modelių vikšrai technikai (miško technikai, krautuvams ar kitai sunkiajai technikai) skiriasi savo esmine savybe – aukštu patvarumo ir atsparumo trinčiai lygiu. Svarbu paminėti, kad tokie vikšrų gamintojai kaip Olofsfors, Jema, Clark, Veriga, Gunnebo, John Deere, Ofa, Rud ar kt. savo produkcijai naudoja aukščiausios kokybės medžiagas tam, kad užtikrintų patikimą technikos veikimą. Be to, naudotų vikšrų asortimente neretai galima rasti geriausią kokybės ir kainos santykį. Tik prieš pasirenkant dar reikia įvertinti ir visus technikos, kuriai skirti vikšrai, parametrus.

Olofsfors, Jema, Clark, Veriga, Gunnebo, John Deere, Ofa, Rud ar kt. gamintojų vikšrai – tai produkcija, kuri užtikrina kokybę, patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką. Važiuoklė. Šis technikos komponentas yra laikomas labai svarbia dalimi, kurios paskirtis yra ratų sukamąjį judesį pakeisti į transporto priemonės slenkamąjį judesį, sušvelninti smūgius, slopinti kėbulo švytavimus. Važiuoklės tipai gali būti skirstomi pagal transporto priemonės bendro ratų skaičiaus ir varančiųjų ratų skaičiaus santykį, t. y.: 4 x 2 (2WD), 4 x 4 (4WD) ir 6 x 6. Šie skaičiai turi atitinkamas reikšmes: pirmas skaičius nurodo bendrą ratų skaičių, o antras skaičius nurodo varančiųjų ratų skaičių. Važiuoklės 4×2 tipas parodo, kad važiuoklė turi keturis ratus, iš kurių du yra varantieji, o 4×4 tipas parodo, kad visi keturi ratai yra varantieji. Pastarosios transporto priemonės važiuoklės lemia didesnį bet kokios technikos pravažumą.

Populiariausi grandinių, vikšrų ir važiuoklių gamintojai – Olofsfors, Jema, Clark, Veriga, Gunnebo, John Deere, Ofa, Rud ar kt. – siūlo itin patvarias ir kokybiškas važiuokles. Paprastai važiuoklę sudaro rėmas / kėbulas (prie jo tvirtinami visi pagrindiniai elementai), kuris dar gali būti skiriamas į lonžeroninį ir centrinį; tiltas (kuris perduoda ir priima išilgines bei skersines jėgas iš ratų), kuris skirstomas į varantįjį, vairuojamąjį ir kombinuotąjį; pakaba, į kurios sudėtį įeina įvairūs elastingi elementai (lingės, spyruoklės, torsionai), amortizatoriai bei stabilizatoriai. Reikėtų žinoti, kad amortizatoriai (ypač hidrauliniai) yra labai reikšmingi bet kokiai technikai, nes jų funkcija labai svarbi – sugerti spyruoklių energiją, sustabdyti nereikalingus kėbulo švytavimus, užtikrinti kontaktą su kelio danga ir padidinti bendrą komforto lygį.

Net ir naudotos žinomų gamintojų – Olofsfors, Jema, Clark, Veriga, Gunnebo, John Deere, Ofa, Rud ar kt. – technikos dalys (grandinės, vikšrai ar važiuoklės) yra tinkamos naudoti ir gali tarnauti labai ilgą laiką, nes išsiskiria savo kokybiškumu, patvarumu ir patikimumu. Mažas patarimas – visuomet atsižvelkite į savo finansines galimybes, o norėdami sutaupyti, įsigykite naudotas grandines, vikšrus ar važiuokles.