RB iconIP iconMPE iconRBAS iconRouse icon

Parduodama naudota Link-Belt hc-238 visureigiai kranai

Žemiau Jūs rasite visus klasifikuotus skelbimus Link-Belt hc-238 visureigiai kranai pardavimui. Jūs galite filtruoti juos pagal gamybos datą, kainą ar šalį. Norėdami praplėsti paiešką, prašome naudoti navigaciją esančią kairėje.

2 rezultatai
Filtruoti pagal
Statyba remove filterKranai remove filterVisureigiai kranai remove filterlink-belt remove filterhc-238 remove filter
Link-Belt HC238HImages8
Link-Belt HC238H

Visureigiai kranai • 1998 • Trenton, New Jersey, US • Proxy Equipment

202 178 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Proxy Equipment
Link-Belt HC-238AImages24

Visureigiai kranai • 1979 • California, USA, California, US • Craneslist

82 617 EUR
FavoriteMėgstamiausi
Craneslist

Nerandate ko ieškote?

1 / 1

Kaip parduoti naudotą ekskavatorių?

Norėdami parduoti naudotą ekskavatorių turite užsiregistruoti Mascus kaip pardavėjas arba kaip fizinis asmuo. Tai padarysite greitai ir nemokamai. Registruoti vartotojai gauna papildomą funkcionalumą, pavyzdžiui, gali lengviau ieškoti ir palyginti kainas. Jei ketinate skelbti arba pirkti naudotus ekskavatorius reguliariai, užsiregistruokite kaip pardavėjas.

Kaip nupirkti naudotą ekskavatorių?

Kiekviename skelbime galite rasti kontaktinius jį parduodančio asmens ar įmonės duomenis: vardą ir pavardę, bendrovės pavadinimą, telefoną, elektroninį paštą. Norėdami išsiaiškinti detales apie prekę, susisiekite su pardavėju. Jei Mascus nerandate jums tinkančių naudotų ekskavatorių skelbimų, siūlome pasinaudoti ir įdėti pirkimo užklausą – ji pasieks visus Mascus registruotus vartotojus, kurie siūlo naudotus ekskavatorius. O platintojai, kurie turės jums tinkamų pasiūlymų, galės susisiekti su jumis tiesiogiai.